Koliko puta ste se zaljubili do sad? A voleli?

Started by Alnus Glutinosa, 06-10-2006, 21:48:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

pexualis

Ja sam bio zaljubljen vise od 10 puta, a milion puta na prvi pogled, u devojke koje vise nikad ne sretnem... A zaljubljujem se bas lako, i imam moto, da svaku narednu volim barem za 50% vise, a svaku sa kojom sam trenutno volim posle odredjenog vremena upoznavanja 100%. Nema logike, ali je moguce.  :luda

_sanja_

pa koja je logika da svaku devojku sa kojom si zavolis??/kaja je onda svrha ljubavi :)   :lol2:
ili ipak to nije to... voleti toliko puta?? da li onda stvarno volis???  filozofija je cudo... :)

Al-Jasmina

A zasto mislis da je nemoguce biti opasno predan u svakoj vezi?
Neki ljudi su u stanju da svemu prilaze sa istrajnom predanoscu i da ulazu sebe u potpunosti...
vecina se stiska i ceka silne garancije pre te "predaje" i priznavanja iskrene i potpune ljubavi!

:happy:

stef


malena

Zaljubivala sam se mnogo puta,sta cu... A volela sam jednom,ne dozvoljavam sebi taj luksuz,priznacu plasim se,rane tesko zarastaju... :( :(

pexualis

Procitajte samo sta pise u mom potpisu...

JEDAN SAT PRAVE LJUBAVI, BOLJI JE OD VEKA GLUPOG ZIVOTARENJA! A pod zivotarenjem smatram cesto menjanje partnera, muvanje bez obaveza, seme za jedno vece, opijanje sa ortacima, preteranu posvecenost Farmaceutskom fakultetu, i slicno... Zato sam se opredelio za ljubav, svaku curu sa kojom sam u vezi, ako to potraje, posle mesec ili dva pocnem spontano da volim, i posle se to samo gradi i nadgradjuje...

Sutra kad se okrenes iza sebe, setices se tih dugih veza, lepih emotivnih trenutaka, a sigurno ne nekih bezveznih sema koje su trajale kratko, i nisu odvele nicemu kreativnom...

Al-Jasmina


Masha


katarina

piiiiihhhhh, ne pamtim kad sam se zaljubila...zaboravila sam taj osecaj. Dace Bog!

Mashrum

Jeste da boli kad se razoèara¹,boli kad te povrede..Jednom sam nekom rekla da æu uvek pre izabrati da budem ronilac na dah,nego bedni povr¹inski surfer..
Mada i surfovanje ponekad prija,ali brzo dosadi..
Ja se tako lako zaljubim i tako èesto..  :happy:
A volela sam..ali stvarno..èetri puta..

_sanja_

pa ima razlicitih odgovora,misljenja...u sustini svako razmislja na drugaciji nacin...ali treba biti proracunat uvek...jer mnogo teze prebolis nego sto se zavolis...a kad prebolis plasis se da opet zavolis...hmm..bar ja...jbg tako je   :(   :Lj

pexualis

Zato po meni ne sme biti zaljubljivanja za brze od recimo 2 meseca. U tom periodu covek treba da drzi emocije pod potpunom kontrolom, jer je to period upoznavanja, ta osoba te privlaci samo fizicki, pa joj tek polako upoznajes neke karakterne crte koje se ne vide odmah, pa prvi sex i slicno... I tek onda, ako uspes da provalis kakav je taj neko, upustas se u nesto vise, i prepustas situaciju visoj sili, i pustas emocije da vode glavnu rec, ali opet s odredjenom dozom opreznosti, nikako bez toga. I uvek, tokom veze, koliko god da je bajna, postavljati sebi pitanja tipa, sta bi bilo kad bi bilo. Nikako ne razmisljati po principu, nema sanse da prevarim partnera ili nema sanse da me on prevari, ostavi i slicno. Jer ima i puno veza u kojima je navodno sve idealno, a cim se zagrebe po povrsini, spozna se da zapravo, nista nije iskreno i normalno... Zato oprez uvek, jer ako se covek sa nekim bolnim stvarima suoci najpre u svojoj masti, posle kada mu se stvarno dese, ne bude mu toliko tesko, jer je vec delimicno bio spremljen na takav ishod, iako je sve mirisalo na idealnu vezu...

Znaci, 10% opreza i kalkulisanja, 90% ljubavi, i nema zime, sta god da se desi...

Masha

Da bi nekoga zavoleo moras da ga upoznas, a da bi nekoga upoznao mora da prodje neko vreme. Da bi se zaljubio dovoljno je da ti se dopadne nacin na koji se neko smeje, necija gestikulacija dok govori, nacin na koji drzi casu iz koje pije itd.

_sanja_

pexualis, tako je :) u pravu si! i ja mislim da je tako najbolje  :lol2: 

zabica

#74
Quote from: Alnus Glutinosa on 06-10-2006, 22:23:07
Kod mene- dva puta! I cini mi se da sam postala "drvo"  i sad se plasim zbog toga...

Hocu neke vece brojke, da pomislim da ima nade...  :Bog

eee bas to...
a cini mi se da mi je i to bilo klinacki...