Obnova godine - koliko i kada?

Started by marer_86, 06-10-2006, 08:54:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Masha

Imas pravo da obovis dve razlicite godine i zadrzis status - tako je po starom zakonu koji se na nas primenjuje.

bla

Znaèi glasine da oni koji sad obnove godinu MORAJU da preðu na bolonju i daju 10 ispita razlike za to vreme nisu istina?

Bred


nasty girl

Quote from: Bred on 29-11-2006, 09:47:30
Nisu. Mogu a ne moraju.

ali ibi bilo pozeljno da predju... :wink:

zoca

da li neko zna kada ce biti overa semestra tj ovi koji su obnovili kada treba da se plati druga rata?

Ellena

Jel moze neko da mi kaze kad se daje druga rata za obnovu godine?:-(

Roben


sokobiv

Druga rata se mora platiti do 16.2.2007

bebica111

zna li se kolika je cena obnove godine za 2007/2008 god?

Darker

Au, veæ poèelo raspitivanje :run

nigor022

#40
Obnova godine ce trajati od 5-16 novembra 2007, a cena je 10.000 dinara... Zao mi je sto moram da znam ovu informaciju ali covek mora na sve da se pripremi... I ajde sad neko ko je strucniji od mene da mi pomogne! Upisan sam 2005, znaci poslednja generacija po starom statutu, jel ja sad MORAM da predjem na Bolonju ako obnovim?

pereca

Po zakonu imas pravo da studiras po starom programu. I niko to pravo ne moze da ti uskrati.

S druge strane, ne znam da li fakultet ima neki madjionicarski trik da ti to omoguci, tj. da li moze da se organizuje paralelno odvijanje nastave iste godine studija po dva razlicita programa.


Aleksandra

Zanima me kakvi su uslovi za one koji ne uplate obnovu godine do 16tog novembra?  koliko se posle naknadno placa,jel zna neko? jel dozovoljavaju na salterima da se sledece nedelje donesu pare,jel imao neko slicna iskustva?hvala

pereca

Mozes i posle propisanog roka da uplatis i obnovis godinu, ali placas kaznu za kasnjenje.
Koliko se secam po cenovniku je to bilo oko 1000 dinara, ali proveri.

AnaCrvena

da li je izasla informacija kad se uplacuje druga rata za obnovu godine?