Restorani

Started by Darker, 01-09-2006, 13:44:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ivke

  E da...zaboravih...Nikako ne smete da propustite plazma shake u Eskaleri, u Kumodraskoj ulici, taman mali predah posle posete Kumodrazu, a usput vam je...

Favis

Meni je bolji u Majdanu! Lakse se vari!

stef

Quote from: Ivke on 17-08-2007, 17:47:14
  E da...zaboravih...Nikako ne smete da propustite plazma shake u Eskaleri, u Kumodraskoj ulici, taman mali predah posle posete Kumodrazu, a usput vam je...
Odlican je, slazem se.

MiKy

dobar je plazma sejk i IRON-u na obilicevom vencu
a sto se tice cokoladnog suflea najbolji je u Tribeki

Kremenko

Steta sto u Tribeki vise ne sluze orijentalnu kafu...

Al-Jasmina

 :> :> :>
ali je zato sve ostalo  :happy:
Mada moram da priznam da mi se nije dopalo sto na cheesecake-u ima TONA onog zelea od jagode, nije potrebno toliko...


Vino Golden Keen
Juznoafricka proizvodnja
fino!  :wink:
Ostavili smo jos jednu bocu :trfr:

Ksenija

Quote from: stef on 17-08-2007, 18:39:36
Quote from: Ivke on 17-08-2007, 17:47:14
  E da...zaboravih...Nikako ne smete da propustite plazma shake u Eskaleri, u Kumodraskoj ulici, taman mali predah posle posete Kumodrazu, a usput vam je...
Odlican je, slazem se.

moja druga kuca...kafe su im extra...toplo preporucujem svh 20 vrsta!!!

katarina

E gde je to??

Kad porastem otvoricu restoran "Kod Kace"...krenulo me kuvanje

Kremenko

Eskalera je u Kumodraskoj,blizu one pumpe,tacnije preko puta.

katarina


Darker

Malo utisaka iz Tabora...

Gurmanski file...


Ve¹alica Tabor...

Ivana_89

meni se jako svidja kineski restoran 888  :a  :cvet


black_lady

Esklalera je vrh... :>

Darker

Restoran Little bay, Dositejeva 9a
Engleski restoran, malo je fancy (malo vi¹e :K) ali do 10 decembra je popust na svu klopu!! Trebalo bi rezervisati jer je uglavnom krcat zbog popusta... Ja sam klopao piletinu sa peèurkama a drugi put-ribu list i odlièni su, lagani, ukusni...

Mala napomena: cene piæa su normalne(nisu na popustu) tako da fla¹a aqua vive od 0.75 l ko¹ta 230 dinara, kao ceo obrok skoro :wink:











Goveði karpaæo sa musom od plavog sira i kru¹kom u senfu (hahahahhahahaha, to je predjelo, ali morao sam da probam bar zbog naziva. Ok je, ali manje spektakularno od imena :K )



Profiterole sa nadevom od morskih plodova i holandez sos-om :K :K :K :lol: :lol:



Rostirane pileæe grudi sa mariniranim artièokama i laganim sosom od peèuraka :siza:



I na kraju jelovnici:





U principu-klasièno fancy pro***avanje, ali nije lo¹e i valja iskoristiti zbog popusta :K

3OPAH



A koji restoran preporucujete vegetarijancima?