Botanika

Started by Nea, 30-05-2006, 15:54:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

marer_86

pa samo da niste davali ona dvolicna pitanja sve bi bilo ok
ako moze na sledecem kol bez takvih

Sara

A koja su pitanja po tebi bila "dvolicna" (dvosmislena?) ?
...ja nisam primetila takva...

Nema zamerki za kolokvijum, bio mi je prilicno lak (uz redovnu pripremu za vezbe, bez neke posebne pripreme pred sam kolokvijum... mislim da sam se vise cimala za fizicku hemiju dan pre...)

Sto se tice nastave- sve OK, samo da izadjemo i na taj teren, a nadam se i da nismo dzabe potpisivali onu peticiju za ekskurziju!


Vampire 666

bilo je sve ok i meni pitanja nisu bila dvolicna, samo....slike su mi bile kriminalno lose i konfuzne...imao sam primarnu fradju korena i nabadao elemente centralnog cilindra, posto su mi sve one strelice pokazivale na iste celije...iduci put samo nek slike budu malo kvalitetnije...

marer_86

pa misljenja su subjektivna i moje je tako ... svako izrazava svoje impresije ... meni se uopste nije svidelo pitanje tipa TACNO JE... ili recimo pitanje sa onim palisadnim tkivom!
@ Vampire slike sa prmarnom gradjom korena si imao gotovo indeticne na sajtu instituta. koliko znam ljude su bas zabunjivale slike sa stomama!!

Jecca

Globalno...po meni nije bilo tako tesko...Ali bilo je pitanja koja su stvarno bila "malo" cudna i dvosmislena.Ali dobro...Ja sam cula da je prvi najtezi a da je sledeci laksi....Ali ostaje da vidimo...

zoe

Данас био проф. Јанчић на ТВ-у... Штета, само сам крај емисије ухватила...

Daca

Da li se zna tacno kada ce biti drugi kolokvijum? :roll:

dancho

planirano je da bude 03.03. ali po¹to je tada zakazana analitièka verovatno æe biti 10 marta. (nije sigurno)

Daca

ok,hvala puno!

marer_86

10. marta kol iz botanike

Maza15

Jel ovaj kolokvijum bese onaj laksi???:-)

nasty girl

i ja sam to isto cula... :hmm

VANJA

Da li su dovoljne one slike iz prktikuma za ovaj kolokvijum?Da li koren ne treba i ako ga ima u nekim od vezbi?HVALA

dancho

slike praktikum, udzbenik. Koren anatomija bilo na prvom, na drugom nece biti.

Sara

Iz morfologije, na primer- lista, jel moramo da znamo  tabelu koju smo popunjavali na osnovu zapazanja iz herbarijuma? (-tipa kog je oblika list divljeg kestena, kakva je nervatura i slicno...) :hmm