Kontracepcija i sve o njoj (Prekid trudnoæe ugro¾ava zdravlje )

Started by Bred, 06-06-2006, 19:50:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vladimir


Vampire 666

kondom je ipak majka kontracepcije...i otac...bolje reci stvaralac! :)

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 15:04:53
kondom je ipak majka kontracepcije...i otac...bolje reci stvaralac! :)

pa sada devojke se bas ne osecaju najsigurnije sa kondomom....

vladimir


Vampire 666

Quote from: nasty girl on 12-06-2006, 17:21:43
pa sada devojke se bas ne osecaju najsigurnije sa kondomom....
Zaista? Nisam obavesten onda...Ne znam kako se drugacije zastiti od polnoprenosivih bolesti....

nasty girl

zbog radi toga... :K :K :K

jednostavno se ne osecaju sigurno... sta ako pukne knodom... a ako piju tablete sigurnije se osecaju..

Lena

Ja sam skoro mesec dana pila Diane 35 ali mi nisu odgovarale pa sam prestala pre isteka prve kutije. Nemam pojma ¹to su mi ba¹ to dali, ja nemam problema ni sa ciklusima ni sa ko¾om.

Obièno je potrebno i do par meseci da se organizam "navikne" ali mene taj period privikavanja umalo nije sahranio...ne bukvalno, naravno ali...buðenje sa lupanjem srca, lupanje srca preko dana, nagle promene raspolo¾enja, napadi panike...U¾as. Sreæom sam ukapirala od èega je to i prekinula i prilièno se istraumirala tako da od onda nisam vi¹e poku¹avala (bilo je to pre oko dve godine). Ako do¾ivim da upi¹em petu godinu mo¾da i probam sa nekim drugim pilulama...mada mi sad i ne trebaju. :-P

Ka¾u da ako prokrvari¹ posle uzimanja tablete morning after (van termina menstruacije) to znaèi da je bilo do¹lo do oploðenja ali nemojte me dr¾ati za reè. Po¹to to spada u veliku dozu hormona, svakako mo¾e da napravi d¾umbus u organizmu.

Sa kondomom jo¹ nisam imala problema pa mi on doðe najsigurniji...





vladimir

Verovatnoæa da pukne kondom je jaaaaako mala, naroèito ako se pravilno koristi i ako kupujete neke kvalitetnije marke ( tipa Durex ) i ako nije istekao rok trajanja. :wink: Mada, opet, ni kontraceptivne pilile nisu lo¹e sredstvo, samo mogu imati mnogo vi¹e nuspojava nego kondomi... :)

Vampire 666

Meni kondom nikad nije pukao...a potrosio sam ih dosta...

nasty girl

Quote from: Lena on 12-06-2006, 18:10:30
Ja sam skoro mesec dana pila Diane 35 ali mi nisu odgovarale pa sam prestala pre isteka prve kutije. Nemam pojma ¹to su mi ba¹ to dali, ja nemam problema ni sa ciklusima ni sa ko¾om.

Obièno je potrebno i do par meseci da se organizam "navikne" ali mene taj period privikavanja umalo nije sahranio...ne bukvalno, naravno ali...buðenje sa lupanjem srca, lupanje srca preko dana, nagle promene raspolo¾enja, napadi panike...U¾as. Sreæom sam ukapirala od èega je to i prekinula i prilièno se istraumirala tako da od onda nisam vi¹e poku¹avala (bilo je to pre oko dve godine). Ako do¾ivim da upi¹em petu godinu mo¾da i probam sa nekim drugim pilulama...mada mi sad i ne trebaju. :-P

Ka¾u da ako prokrvari¹ posle uzimanja tablete morning after (van termina menstruacije) to znaèi da je bilo do¹lo do oploðenja ali nemojte me dr¾ati za reè. Po¹to to spada u veliku dozu hormona, svakako mo¾e da napravi d¾umbus u organizmu.

Sa kondomom jo¹ nisam imala problema pa mi on doðe najsigurniji...


i ja imam lupanja srca preko dana, promene raspolozenja...ma haos, ali moram da ih pijem.... :ohwell: :ohwell: :` :`

Quote from: vladimir on 12-06-2006, 18:12:17
Verovatnoæa da pukne kondom je jaaaaako mala, naroèito ako se pravilno koristi i ako kupujete neke kvalitetnije marke ( tipa Durex ) i ako nije istekao rok trajanja. :wink: Mada, opet, ni kontraceptivne pilile nisu lo¹e sredstvo, samo mogu imati mnogo vi¹e nuspojava nego kondomi... :)

meni je pukao durex i pretrnula sam od straha tada... i vise ne verujem toliko u njih... :wink: :P :P :P

vladimir

Zato ne koristite kondom, onda nema ¹ta da vam pukne... :twisted:

Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 18:12:42
Meni kondom nikad nije pukao...a potrosio sam ih dosta...

A prièaju da Srbi vole da se hvale po tom pitanju... :twisted:

Vampire 666


vladimir


nasty girl


vladimir