Kontracepcija i sve o njoj (Prekid trudnoæe ugro¾ava zdravlje )

Started by Bred, 06-06-2006, 19:50:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nasty girl

Quote from: lijepa bosanka on 10-06-2006, 15:16:04
Pa ti znas najbolje.....Ja ih sad ne pijem(nemam potrebe,nazalost! :wink:)
Pocela da idem na rekreaciju i vise nemam bolove!!! Ali kad se zaljubim pocecu ponovo da ih pijem.....sto je sigurno-sigurno!!! :wink:

podrzavam te sto je sigurno,sigurno je... :wink: :wink: :wink: :wink:


nego sta mislite o ovoj novoj vakcini koja sprecava nastanak raka grlica materice????

lijepa bosanka

E vidis...i ja sam o tome razmisljala...mada jos nisam dovoljno upucena,samo sam cula...
Ideja je super....samo da li ima nekih posledica?!

pereca


lijepa bosanka


pereca


nasty girl

ma ta vakcina tek pocinje u julu da se prodaje u Americi...a ne znam sta se kod nas desava... :confused: :ohwell:

katarina


pereca

Quote from: katarina on 11-06-2006, 12:32:12
Rekli su da ce kod nas biti od 2007...

Neki su rekli i da cemo tada uci u Evropsku uniju  :roll:

katarina

Da, dok je Djiki bio ziv...On bi mozda i uspeo da nas ugura do tog roka!

lijepa bosanka

 :OFFImate temu politika.... :lol:
Svejedno sam tamo jedino zensko koje se bori za svoje mjesto pod suncem....pereca ponekad navrati,,,,ostavljate me samu....nezasticenu....ili se ne salazete samnom? :wink: :wink:

Nemam sad vremena da potrazim nesto vise o tim vakcinama,ali u svakom slucaju dobra ideja...i nadam se da nece biti preskupe,da ce biti dostupne svakoj zeni...
A sta kazete za Tablete "za dan poslije" (najcesce se koristi Postinor2)? Jeste li ih pile?

pereca

Ja ih nisam pila jer me durex jos nikad nije izneverio. Mada mi je moj ginekolog rekao da slobodno mogu da ih poredim sa abortusom. To mi je bilo dovoljno da dalje ne razmisljam o njima.
Njegovo misljenje mi mnogo znaci, covek je zaista vrstan strucnjak, a on je prvi asistent dr. Miidraga Stojkovica. Dovoljno govori o njemu.
Inace, on preporucuje kontraceptivne pilule, ne smatra da su toliko stetne - u svakom slucaju su bolje od abortusa. Ipak, ako izgradis naviku da koristis kondome - nemas sta da razmisljas dalje. Nema bolesti i jos uvek su najefikasnije kontraceptivno sredstvo.

yeca

Quote from: pereca on 11-06-2006, 13:12:18
Ja ih nisam pila jer me durex jos nikad nije izneverio. Mada mi je moj ginekolog rekao da slobodno mogu da ih poredim sa abortusom. To mi je bilo dovoljno da dalje ne razmisljam o njima.
Njegovo misljenje mi mnogo znaci, covek je zaista vrstan strucnjak, a on je prvi asistent dr. Miidraga Stojkovica. Dovoljno govori o njemu.
Inace, on preporucuje kontraceptivne pilule, ne smatra da su toliko stetne - u svakom slucaju su bolje od abortusa. Ipak, ako izgradis naviku da koristis kondome - nemas sta da razmisljas dalje. Nema bolesti i jos uvek su najefikasnije kontraceptivno sredstvo.

Pereco, delim tvoje mi¹ljenje!!!

Darker

Koji vam durex najvi¹e odgovara, kad smo veæ kod toga? :> :> :> :wink: :wink: :wink:

lijepa bosanka

Pa koji vama....i nama :lol: :lol:....
kad yeca vec prica o eliti...onda elit... :wink: :P

Darker