Restorani

Started by Darker, 01-09-2006, 13:44:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

yeca

Quote from: nasty girl on 05-05-2007, 08:26:12
e ima extra restoran u Zarkovu zove se Pink i nalazi se u ulici  Solunskih Boraca 16.
Zato i nije skup  :)
A i malo je kad kreneš ka Čačku  :K

:OFF NASTY, jebozovan ti je avatar! Savršen!  :cvet :OFF

Al-Jasmina

Pink je za preporuku,
bila - jedva pojela do pola porciju,
preizdashno
a videla i neke farmaceutkinje koje su se gostile :trfr:

Rubin, na ulazu u Kosutnjak
sa vidikovachke strane
Donekle skup, ali dobar :>

Ayrton Senna

 :wink: Ipak je vazno da odes u restoran i pojedes nesto ljudski.

A placanje, pa.............

Sto se kaze, jeftina corba je uvek neslana.

nasty girl

Quote from: yeca on 05-05-2007, 13:18:47
Quote from: nasty girl on 05-05-2007, 08:26:12
e ima extra restoran u Zarkovu zove se Pink i nalazi se u ulici  Solunskih Boraca 16.
Zato i nije skup  :)
A i malo je kad krene¹ ka Èaèku  :K

:OFF NASTY, jebozovan ti je avatar! Savr¹en!  :cvet :OFF

pa sta ako je u Zarkovu, to je isto kao da si otisla na Novi Beograd u neki restoran...
e a i sada si me podsetila da je pink otvoren negde u Vojvode Stepe ali ja ne znam gde je jer nisam bila tamo....

[off]hvala za avatar :cvet[/off]

tarantulica

Preko puta XII gimnazije, kad se krene od Autokomande uz Vojvode Stepe, sa leve strane. Zove se Nasha kuhinja i stvarno je fenomenalno (hrana, ambijent, osoblje...)  :cvet

yeca

Quote from: nasty girl on 06-05-2007, 08:18:21
pa sta ako je u Zarkovu, to je isto kao da si otisla na Novi Beograd u neki restoran...
A ne... ja sam gore na Be¾aniji   :wink:
Dobar je restoran u Surduku, vojvodjanskom mesta¹cu kad se krene od BG ka NS, posle Pazove... Riblji restoran!!!

nikolay

E sad da se i ja malo izreklamiram:

kineski restoran- Mao Tao, iznad hotela Palace,preko puta Pevca! EXTRA kvalitet,znam to pouzdano,radim tamo,moze i da se poruci.NIJE restoran za svaki dan.

nacionalni restoran- Djordje,Shekspirova 29,iznad Cecine kuce, ovaj isto drzi moj brat,i isto je EXTRA kvalitet,znam i ovo pouzdano i tamo sam radio ranije, a kuvari i osoblje se nije menjalo!

pereca

Quote from: nikolay on 11-05-2007, 16:05:22
E sad da se i ja malo izreklamiram:

kineski restoran- Mao Tao, iznad hotela Palace,preko puta Pevca! EXTRA kvalitet,znam to pouzdano,radim tamo,moze i da se poruci.NIJE restoran za svaki dan.

nacionalni restoran- Djordje,Shekspirova 29,iznad Cecine kuce, ovaj isto drzi moj brat,i isto je EXTRA kvalitet,znam i ovo pouzdano i tamo sam radio ranije, a kuvari i osoblje se nije menjalo!

Slazem se.
Ali su cene malo bezobrazne. Ili bar nisu ni blizu onih koje student moze da priusti.

yeca

Pa u Mao Tao izlezi Sneki Dakiæ...studentkinja na¹a  :>

zoca

drugari trebalo bi da organizujem 5 godina mature za moje odeljenje (znaci oko 25 ljudi)...pa da cujem predloge gde da to organizujem? mislim neki fini restorancic...ali da cujem i vase predloge

Darker

O¹ kafanu ili restoranèiæ, da razgranièimo oma? :K

katarina

Pa D, rece devojka da oce restorancic! Ma ja bi ih sve odvela u neku kafancugu da se umirisu od pecenja, da se zna `de su bili:) ali nisam u toku vec neko vreme...

leila_bgd

Mnogo ti je lepa kafana ½Kafana½ u Djusinoj ulici! Cetvrtkom i petkom imaju i zivu muzikicu i super je atmosfera. Mislim da je super mesto za to za sta tebi treba, posto nije bas ni ona najgora birtija, a nije ni previse fensi!
Dobra je i Reka u Zemunu, samo tamo moras mnooooooooooogo ranije da rezervises
u krajnjoj liniji, uvek mozete da zabodete u neku kafanicu u Skadarliji, bar se ja uvek tamo extra provedem  :ziveli  :ziveli  :)

Jeca

E ja ti preporucujem brod-restoran "Kej" na Zemunskom keju, superishka je (mada ko u tom trenutku obraca paznju na ambijent, samo gledas one ljude koje duugo nisi videla), ima  ziva svirka, cene nisu nesto preterano, a ima bas lepo organizovani stolovi za tako neka okupljanja u jednom uglu... Samo je bezveze sto radi do 1-2h  :run, mada uvek mozete da se organizujete u to vreme i onda ili neki splav ili u kola, pa na Gardos u "Ona, a ne neka druga" do zore, bar je Zemun pun tih kafanica!  :ziveli

Lepo se provedi!  :loptica :wave:

AquArius

@zoca
eh, da se krecem bar malo po takvim mestima
ili da su ovi moji .. seljaci  :K organizovali bilo sta za proslavu xy godina mature,
ja bih nesto i znala da preporucim ..
ovako, samo sam na rekla - kazala fazonu u tEm smeru

:ohwell:


e sad
mene zanima ovo mesto

Quote from: Jeca on 03-06-2007, 09:10:22"Ona, a ne neka druga"

znam da je u fazonu - zenama sve dozvoljeno  :>
a muski "sede, cutU, pu¹U"

:K