USMENI...

Started by mackica, 09-09-2006, 11:39:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

makica

Opet ja i ovde...
Da li neko mozda zna u koliko sati u cetvrtak pocinje usmeni kod prof. Nade?
Hvala... :cvet

aska

nacula sam nesto vezano za usmeni u junu tj da ce se od juna polagati u formi testa??? da li sam jedina ili jos neko ima slicnu informaciju? hvala unapred!!!!!!!!!!! :help:

bebica111

malo mi nije jasno ono obavestenje na oglasnoj tabli u vezi termina ispita i potvrdjivanja......
mene konkretno interesuje, posto bi usmeni ispit da polazem u drugom terminu, tj od 13.02, da li je dovojno da ga potvrdim samo 12.02 kao sto pise na oglasnoj tabli, ili je neophodno i da se prethodno prijavimo za jedan od dva roka.........posto je navedeno potvrdjivanje samo za one koji polazu prakticne.......

zooca

ja sam shvatila,tj.drugarica mi je tako rekla da samo 12.feb treba da potvrdimo za 13-ti

philoserbiana

molim vas-kada pocinje usmeni iz gnozije?mislim na prvi termin  :cvet

majakf

prvi termin je bio 29.januara a drugi je 13.februara

potvrda za usmeni je 12.feb mislim od 9 do 11h

Jelena M.

Da li ce usmeni iz farmakognozije krenuti odmah 9-og, ili ce mozda biti kasnije posto rok traje do 20-og?

piconi

ej ljudi kakva je prof.Silvana na usmenom??

katarina

Piconi, ja sam odgovarala kod prof. Silvane u februaru i mogu ti reci da je vrlo korektna, hoce da izvuce maximum znanja. Pazi, ja sam se ubila spremajuci 20ak dana, stvarno sam mnogo ucila, dana nisam videla, ali to je bilo malo da bi mi se gradivo sleglo. Onda mi je Zoe dala super savet da naucim sadrzaj, znam da zvici besmisleno, ali veruj mi pomoglo je, pogotovo kod prof. Silvane jer MNOGO seta po gradivu. Sta da ti kazem imala sam ono pitanje sa strelama i kurareom, a stigli smo do brucina i odredjivanja gorcine.
Uci SVE, ne obaziri se mnogo sta dolazi kao pitanje, ali ih pogledaj pred ispit.
Sto se formula tice, n ije mi tesko palo posto sam dala farmaceutsku pre gnozije, ali obavezno nauci one glavne.
Eto, ako te jos nesto zanima, pisi, al ja da ti kazem, sadrzaj je zakon!:) pozzz

piconi

da li davi puno sa etarskim ulima i na dalje?

katarina

Mene je sva etarska ulja propitala po grupama, iako sam imala samo azulene.
Za etarska ulja pravi tabele i naucices za dan i po.

piconi

a 9 i 10 pitanje,jel i tu smara???

katarina

O yessss! Uci sve. Mene je pitala koje vrste cine islandski lisaj...na latinskom....naravno da nisam znala...

bebica111

da li sam ja to cula neku 'buvu' koju je neko pustio po faxu ili ce stavrno usmeni iz gnozije poseti od 16 aprila........ ako je stvarno tako zasto nigde ne stoji obavestenje, nego pise da pocinje 9???????

maki

da pocinje...
Al se mi kod profesora nadamo da ce odloziti ispitivanje za kraj roka!!!!!