Opasan hepatitis

Started by Bred, 29-09-2006, 08:43:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

#15
Quote from: pekmez on 30-09-2006, 22:44:54
Pa mislim da kondom ne stiti od side i hepatitisa, vec nam oni prodaju iluziju zastite, a ubacuju nam bolest u organizam kad zazele, a da mi to ne znamo, to je to namerno dobijanje, jer ne postoji nikakvo drugo. Zavere su ti to.


...govorio sam o ovoj paranoji, a ne o tome ko je kakvu bolest "sintetisao"...

Smrda

paranoja...prava rec...kakva teorija zavere!!!

Darker

pa pa paranoja... buuuuuuuuuu :run :run :run

Vampire 666

dovidjenje lepa moja.....

pekmez

napustio sam temu rek'o, da ne komentarisem, ali vratih se - moram da vam kazem da ste budale i da mi je zao sto tako mislite, ali eto ovo su sve proverene informacije, a ne neka paranoja, onaj koji kaze nesto novo, sto ne razumemo i ne mozemo da prihvatimo (istinu) - 'ajde da ga proglasimo ludim.

zoe

Vas dvojicu mora da je napao taj opasan hepatitis kad se ovako ozbiljno prepucavate, prozivate i mrskate! Opusteno momci! :cvet :a :angel:

Vampire 666

sta opusteno! cokula u glavu i izlecen si paranoje za ceo zivot...

Bred

pekmez, dokle mislis da iskusavas nasu toleranciju? Daj neki dokaz, argument, link ili tekst, ne ocekujes valjda da ti verujemo samo na rec pri iznosenju tako ozbiljnih pretpostavki?

Smrda

ma i nek su istinite,sa jednim velikim NEK,one postoje...tako da....
ubacili oni nama to ili ne....tu su oko nas...neces kondom,ne moras....ali one su opet tu...

pekmez

Quote from: Vampire 666 on 06-10-2006, 22:41:26
sta opusteno! cokula u glavu i izlecen si paranoje za ceo zivot...

vazi, zivi u neznanju, lazi, je l tu je sve puno cveca i bas mi se svida da ne razmisljam.

Quote from: Bred on 07-10-2006, 00:02:29
pekmez, dokle mislis da iskusavas nasu toleranciju? Daj neki dokaz, argument, link ili tekst, ne ocekujes valjda da ti verujemo samo na rec pri iznosenju tako ozbiljnih pretpostavki?

pa to je sam dr Todor Jovanovic rekao na tvu - ja mogu da napisem sta je rekao, evo njegove stranice - todoxin.com, ali nisam siguran da tamo ima nesto o zaverama. Ja se sigurno ne zezam, nije mi u interesu da lazem.

Darker

To se zove-teorija zavere. To je ponekad ok, ne treba prihvatati zdravo za gotovo sve ¹to vam ponudi vlada kao zvaniène informacije... Ali postoji i zdrav razum koji ti govori da li su neke stvari pametne ili ne... Mislim, ubacuju nam virus u telo dok... ©ta? idemo na vaðenje brisa iz grla? Ja opu¹teno mogu sada da posumnjam da bilo ko od vas uop¹te postoji, ili da ja postojim, odnosno da sam se pretvorio u prpogram od ovolikog blejanja u komp. Ali ta teorija zavere potpada pod paranoju... kapi¹? A Vampirko je malo plahovit kao i obièno. Ako je LB pekinezer, on je teriojer, onaj mali èupavi :K :K :K

Bred

znam pekmez za todoxin.com cak ima na forumu preuzet i njegov text o aidsu.
ali to se ne radi tako vec se pronadje text gde se navodi to sto ti tvrdis, ovde citira i onda raspravlja. :wink:

Vampire 666

upravo sam obisao taj sajt...moj utisak je da ga je doktor Jovanovic is**io jel ga je na trzistu pokopala neka americka firma pa sad prica price...cist marketing...da nesto vredi ne bi zadnjih 15 godina radio u Srbiji...

Al-Jasmina

Pekmez,
sumnja je sveta stvar...
Dr.Jovanovic mi je delovao kao cikica,
ali ono..manje vise okili...
medjutim, ne vidim razlog da se toliko za to hvatas...

Sumnjaj u sve...i opusteno samo...jos nesto- nemoj druge napadati jer ne misle kao ti...
:cvet

uzaludan je to posao, nepravedan cak i ako mislis da je to za necije dobro.. :wink:

Smrda

ja ne mislim da je to bas toliki marketin....sumnja postoji da je sve to vestacki implementirano,ali to ipak postoji to je caj i sa dr Jovanovic rekao na tv-u...zato....treba se cuvati....teorija zavere ili ne,nije na odmet biti oprezan...
opet,malo mi je preterano uzeti za stav da je to nametnuto i da je neko to izmislio....