Napomene vezane za prakticni ispit iz tehnologije

Started by Bred, 03-10-2006, 09:19:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea

ja mislim da je rok trajanja bash bitan u tom sluchaju, ali zaista ne znam kako pregledaju i zashto obaraju.

Hana

Nisam znala gde ovo da napisem...Juce na prakticnom devojka koja je sedela pored mene uzela je greskom moj indeks a svoj ostavila. Ne znam ni kako se zove, prvi put sam je videla. Bile smo u lab.308. Ako slucajno citas ovo javi mi se posto ja ne znam kako da te nadjem!!!!!!!

Enea

kako se zove?? mozda je neko od nas poznaje. ja nisam bila u 308. ali znam ko jeste.

Bred

Quote from: Enea on 07-12-2007, 10:22:20
ja mislim da je rok trajanja bash bitan u tom sluchaju, ali zaista ne znam kako pregledaju i zashto obaraju.

:F
trebala  si to da napises.  :ohwell:

Enea

Quote from: Bred on 07-12-2007, 13:20:23
Quote from: Enea on 07-12-2007, 10:22:20
ja mislim da je rok trajanja bash bitan u tom sluchaju, ali zaista ne znam kako pregledaju i zashto obaraju.

:F
trebala  si to da napises.  :ohwell:

Shta da napishem???
:F

Bred


tarantulica

Quote from: Hana on 07-12-2007, 13:02:33
Nisam znala gde ovo da napisem...Juce na prakticnom devojka koja je sedela pored mene uzela je greskom moj indeks a svoj ostavila. Ne znam ni kako se zove, prvi put sam je videla. Bile smo u lab.308. Ako slucajno citas ovo javi mi se posto ja ne znam kako da te nadjem!!!!!!!

Ako je ostavila svoj index, mo¾e¹ da sazna¹ kako se zove  :cvet

Hana

Znam icicu do faksa u ponedeljak,a verovatno cu je videti kad izadju rezultati, nego sam mislila ako slucajno posecuje forum da mi se javi pre toga. 

Enea

Hana, koji je problem da kazesh kako se zove koleginica? Skroz mogucje da je neko poznaje, i da ima njen telefon.

Hana

Zato sto nemam pojma kako se zove, indeks je bio kod asistenata i rekli su mi samo da nije moj, jer sam mislila da sam ga izgubila, a posle sam shvatila da ih je ona pomesala.

philoserbiana

jedno obavestenje-rekli su nam na vezbama da sita za prosejavanje su obelezena po ph.jug.II,ali greskom na njima pise broj sita arapsim brojevima...rekli su nam da pazimo na prakticnom... :cvet

Enea

 puc

dobili su nova sita, a ne opterecjujte se sada time, imate dosta da radite za praktichni.

istina, greskom su sita tako obelezena, no to ih i na samom ispitu mozete pitati, ostalo morate da znate.

bokifaca

da li neko zna kad su rezultati prakticnog iz tehnologije

besno pile

znam ja.
u utorak (al zaboravih u koliko sati)

bokifaca

hvala,nesto sam nacula da je u pola dva...