Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

manojlo88

Ma i to sto kazes... Njih bas briga,fatiraju se expresno...a mi, muslimani... :K :lol2:

Bred


Bred

#287
Suska se da cete pocetkom oktobra dobiti dva kredita/stipendije ...

Sad koliko je to tacno ne znam, ali obratite paznju da sma napisao "SUSKA SE" ...  :wink:

alexica


Bred


AnaCrvena

ja danas na faxu cula suskanje da ce biti do 15.9. , najkasnije do 20.9. i to najverovatnije 2 rate...ali to je opet nista drugo nego suskanje!

manojlo88

Samo da se suskanje pretvori u suske... :K2:

AnaCrvena

pa,do sad se obicno pretvaralo-kad krene suskanje,bude i isplata tu negde!

fortunata


Bred


jalencejeok

Sa sajta Univerzal banke

Isplata studentskih kredita i stipendija Ministarstva prosvete Republike Srbije, za mesec JUN 2008. godine, poèinje 30. 09. 2008. godine.
:~

Wiseguy

Jel mi to treba da primimo jos samo za jun ili su oni najvece stipse na planeti Zemlji pa ne isplacuju ovo ostalo???

anakin

Da li neko moze da mi kaze sta sve treba za kredit(mislim od dokumenata}i koliko se meseci dobija kredit? Hvala.

bibi

#298
Quote from: anakin on 25-09-2008, 08:09:36
Da li neko moze da mi kaze sta sve treba za kredit(mislim od dokumenata}i koliko se meseci dobija kredit? Hvala.

U knjizari preko puta Doma omladine kupi konkurs za studentske kredite i stipendije i u njemu imas sva uputstva.Dobija se 10 meseci,pocev od novembra,pa do oktobra sledece godine,bez jula i avgusta. :cvet

Quote from: jalencejeok on 24-09-2008, 15:58:44
Sa sajta Univerzal banke

Isplata studentskih kredita i stipendija Ministarstva prosvete Republike Srbije, za mesec JUN 2008. godine

Ne mogu da verujem kakve stipse.... :namcor

Bred

Quote from: Wiseguy on 24-09-2008, 22:02:09
Jel mi to treba da primimo jos samo za jun ili su oni najvece stipse na planeti Zemlji pa ne isplacuju ovo ostalo???
Stipse ...  :K2:

duguju vam za jul, septembar i oktobar jos ...