USMENI...

Started by mackica, 09-09-2006, 11:39:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mina-L

Jel daju da se usmeni potvrdi dan-dva ranije,ne bih bas da na dan ispita iz fiziologije,u petak,idem 2x na fax?!

katarina

nisam cula za takav primer, ali sto ti ne bi dali!! Pa logicno je da ti izadju u susret!

joja

Pitanje za profesora: da li cete u petak 29.og izbaciti raspored ispitivanja,jer je potvrdjivajnje od 9-11h ,a spisak izlazi u 13h ,pa da ne cekamo 2 sata nego da vidimo na forumu? :roll:

Jelena M.

Pitanje za Adonisa:
Da li postoji i teoretska sansa da usmeni kod VAS krene sto kasnije? :Bog
Jednom ste iznosili teoriju da Vama dva tri dana i ne znace ,tj. da Vam je sve jedno da li cete krenuti sa ispitivanjem 2. jula ili kasnije, a NAMA PUNO ZNACI da pocnete sa ispitivanjem recimo od poslednjeg dana roka pa na ovamo.
Unapred hvala!!! :Bog

vucko81

Kad poèinje usmeni kod prof. Silvane? Da li ima ¹anse da bude kasnije ne bas drugog odmah? :PI

Tinkerbell

Molim vas profesore, MOOOOOOOOOOOOOOOOLIIIIIIIIIIIIM VAS  :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet
da malko odlozite ispit, bar 2,3 dana.  Ja sam na B, sto znaci da cu verovatno polagati vas ispit vec 2og jula, a danas sam polagala farmaceutsku.  Molim vas da samo malko odlozite!!!!!!

Kolege, jel se slazete?????   Ako neko ima razumevanja, do sad je to bio profesor Adonis
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Adonis_Vernalis

Adonis i dalje ima razumevanja, ali ima i svojih obaveza. Raspored je izasao na oglasnoj tabli. Neko polaze u sredu 4. jula, drugi u cetvrtak 5. jula, a treci u petak 6. jula...

Ellena

Dal profesori uzimaju u obzir ocenu sa prakticnog ispita?

yeca

Mislim da vrlo uzimaju u obzir ocenu sa praktiènog!

Bred

uzimaju. ali mislim da ce ti to pomoci samo ako si na prelazu izmedju ocene 5 i 6 :wink:

yeca

Pa bo'me i nije. Jedna devojka imala 10 na praktiènom i zbog toga dobila 7 a ne 6!
Ma sabiraju i dele!

Bred

zavisi kako ko i kako kad.

olgica

Da li treba da ucimo opis biljaka? Cele biljke ili samo deo koji se koristi? Ko od profesora to bas trazi?

zoe

Аууу, сво троје то баш обожавају да питају! :> Андрецеум и гинецеум у прсте да знаш или не излази на испит :nene: :K

Ајд сад озбиљно, питања за усмени су врло јасно конципирана и врло јасно одговарај на то. Дакле, у већини питања нема ни потребе причати о изгледу биљке или дроге. Поента је свакако, у активним принципима - хемијски и фармаколошки аспект... Е сад, што се изгледа дрога тиче, ваљда знаш својим речима да опишеш оно што чуваш у кесицама као успомену на вежбе из микро- и макроскопије :) а и ботанику смо полагали, па је ваљда макар нешто остало у глави. Мислим да ће ти то нешто бити сасвим довољно.

Кад кренеш да учиш, схватићеш да је тај изглед најмањи проблем и да се најлакше памти :) :wink:
Срећно! :)

makica

Cula sam da su izasli spiskovi iz farmakognozije sa oktobar  :hmm...jer to tacno?
:Z