Koliko puta ste se zaljubili do sad? A voleli?

Started by Alnus Glutinosa, 06-10-2006, 21:48:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

Koliko puta do sada ste se zaljubili? Ali onako bas pravo...ne neke price iz vrtica, ili od dve nedelje...  :`?  :!

:Lj

stef


katarina

Dva puta...a treci je na putu...:) pricacu ti vec na kafici:)

makky

Zanimljivo pitanje! Nateralo me je da premotam film i podsetim se svih zaljubljivanja...
Hmmm 1,2,3,4,5... pa tako ne¹to  :roll:
Ali svaki put poprilièno blesavo!

Nadja

zavisi.. 2 do 3 puta :) ali nije ista moja ''zaljubljenost'' danas i pre recimo 3 godine...

zoe

2 puta... ali se nadam da to jednog dana necu racunati...i da cu se zaljubiti samo jedanput :a

Alnus Glutinosa

@ katarina
jedva cekam da cujem   :wink:

Kod mene- dva puta! I cini mi se da sam postala "drvo"  i sad se plasim zbog toga...

Hocu neke vece brojke, da pomislim da ima nade...  :Bog

makky

Naða, u pozitivnom ili negativnom kontextu ka¾e¹ da nije isto (sla¾em se sa tobom)?

Zar ti nije slatko kad se seti¹ zaljubljivanja iz teen dana?!

Nadja

ja se svih ''ljubavi'' secam sa nostalgijom... a to sto sam rekla da nije isto...Pa ne znam ni sama... bilo je mnogo detinjastije, naivnije... mozda zavisi i od osobe u koju si zaljubljen na neki nacin... a sada,ne dopushtam sebi da se to tako lako desi i mnogo kalkulishem, priznajem. koliko god bila zaljubljena mogu i bez te osobe, mozda posledica prekookeanskih ljubavi  :wink:

qwertz


Smrda

alnus ja te kapiram skroz...jer ja ne posta drvo,nego kamen...
i mislim da se ni jednom nisam zaljubila...
tuzno,znam.

Dorian

Dva puta.

I bojim se, da nikad vise necu moci, da se zaljubim.

hulio_salinas

dva puta...

sada ne dopu¹tam sebi takav luksuz... mo¾da bude jo¹ koji put, ali...

Milos82nbg

Pre tacno 4 meseca sam polagao medicinsku biohemiju na klinickom, i bila je jedna simpaticna koleginica koja se non stop motala oko mene i "provocirala" me , cak joj je palo na pamet da se setamo po klinickom (nije neki romanticni ambijent ali bitna je akcija). Tad sam bio u vezi pa nisam mnogo obracao paznju sto sam se zaljubio u nju. Ali sam i dan danas zaljubljen u nju   :happy:

shmizla

dva puta... onako ozbiljno...