Koliko puta ste se zaljubili do sad? A voleli?

Started by Alnus Glutinosa, 06-10-2006, 21:48:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

AquArius

Draga Saveta,
tema mi je otisla u off..
Ne znam kako da je vratim na pravi put.

:>

pig_am_am

[off] sad bih se slatko ismejala,ali necu - grdices me [/off]  :>

max

Sve prave su ljubavi tuzne...
Volela,samo jednom;zaljubila se vise puta;i sada volim,ali onako nikada vise...

Ksenija

Quote from: max on 20-11-2007, 20:42:59
Sve prave su ljubavi tuzne...
Volela,samo jednom;zaljubila se vise puta;i sada volim,ali onako nikada vise...

zelim da verujem da prave ljubavi ipak nisu tuzne.. :nonono:

Ru¾an Bosanac

voleo sam uvek...i zbog toga cesto gubio glavu

natasha

     Zaljubila sam se svega tri puta...Zaljubljenost je potrosna-kao omiljena cokolada na polici  :roll:- brzo se zasladis i zelja te prodje...
     A,volela sam samo jednom...tj. volim jos svoju srednjoskolsku ljubav,decka sa kojim sam ponovo nakon niza godina. :wink:
     Mislim da su te ljubavi iz mladjih dana nekako najiskrenije,nesvesno smo9 iskreniji prema drugima,neiskvareni zivotom...  :roll: 

pig_am_am

stvarno ste ponovo nakon niza godina?
a koliko ste dugo bili pre tog niza?

[off] e bas nije off [/off] :nonono:

katarina

Hehe, Natasha, i ja sam u slicnoj situaciji kao ti :cvet
i bas mi je sve slatko, kao da smo ostali vecni srednjoskolci, tako je to duboko i iskreno da ponekad zagolica  :happy:

anaj

Ana se konaèno zaljubila...
Ne znam dokle ce me dr¾ati i kako cu se snaci u ovom divnom 7 HEAVEN ali za sad mi je super..........

marijabgd88

zaljubljivala sam se osnovnoj... mozda dva puta... u srednjoj jednom, jednom volela, i jos uvek volim, osobu u koju sam bila zaljubljena u srednjoj... bili zajedno pa raskinuli, dve godine bili odvojeni pa evo nas opet... i sad volim milion puta jace...  :ljubav:

Zizapharm

zaljubio se 2 puta ... i moram vam priznati da sam mnogo nezgodan kad se zaljubim ili da sam extra -kako kome u tom trenutku...37,86% mog izbora farmacije cinila je devojka koja je stariji i koja je isla na farmaciju a sad se prebacila na pmf...a ja to naravno nisam znao   :wall:

ivana88

Zaljubila mnogo puta..a volela samo jednom...samo njega...i volim ga jos uvek...nazalost.. :ohwell:

Nightmaster

Za sada jednom, i to mnooogo. Bilo je fenomenalno, dok je trajalo. Znam da ce naici jos koja, tako da ne zalim ni za cim. Samo lepa secanja i pretek novog iskustva.

bibi

Jednom volela,a posle toga se 2 puta zaljubila......i necu vise..... :)):

chiligirl

Volela sam jednom i cini mi se da ni danas nisam ravnodusna prema toj osobi...
A zaljubila se 426 puta  :>