Orgazam po vasoj meri i kako ga postici

Started by Bred, 20-08-2006, 14:45:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Darker

To lustina, ti fura¹ neki slave/master fazon je l' da? :K :K
Najvi¹e lo¾i uzbuðenje partnera, tako da ta prièa sa: meni je extra, a ti se snaði, ne¹to ba¹ i ne pije vodu :wink:
Onda fino mazne¹ vibrator i sve lepo :K

lustna

Ej darkeru,pa nije to to onda.Nismo se razumeli tako da nema veze.....
Vi mu¹karci ionako slabo kapirate :K :K :KMo¾da je ba¹ to i problem...

Al-Jasmina

LJudi,
svako tu pogadja (neku svoju) poentu ali
kanda se ne razumemo bas najefikasnije :>

Pedja

А извините,о чему је овде реч?

Darker

O orgazmu po tvojoj meri, peða :wink:
ajde nam isprièaj ne¹to na tu temu, evo Lustina se ne sla¾e sa mnom, ajde da vidimo tebe :K

Baby Jane

Ljudi,aj da se ne lazemo vise :wall:...vole zene sex mozda vise nego vi muskarci samo sto ne smeju ili nece,naravno ne bas sve zene,da to priznaju sebi(a ni drugima) a svaka za to ima neki svoj (ne)opravdani razlog-pre svega u svojoj glavi :hm...al ne postoji zena na celom ovom svetu koja ne moze da uziva u dobrom sexu pa cak i ako nema orgazma jer sex je svima nama najpre fizioloska i fizicka potreba pa onda sve ostalo :wave:...i ne vidim zasto da se stidimo :stid: da uradimo ovo ili ono u krevetu kad smo mi zene sexualnija i culnija bica od vas muskaraca! Momci,bez ikakve uvrede :cmok...naravno,to ne znaci sex po svaku cenu-mora da nam neko bude pre svega fizicki privlacan :smekerica:
I da,ljudi su razliciti pa svi to drugacije dozivljavaju i posmatraju al nema niceg lepseg od :neee a narocito sa voljenom osobom...slazete se :cvet?

lustna

Bravo Baby Jane :pljes:
Sla¾em se skrouz,nadam se samo da æe ove ¾ene postati malo slobodnije ¹to se tièe :neee i bre prièati o tome ¹ta ih muèi...Ni¹ta bez toga!!!
E mu¹karèiæi morate zaslu¾iti tu vrstu komunikacije,zato...potrudite se i biæe svima lepo :cvetIpak nam je lep¹e sa vama :smekerica:

Darker

QuoteIpak nam je lep¹e sa vama
Meni lep¹e samo sa jednom od vas  :plez :K :K :K :K
Treba znati prièati o sexu, kao ¹to treba znati sexati se... :smekerica:
Za to treba vremena, strpljenja, poznavanja sebe, poznavanja partnera...
Ljubavi.
Strasti.
Pre svega ®ELJE za partnerom :wink: :wink:

vanjat

dobra vam je ova tema,ali nishta novo niste rekli...steta..

Darker

Zato èekamo nove èlanove kao recimo Vanjut :cvet :cvet :cvet

Baby Jane

Ajde nam Vanjat onda ti reci nesto novo na ovu temu :cop:  :smekerica:
Mislim,ako nije problem :cvet :cvet :cvet

vanjat

hehe,trebalo je izazvati reakciju,izgleda da sam uspela,mislim,ipak sam ja novi chlan,treba privuci paznju :luda

Pedja

Имаш сву пажњу овога форума  :roll:

Al-Jasmina

:smekerica: nemoj popustiti pod pritiskom,
ali mi zeljno ocekujemo i tvoju pricu

vanjat

Da li su ljudi ovde svadljivi ili ne vole novajlije?!Mnogo je tu nekih poprekih pogleda,a to mi se bas i ne dopada...No,ja cu ipak svima mahnuti :wave: