USMENI...

Started by mackica, 09-09-2006, 11:39:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mackica

E narode...da li ce biti izbacen spisak za one koji su prakticni polozili u ovom roku....ili se termini zakazuju u dogovoru s profesorima, u ponedeljak kad su i rezultati prakticnog?

i ...adonise da nece rezultati prakticnog slucajno biti ranije izbaceni ovde na forumu?

hvala unapred na informacijama... :cvet :~

yeca

Maèkice, sve oko potvrdjivanja i termina za usmeni Adonis je odavno napisao....
Prelistaj forum gnozije  :hm

mackica

znam to...videla sam ....termin je od 18.-og....ja sam samo pitala da li ce oni napraviti raspored...ili se mi dogovaramo sa profesorkom...
... a na tu informaciju nisam naletela....redovno sve pratim....
al sta ces mi obicni ljudi gresimo.....

yeca

ok!
Adonis æe se veæ ukljuèiti da me eventualno demantuje ali nema nikakvog dogovora sa profanima. Bitno je da ti potvrdi¹ taj usmeni a onda oni po AZBUÈNOM redu prave spisak.

Adonis_Vernalis

Upravo tako kako rece yeca: bitno je da se potvrdi izlazak na usmeni. Ponovicu: najpre pronadjete svoje ime na spisku gde se nalaze imena svih studenata koji su dali ispitne prijave. Tu cete videti kod kog profesora treba da polazete. Onda, u zakazano vreme, dodjete na Institut i potvrdite izlazak na ispit kod tog profesora. Posle toga, mi vasa imena poredjamo azbucnim redom... i to je to. Raspored izlazi istog dana, posle 13 h.

Maslacak

Izvinjavam se ako sam davez, ali da li je moguce da raspored koji izadje danas posle 1, bude postavljen ovde?

Adonis_Vernalis


plavooka

Da li postoji mogucnost da se ispitivanje,kod sva tri profesora,odlozi za koji dan? Ovo pitanje je prvenstveno upuceno Adonisu? I,da li ce spiskovi studenata koji polazu usmeni biti objavljeni na forumu,I KADA??? HVALA PUNO,UNAPRED!

Adonis_Vernalis

Slicna tema (ili teme) vec postoje. Ipak, uz svu opasnost da ponovim ono sto sam vec negde drugde napisao, odgovaram: ako imate debele razloge za odlaganje, sacekajte da se rasporedi polaganja objave, pa onda dodjite i razgovarajte sa profesorom kod koga ste rasporedjeni da polazete. Postoji mogucnost da profesor uvazi vase razloge, pa da vas smesti u neku kasniju grupu. I da, spiskovi, tj. raspored polaganja bice objavljen na forumu, kao sto vec negde napisah...

Maslacak

Haha...jedini debeo razlog koji mi studenti imamo je: Treba mi saaaaamo jos jedan dan da to naucim!!! Bar jos jedan? :K :K :K

qwertz

Bas bi bilo lepo da ispitivanje krene sto kasnije!! Bas kao sto je profesorka Silvana radila u septembru!!!  :)  :)   :) I onda cemo svi poloziti!! Ha ha!!   :V

ivanaa

Da,stvarno bi bilo lepo!Zato,profesore,molimo vas da izadjete vecini nas u susret i da u dogovoru sa profesorkama krenete da ispitujete malo kasnije!Rok ipak traje do 12.oktobra!!!

plavooka

Jedan predlog;a ujedno i molba,upucena pre svega Adonisu.Zanima me, da li postoji mogucnost odlaganja usmenog ispita za nekoliko dana???????? Pod tim podrazumevam da svi profesori u ovom roku krenu sa ispitivanjem kasnije,npr. od 6. oktobra,umesto od 4.Znam dosta ljudi kojim bi to mnogo,mnogo znacilo,s obzirom da nemamo oktobar dva,zasto nam ne biste izasli u susret i pitali sto kasnije u ovom ispitnom roku? Unapred mnogo hvala!

Adonis_Vernalis

#13
Sto se mene tice, ja cu vam izaci u susret na sledeci nacin: najpre moram da saznam koliko studenata polaze kod mene. Dakle moram da imam spisak. Onda cu da krenem od poslednjeg dana ispitnog roka (mislim da sve mora da bude gotovo do 12.10.) unazad. Tako cu napraviti raspored. Samim tim, ispit kod mene nece krenuti 4.10., vec mozda 6.10. Hajde da ne nagadjamo datume. Sacekajte, objavicu. Ako vam to toliko znaci, neka bude tako...


Meni je svejedno koja cu tri-cetiri dana pitati... Ako vama nije - pa sto da vam ne ucinim? Ali, onda nema presretanja po hodnicima i pitanja: a jel' mogu jos jedan dan da dobijem... NEMA DODATNIH USTUPAKA!

Over and out!

mackica

dragi adonise...da li to vazi i za druge profesore....ili srece imaju samo oni studenti koji polazu kod vas? :-(