Koliko ko¹ta provod u gradu

Started by Bred, 11-10-2006, 07:36:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Iako mladi nemaju redovna primanja i zavise od roditelja, klubovi i kafiæi puni su svakog vikenda. Poku¹ali smo da utvrdimo koliko ko¹ta jedan veèernji izlazak.

CENE - Poznato je da na¹ grad ¾ivi 24 sata, a ¹arolikost ponude za noæni provod reflektuje se i na oèigledne razlike u cenama. Tako, na primer, „Klub studenata tehnike" (KST), osim raznovrsnim tematskim sadr¾ajima, goste privlaèi i popularnim cenama piæa. Fla¹ica „Koka-kole" ko¹ta 60, gusti sokovi (0,2 l) 50, a mineralna voda „Knjaz Milo¹" (0,33) 40 dinara. Pivopije plaæaju toèeno „MB" 70 dinara, limenku (0,33) istog proizvoðaèa 100 dinara, dok je strano pivo skuplje (La¹ko 120, a Amstel 160 dinara).

U Klubu studeata Fakulteta likovnih umetnosti (Akademija), domaæe „Vajfert" toèeno pivo (0,5) ko¹ta 120, „Efes Pilsen" (0,33) 150, a amerièko pivo „Miler" – 200 dinara. Cena „Koka-kole" (0,33) i gustih sokova (0,2) iznosi 120 dinara.

Na poznatom splavu „Akapulko" kod hotela „Jugoslavija" domaæe pivo ko¹ta 190, a strano 260 dinara. Cena najjeftinijeg viskija (0,05) je 220, a vina od 1.900 do 2.600 dinara (0,7). Voæni sokovi staju 140, a fla¹ica „Koka-kole" 160 dinara.

Klub „Mr. Stefan Braun" spada u „in" mesto. U njemu svi sokovi ko¹taju 155 dinara, „Lav" pivo 165, „Tuborg" 185, „Karlsberg" 250, a „Korona" 295 dinara. Za viski treba da izdvojite izmeðu 190 i 310 dinara, a u sluèaju da ne¹to ne mo¾ete da popijete, pomoæi æe vam uvek spremni barmeni.

Ako s pomenutim cenama zbrojimo i cenu benzina, taksi-prevoza, noæne karte za javni prevoz ili cenu ulaznica u pojedine klubove, jasno je da bez najmanje hiljadu dinara u d¾epu ne smete ni da pomislite da se otisnete u noæni ¾ivot. O. Ðuriæ ||||

Vampire 666

ponekad sam tako srecan sto sam metalac...

Darker

O daaaaaaaa... Evo juèe super provoda za 50 kinti-pljuge i 50 kinti-litar Vajferta, ispred SKC-a, Bog da me vidi O0 O0 O0

hulio_salinas

ponekad volim ¹to ne izlazim... mmmmmm
8)

stalno me pozivaju zbog toga, ali teram svoj fazon... samo opu¹teno...
8)

:K :K :K


Pedja

ja volim da izlazim,zezanje ,ovo ,ono....

Sto ne izlazis Hulio?  :)

hulio_salinas

pa... nisam u tom fazonu... dolazim iz malog mesta gde svako svakog zna, pa sam se zasitio onog besciljnog stajanja (ili ðuskanja) i besciljnog napijanja... ako izaðem, izaðem sa devojkom, ali ne du¾e od sat vremena, jer je to vreme koje je potrebno da se zasitim atmosfere na korzou, u kafiæu ili diskoteci...
posle toga se diskretno gubim u vidu magle...xexe

sandric

Hulio posto si sada u velikom gradu u kome te niko ne poznaje mogao bi da upoznas ``cari`` provoda u Beogradu,poseti splav,idi na neki koncert ili u neki bolji klub....cisto znatizelje radi....

Smrda

ma folira se on.....a brucosijade?!?!?samo kad krene da hara...pa da pise komentare ovde,bice upuceniji od nas...xexexexe
a provod....skuuupooooo....tj zavisi sta ko iste...

vladimir

Ako nadje¹ dobrog sponzora, ni¹ta nije skupo... :wink:

hulio_salinas

Quote from: smrda on 11-10-2006, 22:11:53
ma folira se on.....a brucosijade?!?!?samo kad krene da hara...pa da pise komentare ovde,bice upuceniji od nas...xexexexe
a provod....skuuupooooo....tj zavisi sta ko iste...

e da brucosijade... njih sam zaboravio... e stvarno sam zaboravio da idem... toliko o tome koliko su mi vazne... xexexe


Quote from: sandric on 11-10-2006, 21:29:57
Hulio posto si sada u velikom gradu u kome te niko ne poznaje mogao bi da upoznas ``cari`` provoda u Beogradu,poseti splav,idi na neki koncert ili u neki bolji klub....cisto znatizelje radi....

e pa mozda cu te i poslusati, ali... kazem ti... nisam u takvom nekom fazonu... vise mi odgovara mir i tisina...

Coolgemini

Hulio,morash malo da se bacish u zezanje i provod..Ipak si brucosh...iskoristi to..Imaces vremena za mir i tisinu,ne brini se... :wink:

Milos82nbg

I ja bih na brucosijadu  :> :> :>, samo sto me je pregazio cika Hronos ...... 

Coolgemini

 :> :>Hahaha..Jel to onaj iz grcke mitologije ili se ipak varam?? :K

Milos82nbg

Jeste iz grcke mitologije. Jako sam ljut na njega  .grins.

Coolgemini

Why??Zato sto je mogao da poseduje i predmete pored silnih zena ili?? :>..
Idem u off,Bred ce me obesiti :K