Terapija protiv internet zavisnosti

Started by Bred, 29-09-2006, 08:52:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

willie the scot

#45
ja se osecam nekako uskraceno za to iskustvo...za***ana je stvar kada ti je sopstvena podsvest nedostupna.
Elem, 150000-ti put, molim vas vodite raèuna o reèniku na forumu >:D >:D >:D

pekmez

mislis svest, podsvest ti je i onako nedostupna.

willie the scot

ne,mislim podsvest.pa sta je hipnoza nego svrljanje po podsvesti...

pekmez

pa to jeste hipnoza, ali inace ti je podsvest nedostupna, a u hipnozi ti je svest nedostupna, ti si mozda hteo da kazes gore da ti je zao sto ne mozes koristiti i podsvest, u tom slucaju se izvinjavam jer sam mislio da ti je zaje'''' sto pri hipnozi nemas podsvest, sto nije tacno.

Smrda

kakva leksicka zavrzlama... :run
bilo kako bilo......zaje*ana je to stvar...receno mi je da ljudi koji tesko podlezu hipnozi imaju problem sa poverenjem  ili su control freaks?!?!Sta ti mislis WTS?!?!
Pripadas li nekima od ovih?
podsvest je svima nama nedostupna...valjda je bolje tako,inace ko zna kakvi smu u biti i kako bismo se ponasali?!?!? :K :K

zoe

Sta razglabate o hipnozi, a? Otvarajte temu za to ako ne postoji, a mi malo da se lecimo, moze?
Smrda je postavila super pitanje, sta je to sto vas vuce netu?

Ja ne mogu da definisem, recimo,... zelja da budem apsolutno informisana o svemu i svacemu...

willie the scot

#51
ha,ha,ha...controll freak...iskoristicu svoj dar da razvijem sistem masovne kontrole i sve vas pretvorim u roblje...ha,ha....o,yees...

Smrda

polako WTS,polako...ima fore i za to...cekaj da okupimo grupu,pa ondda ti nas masovno hipnotisi.....
a o hipnozi se razmislja kao o nacinu terapije zoe,nemoj da se ljutis,evo vracamo se na temu...
Mene obicno vuce da proverim postu i eventualno ako bas znam adresu da nadjem nesto.....EE,zato ja upalim komp....a zasto ostanem jos par sati pored toga...ne znam....dodjem malo ovde.pa mi neka tema privuce paznju...pa se onda presaltam na google....i tako sat za satom
a sve po principu...cek samo da vidim ovo kad sam se vec nakacila!!!
uzas....

zoe

Sto bi rek'o Branko Kockica: I tako dan za danom, pred kockastim ekranom! tatatatira! :>

Smrda


Darker

Quote from: hulio_salinas on 29-09-2006, 14:30:03
"Æao svima! Ja sam Aleksandar Popoviæ i internet sam zavisnik..."

We love you, Aleksandar :~ :~ :~ :~
WE ste swe nenormalni, jedini sam ja zdrav ovde :K :K :K :K :K :K :][ :][ :][ :][

Smrda

ti si najgori od nas....bar po statistici,ipak si super ultra mega....forumas!!!
a neces da priznas...to se zove poricanje!!  :wink:

Smrda

procitah ovo danas
izvor-Blic
tipovi zavisnosti od interneta:
-opsednutost sajbesexom
-virtuelna najbolja prijateljstva
-igranje video igrica na mrezi
-prezasicenost informacijama

Simptomi zavisnosti od interneta:
-povecanje praga tolerancije prema provedenom vremenu na internetu
-apstinentska kriza bez interneta
-offline zavisnost,tj.trosenje vremena na internet aktivnosti koje nisu korisne
-asocijalno ponasanje


Pa dragi moji,izvolite...pronadjite se....pa da pocnemo sa lecenjem....

zoe

Ja se pronadjoh u "povecanje praga tolerancije prema provedenom vremenu na internetu"

Mada stalno govorim sebi, a sad cu malo da smanjim ali nesto mi ne ide...

Adonis_Vernalis

Narode,

U Vrscu postoji jedan prijatan kutak... Zove se "Dr Slavoljub Bakalovic"... Iskoristicu svoje mocne veze, pa da vas smestim u tu ustanovu. Mozete da birate: pogled na Vrsacki Breg, ili pogled na aerodrom... Ko sta voli, nek izvoli...