Datum pocetka prijemnog ispita

Started by Bred, 09-05-2006, 12:00:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Bred

Prijemni ispit pocinje 30.06.2006. godine!!!!
Srecno, deco!!!!

Birdetina

Zdravo! Interesuje me kada ce biti podela indeksa nakon prijemnog? Kako je bilo prosle godine?

marer_86

pa imas sve na sajtu faksa u rubrici UPIS
budzet 8 i 9 jula
11 jula samofinansirajuci
evo ti link
http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/

Bred

Naziv smera    iz bud¾eta    samofinansiranje
Magistar farmacije    200    60
Magistar farmacije - medicinski biohemièar    50    15
Ukupno    250    75

lycos

imam jedno pitanje:ako se pre prijemnog opredelis za smer DF,i nakon prijemnog budes ispod crte...da li je onda moguce da se prebacis,tj.da konkurises na onom drugom smeru-MB..

Ksenija

da ako ostane mesta,a uvek ostane...al to je pod uslovom da si pri vrhu gore ispod crte...prosle godine se upisalo 20-ak ispod crte jer mnogi koji su upali na sf df nisu imali 100 000(prava sitnica),pa su presli na budzet na mb...polako videces...al ne oslanjaj se na to...razvali tamo u junu... :wink:

lycos

ok,thanx!_mada su povecali,sada je 120 000 p.s ~ valjda cu poloziti...cujem da je kod vas prava nestasica momaka..:>

Bred


Ksenija

Pa jeste da su u manjini,al kazu da se nikad do ove godine tj prosle 2005 nije upisalo toliko momaka...tako da... :wink:

Bred


yeca

Da, a mi sto smo starije ili da pecamo nesto mlado ili da lovimo ove sto su najaktivniji na forumu, koliko vidim, ne gine im status vecitog studenta  :wink:

Bred

Jeco, hvala na lepom misljenju :>

Ayrton Senna

 :help: Zna li neko kada su termini za polaganje?

_sanja_

Ocigledno se jos uvek ne zna datum polaganja, ali ja se nadam da ce se to ovih dana odrediti,jer koliko vidim prosle godine su 9.maja znali koji dan se polaze.....tako da ocekujem da cemo uskoro i mi saznati   :~

Girl

Nama je profesor u skoli rekao da je njegova ucenica koju sprema za prijemni zvala fakultet i da je dobila informaciju da je on 23. i 24. Ali, danas smo saznali od jedne drugarice koja ( jedina ) ide na pripreme na faksu da su pregovori o datumu prijemnog jos u toku tj. da ce mozda i biti za sam kraj juna ili pocetak jula... Iz dana u dan se menja... kako je to dinamicno! Kao pregovori o vladi! Imate li vi neke informacije, vi koji se spremate na samom faksu?