Botanika

Started by Nea, 30-05-2006, 15:54:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

biancaneve

evo i mene, samo da vidim kakva je situacija na prakticnom iz botanike??? hvala unapred

dancho

Quote from: biancaneve on 06-05-2007, 12:42:16
situacija na prakticnom iz botanike

Fenomenalna. Poèinje sutra.

Quote from: Ksenija on 03-05-2007, 15:14:08
koji je poziv na br i sifra placanja za Goc?i sta pisemo u svrha?
institutu sutra(petak)i kome to treba da pokazemo?
Poziv na br 745.
Uplatnice mo¾ete pokazati jo¹ danas do 12. Koga naðete od asistenata, njemu poka¾ite.

nasty girl

potpisi iz botanike sutra izmedju 10 i 11 .....

Daca

Da li za usmeni treba da se spremaju one sitne familije kojih nema u ispitnim pitanjima?Neko je danas rekao da su ona ispitna pitanja za 8!Dezinformacija ili ne-pitanje je sad :`?

dancho

Quote from: Daca on 07-05-2007, 20:33:55
Neko je danas rekao da su ona ispitna pitanja za 8!Dezinformacija ili ne-pitanje je sad :`?
Sva¹ta se prièa.

farmacoa

Evo, ja da iskoristim priliku da se zahvalim za omogucivanje predroka i za ekspresne rezultate!  :>

Maslacak

Quote from: Daca on 07-05-2007, 20:33:55
Da li za usmeni treba da se spremaju one sitne familije kojih nema u ispitnim pitanjima?Neko je danas rekao da su ona ispitna pitanja za 8!Dezinformacija ili ne-pitanje je sad :`?

Evo ti potpuna informacija.
Ta ispitna pitanja su apsolutno ta pitanja, to jest - samo to mozete izvuci na ispitu. Posto u knjizi ima stosta vise lekcija, a tako je bilo i pre dve godine kad sam ja polagala, mnogi su digli frku i paniku i isli da pitaju profesore - da li je dovoljno da uce samo po ispitnim pitanjima. A to je jedno od onih pitanja koje ja ne mogu da shvatim da ljudi pitaju, i ocekuju da profesor kaze nesto u stilu: da da, slobodno preskoci pola knjige, to sam ja sve za dzabe predavao! :> :> Mislim... :roll:
Anyway, profesori su zvanicno rekli, da za 9 i 10, moze da se desi da traze nesto od onog sto nije u okviru ispitnih pitanja. To je verovatno i tacno, ali tacno je i da "najvecu vecinu" :K (da ne kazem SVE, posto ne znam) ljudi nista od toga nisu pitali, a davali su i devetke i desetke. Inace retko pitaju van onoga sto izvuces - a mozes da izvuces samo ono sto je u ispitnim pitanjima.

Ja sam ucila iskljucivo ono sto se trazi u ispitnim pitanjima, i dobila 9.

Je l' ok? :happy:

Blesava*

 
Хвала Маслачак (Taraxacum officinale  :K) на информацијама... :cvet

А ѕа асистенте и техничаре са Института ѕа ботанику све похвале ѕа организацију предрока!
Без гужви,гурања и чекања резултата по неколоико дана..већ све за пола сата..Свака част! :pljes:  :pljes:  :pljes:

marer_86

da vas samo ne ureknemo ... svaka cast!! :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:

Hristina

Kada ce biti usmeni za nas koji smo polozili prakticni u predroku?

marer_86

Quote from: Hristina on 14-05-2007, 12:31:06
Kada ce biti usmeni za nas koji smo polozili prakticni u predroku?

pa valjda od 5. juna!!

Maza15

Koliko pitanja se izvlaci za usmeni?

Maslacak

#132
Tri.

1. Opsti deo (biljne celije, tkiva)
2. Anatomija i morfologija/Razmnozavanje/Alge/Gljive/Klasifikacija/Ugrozenost biljaka itd (dakle - ostalo :))
3. Sistematika (obicno dve ili tri familije)

Ako sam pogresila, ispravite me...cini mi se da je tako bilo, ali ne secam se dobro :K


Maza15

hvala... :>...a jel pisem koncept?

dancho