USMENI...

Started by mackica, 09-09-2006, 11:39:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ivanaa

Da li se zna od kada prof. Silvana pita?

klara

Da li mi neko moze reci koliko prof, Silvana obraca paznju na formule?

sandric

potrebno je da znas formule posebno formule iz alkaloida

Bred

Quote from: klara on 03-10-2006, 19:39:46
Da li mi neko moze reci koliko prof, Silvana obraca paznju na formule?

Dosta obraca paznju :wink:

suncica

da li neko zna kako je prosao septembar kod profesora, neka statistika ili bi se profesor sam izjasnio. nije da ce mi to pomoci da bolje znam, nego mi je lakse da se pripremim za stres dan unapred, jer sam stvarno sa zivcima... uslov.. :roll: :'(

Adonis_Vernalis

#20
U poslednja 2 roka (juni i septembar) ukupno je dvoje studenata dobilo 5. Kod mene.

Ostali su se ugurali u srednju ocenu 8,75.


Samo jednu od te dve petice sam sanjao...

Jasmina, spoj ove dve poruke... ne umem... glupi profa i Internet...




:police: ma ni ja nisam znala...al ispekoh zanat :cvet

suncica

#21
niko o vama ne govori nista drugo o vama osim, ma on je super, ma ceo zavod je super, ma ako si naucila bice sve u redu, ali nikoga licno ne poznajem ko je kod vas polagao i nikad niste nacisto sa svojim znanjem i da li ono moze da vas izda u odsudnom momentu... ma sve bi bilo mnogo lakse da nam taj uslov ne dise za vratom... hvala vam za podatke... sad mi je malo lakse
obecavam vam da cu i ja siriti lepo o vama,

(nesto me komp secnu), naravno KAD BUDEM POLOZILA   :loptica


:police: dobro vece

Jasna

Ja sam pala gnoziju kod profesora,ali naravno svojom krivicom.
Medjutim posle ispita se nisam osecala lose jer je sve bilo pravedno i profesor je pokusao da nas opusti!
Zao mi je sto sam propustila tu priliku jer mi je kasnije bilo teze da polozim(da ne objasnjavam)!!!
Ne propustajte priliku da polozite kod profesora.
A vi profesore ostanite tako divni i za buduce generacije!!!

Kremenko

Da li studenti koji imaju polozen prakticni ne mogu da biraju izmedju dva termina?Moraju da polazu od 23.01.?

yeca

Quote from: Kremenko on 17-12-2006, 14:59:57
Da li studenti koji imaju polozen prakticni ne mogu da biraju izmedju dva termina?Moraju da polazu od 23.01.?
Mislim da ne mogu!

Nego, kako profesori reaguju na IZGLED BILJKE?? Je l' mora da se zna? Mislim, to smo otkaèili na botanici!!!

gaga2

ja se stalno javljam sa nekim pitanjima:)al sta da se radi.Znate li pitanje vezano za titraciju na golubovima(kardiotonicni heterozidi.biljka Digitalis purpurea)?unapred zahvalna.p.s.pozz cijeloj ekipi

Al-Jasmina

#26
http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?board=59.0

Gago odgovor je medju pitanjima u okviru linka koji je gore...
Poz i tebi..

U slucaju da tog pitanja tamo nema,
premesticemo tvoje pitanje kao temu tamo...

crazy ball

@Yeca
nije toliko bitan izgled biljke,mnogo je bitnije znati aktivne principe i glavna delovanja i primenu droge...izgled i biljke i droge zapamti samo ponesto bas karakteristicno...ako budes imala vremena idi da slusas ispit kod profesora kod koga budes na spisku

MaaaaaaaKa

pitanje za adonisa:kada ce izaci nova pitanja za januar i da li ce ista vaziti kod svih profesora ili ste samo vi dobra dusa danasnjice?Plizzzzzzzzz da odgovorite sto pre

Tinkerbell

Pitanje za profesora: potvrdjivanje usmenog ispita je 29.juna, kada vi pocinjete da ispitujete?  Hvala