Kontracepcija i sve o njoj (Prekid trudnoæe ugro¾ava zdravlje )

Started by Bred, 06-06-2006, 19:50:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

katarina

Ima krema, zove se PHARMATEX, ali nije pouzdana zastita sa njom! Moze da se koristi uz kondom, pa ako pukne....tu je krema!
AB film nikada nisam koristila, ali sam cula da je sr...!

trinity

ma daj AB film gde ti zivis vladimre
Glupo ti je da prekidas odnos zbog kondoma, a zbog AB filma ne??
To je takva glupost da je to strasno, a i nije pouzdan

Vampire 666


ivilija

To je mala membranica premazana spermicidnim sredstvom koju preklopis 2x i onda suvim, cistim prstom brzim pokretom uvuces u vaginu i ostavis da se istopi 15 min. i onda mozes da se  sexas 2h bez prestanka,nakon cega prestaje dejstvo.
Ja sam ga koristila, ali sam se bas namucila oko stavljanja(imam male prste),ali ga neke moje drugarice koristwe i jako su zadovoljne! twisted: :twisted: :twisted:

Vampire 666


vladimir

Quote from: trinity on 26-06-2006, 20:38:48
ma daj AB film gde ti zivis vladimre
Glupo ti je da prekidas odnos zbog kondoma, a zbog AB filma ne??
To je takva glupost da je to strasno, a i nije pouzdan

Pro¹araj malo po netu, videæe¹ da je pouzdanost od 85-90% ( meni dovoljno, izgleda ne i paranoicima :twisted: ).

Trinity, malo mi pojasni sledeæu reèenicu, izgleda da sam glup:
Quote from: trinity on 26-06-2006, 20:38:48
Glupo ti je da prekidas odnos zbog kondoma, a zbog AB filma ne??

Da li si IKADA koristila AB film pa ga toliko kudi¹? :wink:  Ili vaginalete sa spermicidima?Ili je kondom jedino sredstvo koje omladina koristi i ne ¾eli da proba ni¹ta drugo? :confused:

AquArius

Kondom ipak deluje najjednostavnije, lakse nesto da navlacis, nego da nesto uvlacis unutra.
Mada, kako se ko navikne...

trinity

Nisam nikada koristila nista osim kondoma i pilula
Ali ivilija ti je lepo objasnila
kada se vidim s deckom moj izlazak se ne svodi na to da odmah legnemo u krevet...
Nekako to dodje spontano, a nekada i ne dodje do sexa
I zamisli kako bi bilo mi taman krenemo u predigru i ja onda treba da kazem sacekaj dragi da stavim AB film, pa onda cekaj jos 15 minuta...
I druga stvar meni je 2 sata malo ne znam za ostale, a i sigurnost od 85/90 mi nesto nije pouzdana, ali nije u tome stvar stvarno mi je glupo to sto moras da cekas tih 15 min, i sto traje samo 2 sata...
A i nesto nisam najsigurnija da je to 100% neskodljivo

katarina

Ova Pharmatex krema deluje odmah, i zasticena si 10 sati....

AquArius

QuoteI druga stvar meni je 2 sata malo ne znam za ostale
Izdrzljivo, nema sta!  :[

trinity

Sta kome najvise odgovara to treba da koristi, samo da se koristi nije vazno sta...
Valjda su godine ucinile da mi kondomi predju u naviku...

Jeca

Quote from: katarina on 27-06-2006, 13:17:50
Ova Pharmatex krema deluje odmah, i zasticena si 10 sati....

Meni sad ovo nije jasno...jel to se namaze pre odnosa ili se maze posle odnosa ako ne daj Boze pukne kondom?

katarina

Pre odnosa naravno. To je meni doca preporucila kao uz kondom, al opterecuje...

vladimir

Quote from: trinity on 27-06-2006, 12:56:42
I zamisli kako bi bilo mi taman krenemo u predigru i ja onda treba da kazem sacekaj dragi da stavim AB film, pa onda cekaj jos 15 minuta...
I druga stvar meni je 2 sata malo ne znam za ostale, a i sigurnost od 85/90 mi nesto nije pouzdana, ali nije u tome stvar stvarno mi je glupo to sto moras da cekas tih 15 min, i sto traje samo 2 sata...

Pa stavi¹ ga na poèetku predigre i ona ti traje barem 15 minuta i problem re¹en!!! :V :V :V
A pred istek ta 2 sata, stavi¹ novi i ponovi¹ istu radnju iz pro¹le reèenice ili popije¹ malo teènosti koju izgubi¹... :loptica :loptica :loptica

Jedno pitanje:tokom aktivnog seksa od 2 ili vi¹e sati, svakako æe ti se osu¹iti pakovanje kondoma...Skupo, bre!!! :run

nasty girl

meni je taj AB film konfuzan...a i nkada cula za njega... :` :`

Quote from: vladimir on 27-06-2006, 23:31:23
Jedno pitanje:tokom aktivnog seksa od 2 ili vi¹e sati, svakako æe ti se osu¹iti pakovanje kondoma...Skupo, bre!!! :run

meni se to nikada nije desilo...a sex je trajao i duze...  :ohwell: