National Geographic Magazine u Srbiji

Started by Korisnicko Ime, 30-09-2006, 07:37:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Ali cena od 170din je malo welika za nase uslowe...

nasty girl

Quote from: Bred on 01-11-2006, 20:12:38
Ali cena od 170din je malo welika za nase uslowe...

moje misljenje je da za takav casopis nije velika cena... :hm

Vampire 666

s obzirom na kvalitet (u svakom smislu te reci) cena nije prevelika...

Smrda

ja platila 209.....
hm...
a pretplata je 170,je li?

Vampire 666

i ja sam platio 209...ne bih se ja jos pretplacivao...zeleni su onmi jos kod nas...sta ako posle pet brojeva odustanu (kao Metal Hammer)...ne bih da nekom poklonim tih hiljadu-dve...

Bred

pa ja cuh da je 170din al ne mogu da garantujem da je tacno. meni je bitno sta PISE a ne kako izgleda a koliko sam video, NG nema bas mnogo strana za toliku cenu

Korisnicko Ime

Quote from: Bred on 02-11-2006, 09:16:04
pa ja cuh da je 170din al ne mogu da garantujem da je tacno. meni je bitno sta PISE a ne kako izgleda a koliko sam video, NG nema bas mnogo strana za toliku cenu
209 din je cena, a sto se strana tice, mislim da ima oko 130 - 140 strana

AquArius

130 strana.

Ali fotografije!
Boje bez granica...  :happy:

hulio_salinas

ne zelim da vas razocaram, ali moram da vam kazem:

moja devojka je 2 godine dobijala NGM iz Amerike (ili Britanije... oprostite na neznanju)... naravno da je bila odusevljena... kaze mi da kako je vreme odmicalo, postajali su sve ocajniji i ocajniji... ne znam u kom smislu... valjda tezt i te stvari... slike nikada nisu bile lose... uvek su bile vrhunskog kvaliteta, ali... skupa je ta slikovnica...  :hm

mozda tako nece biti ovde, ali sumnjam...

vi pisite ovde, pa cemo zajedno pratiti sta i kako se desava...

P.S. I ja sam se odusevio kada sam cuo da NGM dolazi u SRB, ali devojka mi je pokazala one njene (English) i stvarno nije to to... bedak...

Korisnicko Ime

Inace, koga zanima, u Etnografskom muzeju je izlozba NG fotki do 10. novembra. Bio sam, ok je, stvarno vredi pogledati

pop

Na sta sve ljudi bacaju pare, a mnogo im je 209 dinara mesecno (ne mislim ni na koga konkretno, da se ne uvredi). Misle - bolje dati te pare za 4 Skandala :)

Smrda


Darker

Quote from: pop on 04-11-2006, 00:56:48
Na sta sve ljudi bacaju pare, a mnogo im je 209 dinara mesecno (ne mislim ni na koga konkretno, da se ne uvredi). Misle - bolje dati te pare za 4 Skandala :)

Pa ja¹ta da je bolje, bar se nasmejem ko èovek, a ovde ubace neku fotku nekog malog pregladnelog crnèeta, pa okupiram mozak time celog dana :K :K :F :F

AquArius

Meni je fotka onog majmuncheta bas pozitivna   :happy:

Korisnicko Ime

#29
Zar nisu genijalni