Nokija sa pet megapiksela

Started by Bred, 28-09-2006, 07:38:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Bred

Cena najnovijeg modela Nokije „N95” je 550 evra

INOVACIJA - Nokija, najveæi svetski proizvoðaè mobilnih telefona, predstavila je potpuno novi multimedijalni model "N95" koji æe imati kameru od pet megapiksela. Radi se o prvom telefonu proizvedenom u Nokiji koji ima integrisan GPS prijemnik, a na tr¾i¹tu bi trebalo da se pojavi u prvom kvartalu 2007. godine.

"N95" bi trebalo da bude dostojan naslednik modela "N80", a pretpostavlja se da æe poèetna cena da bude oko 550 evra.

In¾injeri Nokije potrudili su se da novi "N95" bude ne¹to laganiji i manjih dimenzija od prethodnika, kako bi se pribli¾ili Samsungu i Motoroli, koji prave najtanje telefone na svetu.
ap ||||

24sata

Smrda

ne mi se svidja,ni telefon,ni cena...

Korisnicko Ime

Mislim da su u N91 stavili hdd velicine 5gb. Pa to je stvarno totalna nebuloza

hulio_salinas

ni telefoni nisu kao ¹to su nekad bili... apsolutna glupost...

Bred

Zasto nebuloza Korisnicko Ime? pa uskoro ce mobilni telefoni biti kompjuteri u malom

Korisnicko Ime

Veliki sam protivnik multifunkcionalnih uredjaja. Moje misljenje je da su generalno to jako losa resenja. Pa ne moze jedan telfon da radi kao telefon, kao mp3 player, kao fotoaparat, kao mikser, kao frizider, kao kompjuter i da sve te funkcije obavlja podjednako dobro kao pojedinacni uredjaji.

Darker

pa sreæa pa tvoj mobilni nema sve te f-je :K :K :K

Korisnicko Ime


Vampire 666

Quote from: Korisnicko Ime on 03-10-2006, 12:49:38
Veliki sam protivnik multifunkcionalnih uredjaja. Moje misljenje je da su generalno to jako losa resenja. Pa ne moze jedan telfon da radi kao telefon, kao mp3 player, kao fotoaparat, kao mikser, kao frizider, kao kompjuter i da sve te funkcije obavlja podjednako dobro kao pojedinacni uredjaji.

onda si tehnicki jako zaostao...pa cilj moderne tehnike je integracija sto vise mogucnosti u jedan uredjaj....moja Motorola RAZR V3i je prosecan telefon, malo slabija digitalna kamera(1.3 megapiksela) i solidan mp3 plejer....da sam sve sto imam u jednom uredjaju kupovao posebno kostalo bi me 40-50% skuplje u startu, plus posebne baterije i punjaci...a jos bih morao da vucem tri uredjaja sa sobom...ovako je sve u komadu tehnike laksem od 100 grama...

Al-Jasmina

ISTINU ZBORIS...
Sto nekih andrmolja da vucaram po torbi da bih bila sigurna da mogu da fotografisem, i slusam mjuzu..
ma ko bi sve predvideo :)

Korisnicko Ime

Quote from: Vampire 666 on 03-10-2006, 21:59:24
onda si tehnicki jako zaostao...pa cilj moderne tehnike je integracija sto vise mogucnosti u jedan uredjaj....moja Motorola RAZR V3i je prosecan telefon, malo slabija digitalna kamera(1.3 megapiksela) i solidan mp3 plejer....da sam sve sto imam u jednom uredjaju kupovao posebno kostalo bi me 40-50% skuplje u startu, plus posebne baterije i punjaci...a jos bih morao da vucem tri uredjaja sa sobom...ovako je sve u komadu tehnike laksem od 100 grama...

Ako ti tako kazes... Sa mog zaostalog aspekta smatram da jedan telefon ne moza da napravi dobru fotografiju kakvu moze da napravi jedan digitalni fotoaparat i da jedan telefon ne moze da reprodukuje muziku kvalitetom kojim to moze mp3 player. Naravno, ukoliko moze da zadovolji tvoje potrebe, onda ok. Ja sam samo izneo licno misljenje.

Vampire 666

tvoje licno misljenje je aleko od tehnicke realnosti....

Korisnicko Ime

Ok, vidim da nema smisla upustati se sa tobom u raspravu.
Evo, ako ce te biti lakse, u pravu si!!!
Odustajem...

Al-Jasmina

@Korisnicko ime...mojne odustajes...:)
samo je stvar u tome da nije lose imati i nabudzenije telefone
koji imaju mogucnost za kvalitetnu sliku, zvuk...
To sto vazi ona "koliko para toliko muzike" nije bitno...

Darker

Quote from: Korisnicko Ime on 04-10-2006, 07:23:31
Sa mog zaostalog aspekta smatram da jedan telefon ne moza da napravi dobru fotografiju kakvu moze da napravi jedan digitalni fotoaparat i da jedan telefon ne moze da reprodukuje muziku kvalitetom kojim to moze mp3 player. Naravno, ukoliko moze da zadovolji tvoje potrebe, onda ok. Ja sam samo izneo licno misljenje.
skroz se sla¾em, mada ste ti i moja keva najveæi tehno-freakovi koje znam, Vampir-ti si malo dete, veruj mi...
Telefon je za telefoniranje!!!! Nije za gledanje filmova. Ni za slu¹anje muzike. To me podseæa na one satove ¹to su imali kompjuter u sebi sa malecnom tastaturom... Ko¹tali su Boga oca, a trajali dve-tri nedelje :F :F