Znate li koja ste krvna grupa?Dajete li dobrovoljno krv ili ne smete/ne zelite?

Started by so_simple, 06-10-2006, 23:11:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Ovo je idealna tema za izbirljive krvopije :)
Svojevrsni meni...

A+ al nas ima...
Bese A+ potice sa Urala?

Smrda

bese...mi smo zemljoradnici!!!
kuka i motika....hehehe....
0- je najzeznutija....

Al-Jasmina

M akakvi vi zemljoradnici, vi ste stocari...
O grupa su oni kojima najvise lezi meso...

A su vegeterijanci...zemljoradnici, jelte

B su mesani...tako vec nesto...

AB su? Hmm, fast food i tako to :)
(izvinjavam se ali ne mogu da se setim za njih..oni su najmljadja krvna grupa)

Maslacak

Quote from: smrda on 14-12-2006, 01:07:52
0- je najzeznutija....

That's me! :~
Jednom sam pricala nesto s drustvom o tome...i jedan drug mi je rekao: "e ti si garant neka negativna!"...posto sam vecito nesto mimo sveta...tako da sam ponosna na svoju krvnu grupu :>
A nije najzezutnija u principu...tj, ne znam na sta mislis... ubedljivo najredja krvna grupa je AB-. Ljudi sa ovom grupom su zapisani u domovima zdravlja, da bi ih mogli zvati kad zatreba...

A mi sa 0- smo jadnici cije se krvi najvise trosi u urgentnom centru... kad dodju ljudi sa ogromnim povredama pa moraju da se operisu, a nema vremena da se ispituje krvna grupa, onda je nasa na tapetu jer je u datom momentu najsigurnija varijanta...

Nikad mi nije bila jasna ta ishrana na bazi krvnih grupa... mislim, sta je naucni osnov u tome? Kakve veze proteini krvi imaju sa varenjem? :K Mora da imaju neke, ali jos uvek to nisam ukapirala. A ja jedem apsolutno sve! Ali nista u velikim kolicinama...

Smrda

Quote from: Al-Jasmina on 14-12-2006, 11:16:21
A su vegeterijanci...zemljoradnici, jelte

a sta ja rekoh,Jass?
bese(mi smo sa urala)...zemljoradnici...

Al-Jasmina

Sori Smrdo,
evo priznajem ti,
i ti si zemljoradnik :)



bwahahahha pomenula si O pa sam se pre¹altovala da si i ti O :)

katarina

B+. Jednom sam dala krv, 2003. u gimnaziji i posle toga nisam jer sam pocela da bivam s vremena na vreme anemicna!

SPRING

I ja sam O-  :wink:

A ne volim meso....

Mozda postoje neke krvne podgrupe, kao podznaci u horoskopu... U podgrupi sam sigurno A  :K

Al-Jasmina

I to sto kazes...mada ne mora da znaci da uvek volimo ono sto je dobro i zdravo za nas... :)

SPRING

Zasto mislite da je O- najzeznutija grupa? Zar to nije prevazidjeno?  :smile:

Al-Jasmina

Onaj ko je napisao je obrazlo¾io svoj stav...

èekamo da se otkriju grupe C i D :)
tek æe tada biti sva¹ta...

SPRING

Quote from: smrda on 14-12-2006, 01:07:52
bese...mi smo zemljoradnici!!!
kuka i motika....hehehe....
0- je najzeznutija....

Nije objasnila... Nema ni veze, tako mi je kako je... :roll:

Al-Jasmina

Quote from: Maslacak on 14-12-2006, 14:15:48
Quote from: smrda on 14-12-2006, 01:07:52
0- je najzeznutija....

That's me! :~
Jednom sam pricala nesto s drustvom o tome...i jedan drug mi je rekao: "e ti si garant neka negativna!"...posto sam vecito nesto mimo sveta...tako da sam ponosna na svoju krvnu grupu :>
A nije najzezutnija u principu...tj, ne znam na sta mislis... ubedljivo najredja krvna grupa je AB-. Ljudi sa ovom grupom su zapisani u domovima zdravlja, da bi ih mogli zvati kad zatreba...

A mi sa 0- smo jadnici cije se krvi najvise trosi u urgentnom centru... kad dodju ljudi sa ogromnim povredama pa moraju da se operisu, a nema vremena da se ispituje krvna grupa, onda je nasa na tapetu jer je u datom momentu najsigurnija varijanta...

Nikad mi nije bila jasna ta ishrana na bazi krvnih grupa... mislim, sta je naucni osnov u tome? Kakve veze proteini krvi imaju sa varenjem? :K Mora da imaju neke, ali jos uvek to nisam ukapirala. A ja jedem apsolutno sve! Ali nista u velikim kolicinama...

spring, tebi se pajki i sklapaju oke, zar ne ? :)
cmok

SPRING


nasty girl