Koliko puta ste se zaljubili do sad? A voleli?

Started by Alnus Glutinosa, 06-10-2006, 21:48:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas


besno pile

hm.......vishe puta sam se zaljubljivala....mislim da mi to nije teshko....ali sam malo njih volela(ne bih sad da ih pretvaram u brojke)........i sad volim   :happy:

vladimir

Ja se zaljubim u svaku devojku sa kojom budem, ali sam iskreno i stvarno voleo samo  jednom...

lijepa bosanka

zaljubim se cesto.....ali voljela sam do sada samo jednom....
da li cu opet??....ne znam....

Darker

Zaljubim se 5-6 puta u roku od tri minuta... :>

nasty girl

ja sam jako zaljubljive prirode...a volela sam 3. puta...tj. treci put i dalje volim... :wink:

stef

Quote from: nasty girl on 08-10-2006, 13:21:06
ja sam jako zaljubljive prirode...a volela sam 3. puta...tj. treci put i dalje volim... :wink:
A prethodne, ne volis vise?

pereca

Zaljubila se 100000000000000 puta, a volela...hm...dva puta, mada svaki sledeci put volim vise pa se zapitam da li sam prethodni put volela, jer ovo sad je ono pravo. I svaki put mislim da ne mogu da volim jace nego sada, ali pocinjem da mislim da uvek moze vise  :smile:

Alnus Glutinosa

#23
E sad vise nista ne znam... ne mogu da razlucim ovo voleti nekog i biti zaljubljen u nekog...  :`? :! :`?
Jednog decka sam nekako volela, a nikad u stvari nisam bila zaljubljena u njega... a za jednog bih svakog trenutka i zivot dala, a opet ne mogu ocima da ga vidim...pa jos mnogo,mnogo raznih prica i osecanja.. i sta je sve to...nemam pojma!?!  :]
ali cini mi se da mi sve nekako postaje bezznacajno, distanciram se mnogo i zbog toga sam jako  :(

stef


Alnus Glutinosa

Hvala na obavestenju, friend! Mada cini mi se da sam nesto ranije i sama to ukapirala!  :]

stef

 Salim se ja malo sa tobom. Mislim da je to normalno, ja sam prosao kroz slicnu fazu. :hm, kad bolje razmislim, mozda i dalje prolazim kroz to.
Gazde sorry za :OFF

katarina

Ja sam se 2 puta zaljubila i 2 puta volela, a 10 na n-ti "nalozila"!
Trenutno sam se zaljubiska, i prija mi:)

AquArius

Zaljubiti se.
Uspesno, bezuspesno.
Srecno, nesrecno.
Ovako, onako.
Moguce je n-xy puta cini mi se...

Voleti?
...
Na to odgovor ne bih znala.
I necu ga znati do kraja verovatno.
Svako je iskustvo drugacije...

sandric

zaljubila sam se dosad tri puta...svaki put na neki drugaciji nacin