Omiljeno mesto za izlaske?

Started by Nadja, 05-10-2006, 12:48:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

leila_bgd

Obozavam da idem Havanu zato sto se tamo djuska salsa i drugi latino plesovi...
Klubove nesto posebno i ne volim zato sto je obicno jako zagusljivo i ne mozes da se pomeris od guzve, tako da obicno obilazim kafice po kraju :)
   I naravno, nista ne moze da pordje bez odlaska u kafanu makar jednom mesecno :wink:

lycos


Ru¾an Bosanac

Fino mesto za izlazak, otmeno, preporucujem svima koji vole dobre koktele i dobru zabavu. Kad kod sam isao uvek je bilo dobro, ljudi raspolozeni i veseli... dolaze i stranci a cene pica nisu visoke...Klub se nalazi u Nusicevoj 8.

Souris

a dal su te obavestili da je zatvoren....

Ru¾an Bosanac

Nisu me obavestili, ali tebe ocigledno jesu

Souris

ma jok lozim te....

mina-L

Mnogo je lepo na splavu "Savana" na Keju

Kremenko

Fest u Zemunu-svirka uzivo,normalni ljudi,super atmosfera   :~

Al-Jasmina

 :> :> :>
Izlazila nekad davno tamo...iz vremena pre Fuz Box-a  :)):
koja mjuza?

Kremenko

Uglavnom su tribute bendovi poznatih rock grupa,mada cesto gostuju Najda i Gale(Smak i Kerber).Ono sto nikako ne propustam su (NE)NORMALNI BALASEVICEVCI (ime sve kaze),mada se originalna postava rasturila na jos jednu grupu-Remorker.Ne gostuju tako cesto,nazalost...Prave sjajnu atmosferu,cak na kraju hoce da sviraju i po zelji  :wink:

AquArius

Pravicu se da se tema zove (Omiljeno) Mesto za izlazak.

Sinoc smo bili u Magacinu.

To vam je neka beton hala na Pristanistu (negde preko puta Pecine),
u sutini i jeste negativ Pecine.
opremljena nekim socio kuglama - lusterima, kao dekoracijom,
jedino sto valja su svecnjaci, ne znam koliko ih ima.
Mozda pet.

Ima i VIP platformu sa koje gledaju na nas obicne smrtnike.
Povremeno.

I ne znam ni zasto pisem, ali eto, odavno nisam bila na takvom mestu,
iako znam da takvo sto postoji u BGu.

Na vratima te zagledaju, kako si obucen, da li mozes da udjes u taj sredjeni prostor,
satro svetski klub, gde se pusta muzika ultra poplarna.

Ulaz se ne placa, cena pica .. kako koje.

Dobro je sto je nas bilo sedmoro,
pa me nije zanimala okolina..
ali to vam je kao najveca dikoteka u selu,
seljacka diskoteka,
gde su se svi sredili i dosli da se udaju i pozene.

Matoraca, ljigavaca i Zeljka Sasica, Lukasa (nisam videla, rekose mi), Feelgooda-a, ima ih ..

Promaseno, tuzno deluje,
ako je radjen po ugledu svetskih klubova,
jadan nam svet.

A nije da ne volim muziku koju pustaju (house).

I tako, verovatno da kad popijes koje vise, svejedno ti je,
ali onda ti je prilicno svejedno gde si.

Da se razumemo, provod nije bio grozan, cak ni los,
ekipa rules.

Ali .., Bitef je zakon.

:>

lycos

Triangl, na spratu.. I jos radi do 4..

Mili

Ja sam u Magacinu bila kada je nastupao DJ Pantelis, i atmosfera je bila stvarno extra! Ali to je ipak bila TOP FM ¾urka... Igrom sluèajeva sam bila u VIP-u, ali ¾urka je dole. Gore je bilo matoraca, koji verovatno nikada nisu ni èuli za DJ Pantelisa, ali dobro... A od meni poznatih sam videla Èaviæa...

nikolay

Magacin....hmmmmm....odakle da pocnem.
"Videla zaba gde se konji kuju.....". Kvazi klub za kvazi elitu. Problem clubbinga u Beogradu je taj sto je sve komercijalizovano. Ili je neka birtija ili je dzet-set hot-spot gde student sa "studentskim primanjima" nema sta da trazi. Primera radi, flasha Smirnoff Vodke u tom magacinu stoji trichavih 6800 dinara (cijena prava sitnica).
   E sad, mozda ja nisam upucen u terminologiju i stanje stvari,ali da li kod nas postoji tah famozni dzet-set i ko ga to cini? Pinkovci, Grandovci i "biznismeni". Skoro ista "garnitura" se moze videti na koncertu Miroslava Ilica,RHCP a i u Madleniumu.Ne zelim da raspravljam o ukusima,ali nije li to malo cudno. Koliko ja znam, a u Beogradu sam 27 godina, klupska scena je jako siromasna ili se jako brzo utopi u sivilo. Sve se svodi na sto brzu i vecu zarade na ushtrb kvaliteta
  Odoh malo u off-topic,evo vracam se. Mislim da je mnogo bolje pitanje kada,a ne gde, ja sam odavno digao ruke od "izlazaka" vikendom, naravno ko moze sebi da priusti to,a druga opcija je....


"Ne izlazim, samo kuci sedim
vredno sljakam svoje dane radne
svaku marku gledam da pristedim
jedva cekam da subota padne

Kad subotom narodnjaci dodju
ja na vratu okacim kravatu
pa izvedem sebe i gospodju
i ponesem celu svoju platu"

Lero