USMENI...

Started by mackica, 09-09-2006, 11:39:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mina-L

Ehhhhh,kad profesori ne bi poceli da ispituju bas 2.7 vec malo kasnije...Ipak,rok traje do 11-12.7!;-))))

zooca

a je l zna neko kad je gnozija u septembru? :wink:

Al-Jasmina

Citajte malo po celom forumu trece godine :cvet

ovde imas sve termine
http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,7682.0.html

mina-L

Da li se spiskovi za usmeni prave po azbucnom redu i po koliko ljudi otprilike moze biti u jednom danu?

Adonis_Vernalis

Spiskovi se prave po azbucnom, ne abecednom redu. Koliko ljudi moze biti u danu? Koliko ko od profesora moze dnevno da izdrzi. Recimo, petnaestak... :)

vucko81

Sto ste vi i bromi posebni pajedini idete po azbucnom redu?  :PI

katarina

Volim azbuku i poslednje slovo:)
E da je da se i drugi instituti ugledaju na vas...

Adonis_Vernalis

Quote from: vucko81 on 19-06-2007, 23:34:56
Sto ste vi i bromi posebni pajedini idete po azbucnom redu?  :PI

Nama je svejedno. Da li ga slozili azbukom ili abecedom, finalni proizvod je - spisak. A po njemu prozivamo i pitamo.

yeca

Profesore, mogli bi da pro¹arate malo  :happy: mislim po tom spisku...i azbuci...  :cvet
©ta æemo mi na A i B??  :wink:

zoe

А све као нећу да пишем по форуму, али сад не могу да издржим...

Азбука је азбука. И зато свака част Институтима за фармакогнозију и броматологију.
Јер није свеједно.

(И само да не буде забуне, ја се презивам на В, што значи да би ми абецеда више одговарала у том неком смислу... али постоји нешто што је важније од "тог неког смисла" :hm)

katarina

Volim AZBUKU i rado je se secam, jer pisem latinicom!
Nadam se da ce institut ostati dosledan tradiciji!

yeca

More vi na ©  :F    :K

katarina

:K :K :K
Elem, meni je ostao samo jos usmeni iz gnozije(pored farmaceutske  :bljak: ) pa se tako u pauzama odmaram uz gnoziju i jedva cekam da krenem stvarno da je ucim! Bas mi je super! A i brzo pamtim, valjda zato sto mi je zanimljiva! Zato sam je i ostavila za kraj...

mina-L

Da,istina,jako brzo se pamti i 10x mi je zanimljivija od fiziologije koju spremam,tako da bi meni bas odgovaralo da mi usmeni iz gnozije bude makar 5,6,7dana posle fiziologije,al izgleda-nema sanse,pusta masta! :box

zooca

jao,bas super ako se tako fino pamti.mene su ljudi uplasili da se tesko pamti,lako brka,gore nego mikrobi..