Restorani

Started by Darker, 01-09-2006, 13:44:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jack-Jack

#45
Bejah pre neki dan u Kapricu, u Kralja Petra.  U pitanju je spageterija, pa ko voli nek izvoli (na meniju naravno nisu samo paste) . Sve je za pohvalu od hrane, preko atmosfere pa do osoblja. Cene su prosecne. Jedino, eto, kao mala "zamerka" je to sto bi po meni izbor u meniju mozda mogao da bude veci.

Korisnicko Ime

Restoran Car u Èarlija Èaplina 42 je odlican ukoliko volite jela sa rostilja, dobre corbe itd. Ogromne, jako ukusne porcije za malo para.

trinity

Ljudi bila sam u restoranu trpeza (bivsi konjuh) pored TC konjarnik
Klopa je ekstra porcije ogromne svi uzimaju po pola usluga odlicna cene male
jos uvek se oporavljam

Nadja

#48
Quote from: Darker on 01-09-2006, 13:44:49
Malo da podelimo iskustva koja se tièu op¹tih pitanja: gde izvesti lep¹u polovinu/gde naterati pametniju polovinu da vas izvede :> :> :> :>
Kao svaki lokalpatriota, poèeæu sa super kafanicom u Mirijevu: Kao kod kuæe
Super mesta¹ce - nije skupo, obilno, vrlo ukusno, enterijer savr¹eno odraðen(stvarno izgleda kao da ste do¹li kod nekoga kuæi, ako ste bili u recimo klubu Svetskih putnika - znate o èemu prièam :wink:)
Ko ¾ivi u Mirijevu i okolini, moguæe je naruèivanje hrane - besplatna dostava, jedino posle morate da im vratite sudove. Potpuno domaæinska atmosfera... :ziveli :ziveli

e a jel mogu da dobijem broj? kakva je hrana?


Trag odlichan i nije skup!
Madera - vredi svaku paru   :wink:

vidim na niste spomenuli
Makao
, kineski restoran, ima kod Tasha, i na Dedinju preko puta pinkove zgrade. Klopa extra,velike porcije, cene ok!

Koristite opciju edit, da ne biste duplirali poruke, hvala :wink:

Al-Jasmina

Ajde kad tako sijate sveznanje-
ima li neki valjani japanski restoran u BG-u?

zoe

E ne znam za restoran (mada cuh da postoji jedan), ali ti japansku kuhinju ne preporucujem. Vecerala sam u rezidenciji Nj.E. japanskog ambasadora, klopu je spremao covek koji ima licencu za spremanje onih smrtonosnih riba (znaci, vrhunski), al dzabe... supa sa algama, slatki zele od pasulja, nije to bas... zivela zlatiborska komplet lepinja! :>

Al-Jasmina

Dobro a neki kineski AL DA VALJA!
a ne da posle budem maneken Zavoda za Mikrobiologiju

zoe

Pa ima tema Restorani, pa potrazi tamo...e nema sta nema na ovom forumu...

Smrda

ima dva,ali ja ne znam gde je jedan.,....znam samo za IKI...ali to je sushi kuhinja iskljucivo i deeeruuuuu,a za drugi cu da pitam ako te bas interesuje :)

Al-Jasmina

Ok, necu da naterujem u OFF topik... kad vec ima tema restorani,
nego odjednom mi nesto nepce pozelelo egzotiku, pa lupih...


Smrda

ma koji off u ove sitne sate?!?!?!
taj IKI je na NBG

Al-Jasmina

A ja na drugom kraju sveta!

Smrda

aaa???
slabo kapiram....kasni,iliti rani sati...

Al-Jasmina

Boze, ukusnih li postova.... :happy:
Ogladneh u sitne sate

vladimir

Quote from: Al-Jasmina on 06-10-2006, 23:09:04
Dobro a neki kineski AL DA VALJA!
a ne da posle budem maneken Zavoda za Mikrobiologiju

Restoran "Peking" u Vuka Karad¾iæa.