Koliko puta ste se zaljubili do sad? A voleli?

Started by Alnus Glutinosa, 06-10-2006, 21:48:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

biwi

Ja mislim da gresite, i ja se do sada nikada nisam vracao staroj ljubavi, ma koliko bila velika kada se jednom zavrsi tuje kraj jer ne treba dozvoliti da se vasi utisci o tome promene. Kako kazu blizanci jednom pokidano sto puta sastavljano.....

jecapereca

isto ne volim nastavljanje jer nikada ne bude to to
Bolje je ici u potragu za novom osobom sa kojom mozes doziveti  nesto i ja ce i dublje nego sa prethodnom

cvjetic

moje iskustvo je takvo da sam se vracala na staro...
i mislim da treba pruziti drugu sansu uvijek...
ja sam se dva puta razocarala,ali sam se dva puta i vratila..i nisam se pokajala...ali sa razlicitim osobama...a kad sam se jednoj vratila i treci put,e to je bilo previse...
druga sansa nekad moze biti bas ono sto vam je trebalo...mozda u prvom pokusaju niste bili zreli,ili niste shvatili sta imate,ili taj neko drugi nije znao sta ima pored sebe...

pig_am_am

ja se nikad nikome nisam vratila (ne racunem neozbiljne raskide u mladjim danima :>).

nije mi to to. pa nije mi,sta da radim.

"podgrejana ljubav,ko podgrejan krompir"  :>

cvjetic

e jeste kad podgrijavas krompir...
a sta ako nisi jos ni stavila da ga peces,nego si ga samo ogulila?
ja sam recimo bila neozbiljna,imala pokusaj zabavljanja,koji nije uspio...posle par mjeseci smo se sreli opet...i zabavljali 6 godina posle toga...ja mislim na takve momente...a kad sam nase krompire pokusala da podgrijem,nisam mogla ni sporet da ukljucim...ne ide to,tu si u pravu...

Masha

#140
Ovde se slazem sa cvijeticem. Jer, nekada ste sa osobom koja vam skroz odgovara, volite je, ona voli vas, ali, jednostavno, okolnosti ne rade za vas. Tada se razidjete bas da ne bi doslo do onog ispraznog dela kada ostaje samo navika. Ako se vidite posle nekog vremena i shvatite da su okolnosti drugacije, vredi probati, vredi dati drugu sansu onom drugom. Ja nisam bila u fazonu podgrevanja sramica, kako to jedna moja drugarica naziva, ali, mislim da menjam svoj stav i mislim da cu, ako budem u prilici, dati drugu sansu.

Sole

#141
I slazem se I ne slazem sa svima vama. :cvet
Dakle, ok je to kad se zaljubis I budes sa nekim dok jos nisi dovoljno zreo emotivno I kad se razocaras, a u isto vreme nisi ni stigao da dozivis sa tom osobom nesto vise.  :ohwell:
Tada mi nekako I zvuci da se vratis na staro, pa probas sa malo vise mozga, onda dolaze I neke druge situacije, a I okolnosti se  promene.  :wink:
Medjutim, ta prica ne pije vodu kada si malo vise potkovan iskustvima. :happy:
Bar  kod mene.
Mislim da se ne bih vratila staroj ljubavi, pa makar ne znam ni ja sta mi padalo na pamet.  :nene:
Sto rece igrackica, jednom se I meni nije zivelo (a mislim da sam tad bas volela), pa sam napravila gresku I vratila se…  :wall:
Jos veca greska jer sam onda pocela da pravim neverovatne gluposti I bas zbog toga sto je u meni  zelja za nekom osvetom izazvala,  mislim da nije pametno vracati se na staro.  :roll:
Sta je bilo, bilo je, ides dalje, trazis dalje, neko nadje  tebe I tako sve u krug, ja da se zarobim I tugujem za jednom osobom, neka hvala, ne zelim!
Cini mi se da malo skrenusmo sa teme…  :hmm :wink:
Sto se zaljubljivanja tice…
Jednom sam se bas zaljubila I toliko razocarala posle pokusaja veze da nisam htela nikoga da pogledam vise od godinu dana…
Kad se setim toga deluje mi potpuno neverovatno.  :ninja:
Nisam ga volela jer nisam ni stigla.
Ponekad mi se cini da sam se bas cesto zaljubljivala, ali kako prolazi vreme I kad razmisljam o tome vidim da su to samo  ona “svidjanja na prvu loptu”, mada me nekad bas dobro prodrmusaju.  :>

black_lady

Ja sam veoma zaljubljive prirode... :happy:
jedna rec,koja je na pravom mestu u pravo vreme,recena moze me fascinirati...ali isto tako rec koja se nadje gde joj nije mesto moze izazvati supotnu reakciju...
Ne znam koliko je to dobro...?????

pig_am_am

moj mozak nekad "podgreje" pa sanjam neke bivse. pa mi onda padne na pamet sta bi bilo kad bi ponovo... uglavnom odmahnem glavom.

a oljustene krompire,pa te najvise volim.  :> no,njih nisam uracunala kao "post ljubavne" posledice, nego one "pre"  :>

Ksenija

jednom,ajd dva puta pa i treci da kazes...
a sto se tice vracanja na staro,imam iskustva u tim vodama,najcesce se to zasniva na nekim zabludama i nostalgiji koja se posle istrosi i shvatis da nije to to i posle bude glupo i bljutavo...
mada postoji jedna osoba koja me uvek izbaci iz koloseka kad ga vidim...i uvek ce..ali mozda zato sto se ne pojavljuje cesto,jednom u par godina...mozda bas zato..ne znam,mada ne bi bilo lose i da se malo zadrzi na jednom mestu..inace krompir je nesto sto najvise volim,ali podgrejani ne mogu da smislim... :shy:

cvjetic

ako je puklo,puklo je sa razlogom...ne ide to...
svaki ozbiljan raskid treba da se shvati kao put bez povratka...glupave svadje ne racunam...

@Ksenija:...hmmm...imam iskustva sa tim...moja drugarica ima tihu patnju...vec godinama...ne znam samo koliko je taj neko dobar i posten prema tebi...njoj se on sada stvarno mnogo smucio...i mislim da je tako uspjela da zavrsi sa njim...ali,opet,pitanje je... :ohwell:

Ksenija

Quote from: cvjetic on 09-11-2007, 23:45:34
ako je puklo,puklo je sa razlogom...ne ide to...
svaki ozbiljan raskid treba da se shvati kao put bez povratka...glupave svadje ne racunam...

@Ksenija:...hmmm...imam iskustva sa tim...moja drugarica ima tihu patnju...vec godinama...ne znam samo koliko je taj neko dobar i posten prema tebi...njoj se on sada stvarno mnogo smucio...i mislim da je tako uspjela da zavrsi sa njim...ali,opet,pitanje je... :ohwell:

e Cvetic,pa nije to nikakva veza sad,tj bila je veza pre 4 godine...a sada se srecemo retko...i tada je to toliko neka pozitivna energija,varnice i vise neki flert ..i traje par dana...onda opet nestane i dodje kad ja na to opet zaboravim...i tako...ume da me neocekivano nasmeje i na trenutak izmami neki uzdah...to je sve...

cvjetic

e onda su to samo male varnice...sjecanje na lijepa stara vremena... :happy:

black_lady

Po meni se ne treba vracati na staro...ali sta cemo kada covek ne moze da upravlja svojim osecanjima...
...desi se...

Ksenija

#149
Quote from: cvjetic on 10-11-2007, 00:06:34
e onda su to samo male varnice...sjecanje na lijepa stara vremena... :happy:

eh da ... :wink:
ja se retko zaljubljujem ,ali kad se to desi...ja sam dugo na 19 nebu... :)):