Terapija protiv internet zavisnosti

Started by Bred, 29-09-2006, 08:52:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zoe


pekmez

Quote from: Adonis_Vernalis on 05-10-2006, 12:48:54
Narode,

U Vrscu postoji jedan prijatan kutak... Zove se "Dr Slavoljub Bakalovic"... Iskoristicu svoje mocne veze, pa da vas smestim u tu ustanovu. Mozete da birate: pogled na Vrsacki Breg, ili pogled na aerodrom... Ko sta voli, nek izvoli...

Pa mozete i vi profesore u tu ustanovu.

Adonis_Vernalis

Da, naravno, u direktorovoj kancelariji.... Ili, ko zasluzi izlaznu dozvolu za grad, moze da potrazi kafic Gedeon Alpha... Tu po pice, a po internet - odmah pored... :)

@ Pekmez... vec sam bio... ja sam se "kao" skinuo...  :K

pekmez

da, a ovo sad niste vi nego ste nekog platili da umesto vas trosi vreme na netu.

Quote from: zoe on 05-10-2006, 12:51:36
A jel imaju racunarski centar? :K

ahahhahahhahahhaha

Adonis_Vernalis

Sto se neta tice, ja imam svo vreme ovoga sveta... Uskoro cemo dobiti i opticki kabl, pa niko brzi od mene... :)

Smrda

Bogami Adonise,to je jedno veliko'' KAO skinuo''....!!!

Quote from: Adonis_Vernalis on 05-10-2006, 13:02:02
Sto se neta tice, ja imam svo vreme ovoga sveta... Uskoro cemo dobiti i opticki kabl, pa niko brzi od mene... :)
hehe...brzi gonzales!!! speedy.... :)
Quote from: zoe on 05-10-2006, 12:51:36
A jel imaju racunarski centar? :K
:)
zoe... :cvet

Adonis_Vernalis

Ja bar priznajem da sam (p)ostao ovisnikom o Internetu... i o ovom forumu... i da razmisljam o nekakvim virtuelnim kampusima, o necemu sto ce zameniti vas (i moj) dolazak na fakultet, da delim teme za diplomske radove iz oblasti farmaceutske informatike, da zelim da napravim elektronsku biblioteku...

Ovo sto trosim na netu nije vreme, nego medjuvreme...

Kad pocnu predavanja i vezbe, preselicu se iz virtuelnog u realni svet. I bice mi dobro... onako kako mi je vazda bilo.

Darker

Quote from: Adonis_Vernalis on 05-10-2006, 12:57:20
@ Pekmez... vec sam bio... ja sam se "kao" skinuo...  :K

Pa, sad je sigurno da nisi ubica :K :K :K :K

Adonis_Vernalis

Darkeru, buduci da si MB... to te pitanje ne dotice...

Prosecna ocena na mom ispitu je 8,75... Ipak, jesam "ubica"... palo mi je dvoje... u dva ispitna roka... A jednog (jednu) i danas sanjam...

Naravno, off...

Darker

QuotePa, sad je sigurno da nisi ubica
To je bio citat iz domaæeg filma:Toèkovi. Nije se odnosilo na ispit, ¹treberu jedan od profesora :K :K :K

Smrda

Adonise,a da ne bi sanjali....vi onda pravac net!!!
prava stvar protiv losih snova........



sad je 4 ujutru i ja sam jos tu...uzas......

Adonis_Vernalis

Quote from: Darker on 07-10-2006, 14:44:17
QuotePa, sad je sigurno da nisi ubica
To je bio citat iz domaæeg filma:Toèkovi. Nije se odnosilo na ispit, ¹treberu jedan od profesora :K :K :K

Sorry, nisam gledao film... :(

@ Smrdulence... Net je dobro sredstvo protiv bilo kakvih snova, ne samo losih... :)

Smrda

da,da...net!!!!taj zacarani krug.......

Adonis_Vernalis


hulio_salinas

kako ste uspeli profesore? daj prodajte patent (=lek), pa da se i mi skinemo...

hehehe