Orgazam po vasoj meri i kako ga postici

Started by Bred, 20-08-2006, 14:45:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

stef

 Ima tu malo istine...
a malo sudbine...
bitno je posvetiti se toj devojci, i sve ce doci na svoje mesto...bila ona iskusna ili ne, bio ti iskusan ili ne...stavis svoje zadovoljstvo na drugom mestu,a njeno na prvom...

Bred

Quote from: `d1gy on 15-06-2007, 12:03:53
Quote from: Darker on 15-06-2007, 07:11:11
Imam jedno viðenje, koje ka¾e da je obostranost kljuè svega. Mislim da ona ne u¾iva u sexu podjednako koliko i ti.

Upravo je to ono o cemu sam pricao,dakle neiskustvo.Da nekome ne bi prijao sex taj neko ili mora da bude lud, ili da ne poznaje emocije svrsavanja.A o tome sam vec pricao zasto je tako kod zena.

Da, tu onda nesto definitivno nije u redu, a problem je najcesce u glavi. :wink:

Bojana 153

Mislim da je veliki problem kod nas sto smo jako konzervativni, sto nas je sve sramota, sto mnogo razmisljamo o tome sta ce drugi reci\misliti, i zbog toga ne usmeravamo koncentraciju na sam seks, zadovoljstvo, uzivanje.
Devojke pre svega moraju biti opustenije, moraju probati sto vise, moraju upoznati svoje telo! Ako zele da dozive orgazam moraju razgovarati sa partnerom bez ustezanja i reci konkretno sta im prija, sta ne.. Kada uspeju da dostignu zeljeno, i kada se izvezbaju u tome, mislim da muskarcu predstavlja jedno od najvecih uzivanja da gleda zenu koja uziva, koja zna sta hoce, a da je pritom on (bar delom) taj koji je doprineo njenom orgazmu.
I naravno, ne moze svaki seks biti savrsen.. Ali sto ga vise upraznjavate vise ce biti onih najboljih, zar ne?  :)

Darker

Quote from: Bojana 153 on 15-06-2007, 13:37:57
Mislim da je veliki problem kod nas sto smo jako konzervativni, sto nas je sve sramota, sto mnogo razmisljamo o tome sta ce drugi reci\misliti, i zbog toga ne usmeravamo koncentraciju na sam seks, zadovoljstvo, uzivanje.
Devojke pre svega moraju biti opustenije, moraju probati sto vise, moraju upoznati svoje telo! Ako zele da dozive orgazam moraju razgovarati sa partnerom bez ustezanja i reci konkretno sta im prija, sta ne.. Kada uspeju da dostignu zeljeno, i kada se izvezbaju u tome, mislim da muskarcu predstavlja jedno od najvecih uzivanja da gleda zenu koja uziva, koja zna sta hoce, a da je pritom on (bar delom) taj koji je doprineo njenom orgazmu.
I naravno, ne moze svaki seks biti savrsen.. Ali sto ga vise upraznjavate vise ce biti onih najboljih, zar ne?  :)
Bravo!

Drugo, ne mislim da je problem u tome ¹to ¾ene ne masturbiraju, mislim da rade to u sasvim dovoljnoj meri, da bi znale ¹ta im prija, mo¾da ih jednostavno partner ne lo¾i dovoljno da bi bile opu¹tene... odnosno da bi ¾elele sex... kad prvo imate sex mislima i mozgom, fizièki deo je laganica :wink:

Hoæem reæi, uvek su oboje odgovorni za sve ¹to se de¹ava u vezi...

dirigent

Sex koji opusta i zblizava partnere treba razlikovati , od zelje za postizanjem orgazma.

       Orgazam doci moze a i ne mora . Kineska tao praksa uzdrzavanje od orgazma za poboljsanje kvaliteta odnosa preporucuje.
        Cak i vezbe za retrogradnu ejakulaciju postoje, ali to bejase trening za koji strpljenja ne imadoh.

Smrda

Quote from: Bred on 15-06-2007, 13:36:01
Quote from: `d1gy on 15-06-2007, 12:03:53
Quote from: Darker on 15-06-2007, 07:11:11
Imam jedno viðenje, koje ka¾e da je obostranost kljuè svega. Mislim da ona ne u¾iva u sexu podjednako koliko i ti.

Upravo je to ono o cemu sam pricao,dakle neiskustvo.Da nekome ne bi prijao sex taj neko ili mora da bude lud, ili da ne poznaje emocije svrsavanja.A o tome sam vec pricao zasto je tako kod zena.

Da, tu onda nesto definitivno nije u redu, a problem je najcesce u glavi. :wink:
problem je uvek u glavi..  :)
samo je pitanje u cijoj,i kojoj?!?!:>

a sve ovo razglabanje me podseca na toliko buke ni oko cega....
manje price,vise rada... :neee :>

i sve su to glupi izgovori,
da smo snebljive,
konzervativne,
neopustene,itd...

pravi dodir,pravo vreme...that's it..


Quote from: dirigent on 16-06-2007, 20:14:49
Sex koji opusta i zblizava partnere treba razlikovati , od zelje za postizanjem orgazma.
bi li neko mozda malo manje snebljiv i kozervativan hteo da mi pojasni ovo,posto ja ne razumem??!?!

Quote from: dirigent on 16-06-2007, 20:14:49
Cak i vezbe za retrogradnu ejakulaciju postoje, ali to bejase trening za koji strpljenja ne imadoh.
:shock :hmm :shock

aziraphale

da se i ja ubacim u ovu inteligentnu raspravu.

nego momci, vidim ovde ima dosta price.

emocija svrsavanja, tao praksa retrogradne ejakulacije (molim te, dirigent, moje radoznalosti radi, obrazlozi) i slicno. cak primecujem da znate vise o zenskom telu nego same zene. ne znam za vas, ja sam neke CAK i pitao (jao, jao, ovo mora da je strasno, komunikacija medju polovima) sta im prija i kako zele i nijedna mi ne rece da ih boli. zacudo, a mora da grese, jer vi bolje znate (na cemu vam se moja malenkost divi), bilo je i onih koji su zelele seks seksa radi, a ne emocija, no dobro, siguran sam da su se zbunile u momentu. takodje se izvinjavam sto u toku seksualnog cina ne gledam svoj polni organ ("muskarci vole cesto da menjaju poze iz kojih imaju dobar pogled na zensku pozadinu i svoj polni organ koji prodire u njih"), znam da to nije macho i jebachki, ali ono, znate kako je, jos sam mlad i zelen, naucicu. takodje, zelim da se izvinim sto nijednu zenu orgazmom nisam naucio ("Ja sam se zabavljao sa jednom doktorkom koja neje nikad u zivotu dozivela orgazam , a imala je 28 , ali sam je konacno naucio kako") time uskrativsi sopstveno uzivanje u seksu, a to je ipak jedino vazno.

vi ste moji idoli.

nego kad stizete da seksualno opsluzite silne zene ako toliko razmisljate o tome? mislim, koliko sam shvatio ljudi najvise pricaju (i najvise znaju) o onome sto bi najvise voleli da rade. evo priznajem, seks mi je malo neredovna pojava u zivotu u poslednje vreme, ali nikako da stignem do takvih misli kao sto su "Zene sebe ne pipaju,ne drkaju sebi klitoris, ne stavljaju sebi prste u vaginalni otvor trazeci sebi G tacku.", "problem nastaje upravu tu jer zena nije sposobna da ga vodi, jer ni ona sama ne zna koji je put do emocija koje ce prerasti u svrsavanje.", "Drugi problem je sto veoma cesto zene osecaju bol tokom seksa, dakle narocito zguza,taj bol cini da zena sada vise nije skoncentrisana 100% na uzivanje vec 50%.", "o tehnikama disanja , pa se ne bih ponavljao na tu temu , ali isticem da je to kljuc svega.".

Smrda

dal' da se tema odvila u drugom smeru...konacno.
nazalost,
ja idole ovde ne pronadjoh,
ali to je opet do mene,zar ne?verovatno,ne znam da ih prepoznam...heheh
sem toga,
dobrano bi se zapitala da sebe dovedem u situacuju da budem opsluzena?!?!?!??!?!

i dalje ne razumem kako razlikovati seks,tj orgazam  od zblizavanja sa osobom,a sa druge strane se spominju emocije svrsavanja?
da mu to nije malko kontradiktorno?
sto ce reci da...
kad "emotivno svrsavas"
se zblizavas sa osobom ili ne?
sudeci po svemu sto do sad pricitah...ne.

a tehnike,taktike,strategije i ostale za%%b%%ncije mmogu da se zaborave,
ukoliko ih osoba ne saopsti partneru...ali,opet..a sto bi?


"problem nastaje upravu tu jer zena nije sposobna da ga vodi, jer ni ona sama ne zna koji je put do emocija koje ce prerasti u svrsavanje."
sta da vodi?
koga?i gde?
paradox.

Darker

Ma nije to nikakav paradox.
Ima¹ sex sexa radi i sex emocija radi. Preferiram ovaj drugi, a oba mogu biti orgazmièna i podjednako intenzivna...
A drugi je lep¹i upravo zbog toga ¹to je glavni deo veæ zavr¹en pre fizièkog dela :wink:
Ako ¾ene (po¹to ovde govorimo prvenstveno o njima) ne gaje dovoljno emocija, moraju da se baèe na prvi, a za prvi je potrebno iskustvo (znanje, tehnika, po¹to se sve svodi na fizièki deo).
Probajte da me skapirate ¹ta htedoh reæi :K

stef


AquArius

#100
sex je tehnika
sex je emocija
sex je pozeljan
sex je proizvoljan
o sexu se prica
sex se upraznjava
sexa ima
sexa nema
za sex su dvoje
za sex je vise
sex je inteligentan
sex je glup
sex je jednostavan/slozen/prost/prostacki/stidljiv
sex je los
sex je dobar..



@azira
'predavanje' na mestu  :>


istine ima
i tu i tamo



Duke

Prvo mora da ti je mnogo stalo...

Onda te bas briga...

Onda kada nista vise nije vazno...

I ONDA KADA KRENE... DRSTE SE!!!

lustna

Super vam je ova tema....
Ovako..orgazam sam do¾ivela onda kad sam bila opu¹tena,kada me je bilo ba¹ briga kako je partneru,da li on u¾iva ili ne...Naravno da je bitno kako se on postavi prema tebi ali ako se malo iskljuèi¹ i shvati¹ da su oni prvenstveno tu da zadovolje tebe(pa tek onda ti njih)i ako dopusti¹ sebi slobodu u svemu ali ba¹ u svemu...biæe ti lepo...Moramo veæ jednom shvatiti da u sexu nema sramote i da mu¹karci vi¹e vole ¾ene koje su malo slobodnije,otvorenije.Samim tim i oni vi¹e u¾ivaju i trude se.
I mislim da nema veze da li ima emocija ili ne,bitna je strast i ¾elja za nekim...tada je sve moguæe zar ne?!

Al-Jasmina

Sad se setim one Miss Najlepse Guze
koja je cak odvalila da ne racuna u gubitak nevinosti ako je to uradjeno s nekim koga ne volis...

Znate ima u tome neke paradoxalne istine :>


Sex radi sexa je plitko iskustvo
i svodi se na jurnjavu za orgazmom ili relaxacijom ili ne znam cime

nema propratnih pojava
tipa mini vatromet nad glavom,
trnci zadovoljstva od cinjenice da je osmehnuto lice uz vase
ono koje volite vise od svega u tom trenutku
Francuzi orgazam zovu mala smrt--- ovako on postaje mala vecnost!


Sta znam,
egzoticne tehnike ne potcenjujem,
ali i ne praktikujem
:happy:

willie the scot

ne mogu, a da ne prokomentarisem...
:116:
treba istraziti ko je bacio grudvu niz sneznu padinu u ovoj temi... :K