Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

whatever

#225
Isplata stipendija koje dodeljuje Fondacija za razvoj nauènog i umetnièkog podmlatka Republike Srbije, za mesec OKTOBAR 2007. godine, poèinje 11.02.2008.godine.

Isplata uèenièkih stipendija i kredita Ministarstva prosvete Republike Srbije, za mesec OKTOBAR 2007. godine, poèinje 14.02.2008.godine.

Isplata studentskih kredita i stipendija koje dodeljuje Ministarstvo prosvete Republike Srbije, za mesec DECEMBAR 2007.godine, poèinje 21.02.2008. godine.

Izvor (http://www.ubbad.co.yu/)

----

Нисам сигуран да капирам  :hmm  Зар за октобар није исплаћено, или је то неки заостатак од прошле године?

Хехе, пардон, не читам очигледно :)

alexica

je l' mi se cini ili je novembar uvesto oktobra?
a kada izlazi novi konkurs za Fond za nauku i kulturu?
Imam s njima malo problema vec par meseci...trebalo je da mi daju neke parice a oni kuliraju...

Bred

ne, vi kredit dobijate od novembra do novembra-10 meseci [bez jula i avgusta].
Ovo sad dobijate za decembar sto znaci da su kolegu marera u banci slagali kad su rekli da ce biti za dva meseca  :F :wall: :wink:

Nightmaster

Trebalo bi sada da nam isplate dve rate, zar ne? Za novembar i decembar

Bred

Quote from: whatever on 09-02-2008, 19:13:14
Isplata studentskih kredita i stipendija koje dodeljuje Ministarstvo prosvete Republike Srbije, za mesec DECEMBAR 2007.godine, poèinje 21.02.2008. godine.

Izvor (http://www.ubbad.co.yu/)
dakle, samo za jedan mesec-decembar.

paulina

Da li neko zna kad ce preostale uèenièke stipendije  :help: ?Duguju zadnja 4 meseca :batina...

alexica


icka_vl

Jel neko zna da li je visina kredita ostala ista tj. 5100? Valjda su povecali, nadam se...

AnaCrvena

ne verujem da su povecavali...povecaju obicno kad poskupi stanarina za dom,menza,markica za prevoz,a koliko ja znam,nista od toga nije poskupelo,tako da...

Drvce

hoce li se mozda sutra deliti krediti kod nas ...

AnaCrvena

hoce,pitala ja na salteru danas!juhu!

shmizla


BK

 :OFF:  :OFF: Bas mi nedostaje taj kredit...bas bez veze sto ne dobijaju i apsolventi! :nonono: :21:

acalibero


shmizla