Botanika

Started by Nea, 30-05-2006, 15:54:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

nasty girl

ja isto mislim da je to za sve....

ticho

jeste za sve, pise ispod dopisano olovkom da se tad potvrdjuje i za usmeni i za prakticni... cula sam da je i danas moglo da se potvdi, pa ako neko sutra ide na razduzivanje iz analiticke neka proba...

Maza15

ja sam juce potvrdila prakticni, mislim da moze svaki dan...

ticho

istaknut je spisak prijavljenih za ispit i ko je kod kog profesora na usmenom...

Daca

Dancho,kada ce biti istaknut raspored za polaganje prakticnog?Dan pre prakticnog ili ranije?

ticho

ja sam cula da ce to biti 4. popodne

nasty girl

pise na oglasnoj tabli 04.06. u 14 h ako se ne varam.....

marer_86

...ljudi recite mi ako se kod profesora izvuce pitanje ... odlike mhovina, paprati i rastavica ..... da li on lupi da ti njemu opisujes jednu klasu ili sve ... ima li neku koju specijalno voli da pita ....

zoe

Quote from: marer_86 on 01-06-2007, 10:08:27
...ljudi recite mi ako se kod profesora izvuce pitanje ... odlike mhovina, paprati i rastavica ..... da li on lupi da ti njemu opisujes jednu klasu ili sve ... ima li neku koju specijalno voli da pita ....

Тешко да професор ишта лупи, обично су студенти задужени за то :K
Прошле године су умирали од смеха на усменом јер једна колегиница меша парадајз и краставац (не меша какао изгледају, него шта је шта... то је стварно шопска салата :siza:)

Него да одговорим на питање... Пита све.

marer_86

#159
.... na usmenom je sve moguce   .blah. .blah. .blah. .blah. .blah. ... pa nisam mislio da profesor lupeta ... nego ... poenta mog pitanja je bila da li voli vise da pita mahovine ili paprati ili rastavice ... ne verujem da ce sve bas pitati ... ovo mi je palo na pamet kad sam procitao ovaj post ....

Quote from: zmajic on 05-10-2006, 15:48:23
Evo jos dve kombinacije. Specificnost biljne cel, osobine gljiva i fam Poaceae (nisam sigurna koja je isla uz nju). Druga: stablo, osobine gljiva i fam uz koju ide Valerianaceae! Koleginica je dobila pitanje osobine rastavica, mahovina i paprati, ali joj je profesor rekao da prica samo o mahovinama! Mislim da je i uz ovo pitanje isla spec biljne cel!
Pa ljudi sa srecom! :~


Maza15

ove male familije ¹to imaju jednog ili dva predstavnika, tipa valerianaceae, jel mogu samo da ih nabrojim ili treba jo¹ ne¹to van predavanja

tixy

ja mislim da treba reci bar nesto o tom jednom predstavniku... a zna li neko sta je korimb, pominje se kod fam.Rutaceae? je l' to stitasto-grozdasta cvast?

marer_86

ja sam pronasao ovo na netu ... mislim da si u pravu
...Cvetovi u raèvastoj, ¹titasto-grozdastoj cvasti (korimb) ..... ti bas ides u detalje ....

djina

dancho kada cemo da vidimo slike sa Goca?

ticho

a zna li neko sta je involucelum? ne mogu da nadjem nigde u knjizi...