Orgazam po vasoj meri i kako ga postici

Started by Bred, 20-08-2006, 14:45:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

vladimir

Quote from: wolfeitzckie on 14-02-2007, 00:00:53
daj gol, daj gol, samo gol, nas je bol
zivot daaaaajemo, za gooooooooool

U prijateljskoj utakmici pada najvise golova, a gol u gostima vredi duplo... :wink:

Quote from: AquArius on 14-02-2007, 00:42:08
kljucic u katancic ...

je l tako da postignem da postignete orgazme?

:>

Mada, neko postize orgazme i u SM varijanti... :K  Lanci i katanci i tako to...

Mashrum

#76
Neki novinski članak i može objasniti nedoumice,ali..ne treba toliko čitati i verovati novinama..već se posvetiti sebi i svom dragom.  :wink:
Mnoge žene nemaju uopšte predstavu kako njihovo telo može reagovati na šarolike nadražaje.
Ne trude se,nisu zaintresovane,osećaju se prljavo,stide se,imaju osećaj krivice što doživljavaju orgazam..uzroka je mnogo.
Treba pobediti sebe u glavi,zavoleti se do koske,biti ono što jesi..i
istraživati..Istraživati..Istraživati..I samo ISTRAŽIVATI!  :smekerica:
Kad u potpunosti istražiš svoje telo kako reaguje na razne podražaje,onda ćeš sigurno postići sve vrste orgazama po svojoj meri.
Istraži sebe i tvoja karta do devetog nadneba će ti uvek biti u šaci.  :a

pexualis

Cool post. Svaka cast. Sve je potpuno tacno, nema nista od orgazma kod zene dok se zena ne okrene pre svega sebi, i ne upozna svoje telo, dok ne spozna sta joj godi, a sta ne, dok ne shvati ko je i kakva je, sta joj i na koji nacin prija. Tek onda moze da se posveti svom partneru i u medjusobnom odnosu sa njim da dosegne emotivno-sexualno zadovoljstvo...

dirigent

Za sve zainteresovane kolege mogu preporuciti sledecu metodu. Ona je deo predigre , a glavna poenta je povezati osetljive tacke na telu adekvatnim milovanjem u jednu celovitu `nit` koja talas zadovoljstva prenosi bukvalno od glave do pete. Sustina je da se inace manje osetljive zone tim putem aktiviraju i seksualna energija usmeri da tece kroz celo telo. Ova tehnika moze biti i `oruzje` ukoliko zelite da `onesposobite` potencijalno nesaradjujuceg partnera time sto se energija inicijalno istim pokretima aktivira , ali se `nit` namerno disfokusira sto dovodi do rasipanja seksualne energije. U praksi devojka oseca zadovoljstvo , ali i potpunu obamrlost i bespomocnost da ista uradi , sto daje muskom partneru dominantan polozaj. Ipak treba voditi racuna jer ima i devojaka koje umeju da `vampirski` crpe energiju iz partnera... Znam jos mnogo stosova ,ali ovo je cisto dirigentsko zagrevanje  :lol3: :lol3: :lol3:

Roben

Quote from: dirigent on 08-04-2007, 22:42:25
Ipak treba voditi racuna jer ima i devojaka koje umeju da `vampirski` crpe energiju iz partnera...
знам неке такве девојке
њихови партнери после секса не могу да се опораве :>
али да не идем у детаље

Shaft


willie the scot


vladimir

Quote from: willie the scot on 09-04-2007, 16:19:47
dirigent svira sve instrumente...

Verujem da ne svira frulu, barem ne deluje kao takav. :luda

Opasan dirigent, zna da koristi dirigentsku palicu. :ziveli

`d1gy

Imam neke primedbe,savete i nove argumente za i protiv.Tokom licnog seksualnog iskustva shvatio sam  da svrsavanje kod muskarca(u ovom slucaju konkretno mene) nije moguce ukoliko ja sam ne ucestvujem.Da objasnim,dakle ukoliko bi seksualni odnos imao samo jednog aktivnog clana=zena a drugog pasivnog=muskarac ja ne bih mogao da svrsim.Ukoliko intenzitet i pokreti nisu pravovremeni mogao bih ili do vecnosti da lezim tako ili do eventualnog opadanja erekcije.Dakle da bih ja svrsio potrebno je da ja vodim igru ,u svakom slucaju taj poslednji momenat mora da ide mojim tempom.Svaki muskarac zna kada ce da svrsi jer je imao 10 godina iskustva sa svojom desnicom/levicom i naucio je sebe u detalje.Samim time zena moze do besvesti da se trudi ukoliko ga ne drka/pusi/jase onim tempom kojim se moja emocija razvija. Dakle sva ta ideja o tome da muskarcima je lako i  da oni uvek svrse , i da je to zasluga zene je totalno idiotska.Ali muskarci imaju jednu prednost i ta prednost je kod 100% muskaraca ista.A ta prednost je iskustvo.Mi smo sebe ispitali i znamo vec unapred sta je to svrsavanje, koje su to tacno emocije kod nas i kako doci do njih.

E sad zene pak u 90% slucajeva nemaju takvo iskustvo.Zene sebe ne pipaju,ne drkaju sebi klitoris, ne stavljaju sebi prste u vaginalni otvor trazeci sebi G tacku.Zene iskljucivo vode racuna na svoj izgled,graderobu i ceo seksualni postupak se svodi NAJDALJE do fantazije, dakle vlazni snovi, u kojima je sve savrseno krasno i divno.Kao sto i zene i muskarci koji su imali seksualnih odnosa znaju da u seksu 90% vremena radi muskarac.Muskarac ne moze tacno da zna sta zeni prija osim eventualno da prati njeno disanje i grimase na faci i time da se vodi.Ali problem nastaje upravu tu jer zena nije sposobna da ga vodi, jer ni ona sama ne zna koji je put do emocija koje ce prerasti u svrsavanje.To je prvi problem.Drugi problem je sto veoma cesto zene osecaju bol tokom seksa, dakle narocito zguza,taj bol cini da zena sada vise nije skoncentrisana 100% na uzivanje vec 50%.Taj bol ne nastaje od velicine penisa (ja sam zivi dokaz za to).Treca stvar je sto zene ne shvataju da muskarac u seksu ne trazi ljubav(muskarac vodi ljubav u odnosu
10x seks:1x vodjenje ljubavi),vec trazi neku vrstu dominacije,napaljivanja i prodiranja.Shodno tome muskarci vole cesto da menjaju poze iz kojih imaju dobar pogled na zensku pozadinu i svoj polni organ koji prodire u njih.S obzirom da zene ili to boli,ili jednostavno u svom mozgu nisu u stanju da se pomire sa tom nebuloznom pozom dolazi do automatske blokade i rasprave u samom seksualnom cinu , sto opet ubija zensku napaljenost.Cetvrta stvar koja zenama cesto predstavlja problem jesu zivotni problemi.Muskarac kada udje u seks on ulazi u to 100% ma kakav on "tehnicar" bio,on tada ne razmislja o drugoj, on tada ne razmislja o fakultetu ili ispitu koji ima sutra da polaze,o razvodu svojih roditelja, o veceri ...bla bla bla...vec misli samo na jednu stvar  a to je :"Sad cu da te jebem"(Bukvalno)

E sad zakljucak.Kad bi sve ove stvari jedna zena kod sebe uspela da odstrani, dakle da spozna sebe fizicki i u seksu postane aktivnija bar u smislu navodjenja,bol jebiga bol je tu i ne mozes mu nista -izbegavajte tu pozu,kad bi pristala na erotske misli svog napaljenka i umela da ih pretvori u sopstveno zadovoljavanje i poslednje ali isto veoma bitno kad bi usla 100% u seksualni odnos ,zena bi najzad osetila zadovoljstvo koje bi mogla da deli sa svojim partnerom.Te zene predstavljaju onih 10% koje svrsavaju redovno.

Ukoliko sam bilo koga uvredio svojim recnikom ili tekstom  ja se unapred izvinjavam.Ovo je iskljucivo moje vidjenje zasnovano na licnom iskustvu.

Al-Jasmina

Na srecu, ima i zena koje znaju sebe,
neke su vec postovale u ovoj temi
:cvet


Inace, dobra je opaska o tome da
Quote
Zene iskljucivo vode racuna na svoj izgled,graderobu i ceo seksualni postupak se svodi NAJDALJE do fantazije, dakle vlazni snovi, u kojima je sve savrseno krasno i divno.

Cinjenica je da ima devojaka
koje usled ne istrazivanja sebe u dovoljnoj meri imaju znatne probleme
ne samo u finishu odnosa vec i u samom startu
i tu je bol manje vise zagarantovan bez obzira na pozu...

pexualis

Odlicno si sve ovo napisao, malo sirovo, ali prilicno tacno...  :pljes:

Darker

Vidi¹, u pravu si, ima zaista takvih ¾ena/devojaka, ali hvala Bogu nekad to i skapira¹, pa tra¾i¹ onih 10% (mislim da su procenti bitno razlièiti, ali da ti verujem...)
Imam jedno viðenje, koje ka¾e da je obostranost kljuè svega. Mislim da ona ne u¾iva u sexu podjednako koliko i ti.
Samo ¹to se ona bori protiv toga tako ¹to sex poèinje da joj ne bude bitan (frigidnost), a ti to nikad neæe¹ moæi, pa ili pzd¹ ili tra¾i¹ sa strane potvrdu svoje mu¹kosti... Jer koliko god prièao da je TAKVA ®ENA kriva za sve, duboko u sebi misli¹ (a mo¾da i zna¹) da si ti:-)
Poenta je, da je tu kljuè promena njenog partnera, odnosno njeno poveæanje iskustva... Mada, ljudi su razlièiti...

AquArius

sve treba poceti na vreme,
svemu treba pristupati na pravi nacin,
prepoznati "problem" ..

edukacija je cudo!

10% je ocajan procenat ..
85% vec bolje zvuci
ali zvuci i bajkovito

dirigent

DR igy. care nad carevima  :Bog  :Bog  :Bog

   Konacno da se nasao neko ko ce izloziti nesto konkretno i do u tancine objasnjeno.

    Sve je potpuno ispravno receno.

    Zene sebe ne poznaju. Ja sam se zabavljao sa jednom doktorkom koja neje nikad u zivotu dozivela orgazam , a imala je 28 , ali sam je konacno naucio kako (premda sam se namucio priznajem).
       
     Jednom sam prilozio post o tehnikama disanja , pa se ne bih ponavljao na tu temu , ali isticem da je to kljuc svega.

       

`d1gy

Quote from: Darker on 15-06-2007, 07:11:11
Imam jedno viðenje, koje ka¾e da je obostranost kljuè svega. Mislim da ona ne u¾iva u sexu podjednako koliko i ti.

Upravo je to ono o cemu sam pricao,dakle neiskustvo.Da nekome ne bi prijao sex taj neko ili mora da bude lud, ili da ne poznaje emocije svrsavanja.A o tome sam vec pricao zasto je tako kod zena.

Quote from: Darker on 15-06-2007, 07:11:11
Samo ¹to se ona bori protiv toga tako ¹to sex poèinje da joj ne bude bitan (frigidnost), a ti to nikad neæe¹ moæi, pa ili pzd¹ ili tra¾i¹ sa strane potvrdu svoje mu¹kosti... Jer koliko god prièao da je TAKVA ®ENA kriva za sve, duboko u sebi misli¹ (a mo¾da i zna¹) da si ti:-)
Poenta je, da je tu kljuè promena njenog partnera, odnosno njeno poveæanje iskustva... Mada, ljudi su razlièiti...
Potvrdu svoje muskosti ne trazim nigde pa ma kakav moj seksualni odnos bio.U sebi uopste ne mislim o tome da sam kriv jer vrlo dobro znam razloge za neuspeh, a u njima mene nema.Kada pitate partnrku:"Da li si ikada sama sebe zadovoljavala"-najcesci odgovor ce biti nisam(nema razloga da vas laze u vezi toga).Samim time ne moze da bude kriv neko ko je 45 minuta isao napred nazad razlicitim tempom na temperaturi od 40 stepeni ljubeci vas pipajuci vas ,u svakom slucaju lomeci se oko vas...Najbolje je josh da ispadne da je taj neko nesposoban , a ti samo lezis uzivas i vices :"Brze"-"Sporije"-"Dublje"-"jace"....mislite o tome:P