Znate li koja ste krvna grupa?Dajete li dobrovoljno krv ili ne smete/ne zelite?

Started by so_simple, 06-10-2006, 23:11:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

H5N1

Imaces pravu onformaciju ako odes na pr. u Zavod za transfuziju da odredeis krvnu grupu. I opet isto pitanje, ja nisam u toku, od kada se na vezbama iz Imunologije osim krvnih grupa odredjujei Rh faktor?

SPRING

Samo o grupi sam i pisala, a isla sam da proverim i Rh faktor posle toga, za svaki slucaj, u Institut, naravno...  :) A kad se samo setim kako sam ubedjivala asistenta da ne valjaju reagensi, jer sam ja sigurno A....  :stid:

Blesava*


Ja sam 0+ .... I nama je profesor u srednjoj medicinskoj skoli  pricao da je bolje da ne dajemo krv do 25 godine... :`?

cvjetic

ja ne znam koja sam krvna grupa,a krv ne mogu da dajem,jer sam kolabirala do sada svaki put kad sam se bola u prst zbog krvne slike!a u venu ne znam sta bi bilo,pala bi u komu!

Zemunac

Zdravstvena sekcija studentske organizacije farmaceutskog fakulteta:
Akcija dobrovoljnog davanja krvi u utorak 14.11. u biblioteci od 10 do 16 casova.

i ko hoce da se prikljuci sekciji neka se pojavi taj dan.

Al-Jasmina


chicio

nevjerovatno, ali istinito, poslije toliko iscrpljene krvi i dalje ne znam gupu. krvnu.

Maslacak

Quote from: Zemunac on 09-11-2006, 14:20:00
Zdravstvena sekcija studentske organizacije farmaceutskog fakulteta:
Akcija dobrovoljnog davanja krvi u utorak 14.11. u biblioteci od 10 do 16 casova.

:loptica  :loptica
Prvi put su na faxu potrefili da nemam... zenskih tehnickih problema :>
Super, mislim da se vidimo tamo... :happy:

Dukica

A+ i redovno dajem krv. Nadam se da ce biti navedeno i ovde kad budu na faxu,mada mislim da su dolazili i cesce..Imam neku njihovu potvrdu iz juna..abitno,kad budu tu,znacemo...
a sto ne bi trebalo da se daje pre 25? Ja dala vec 6 puta.

yeca

0+ mis'im ¹ta reæi... recite, kome treba, o'ma dajem venu  :>
ozbiljno, vrlo rado kad god (¹to bi maslaèak rekao) nema tehnièkih problema


Al-Jasmina

A+

najbrojniji smo,
najvise dajemo...
a srednja potraznja? Svasta :>

stef


Al-Jasmina


zabica