Ko se krije iza avatara i nicka??

Started by zoe, 13-10-2006, 22:00:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

sandric

Zoe u potpunosti se slazem sa tobom,ovde iznosimo svoja misljenja bez laznog sjaja....a da li me neko zamislja kao vesticu ili nakazu to me stvarno ne pogadja...

willie the scot

i was beeing sarcastic...art of sarcasm...

zoe

...то ти мислиш...уметност заваравања...
дакле, назад на тему!!!

willie the scot

ja sam tema....ho,ho,ho....jel ovo zavaravanje?

zoe

хахаха, каква препотенција... али само на форуму :> :twisted:

sandric

forum mu daje snagu i on postaje supermen....sorry za off

willie the scot

 :twisted:?
i got you mad... :twisted:...sto neko jednom rece- bas nekad pogadjam u sustinu...

zoe

...ако ти то значи, слагаћу (мада је значило: свесна сам да сам безобразна)...али вратили смо се на тему...смајлији сваком од нас можда не значе исту ствар? поготову разни кезови, крезови и рогата створења... и тако можда доприносимо стварању слика које су другачије од онога што смо хтели рећи...

:Z овај уопште не капирам, нпр.

willie the scot


zoe

забога...не смарај.

willie the scot

padoh nicice...na treci cosak....

Coolgemini

QuoteСугеришу? Не, то нисам рекла... Постови и уметност, само понекад заједно...али се иза поста крије жив човек превазилази границе уметности или би се бар могло назвати уметност постојања...
Zoe,itekako idu zajedno...mozda ovo jeste jedan od modernijih nacina razmene misljenja i diskusije,ali svakako predstavlja vid umetnickog izrazavanja...svaki umno stvoreni rezultat,samim tim i pismeno-izrazen post je umetnicka tvorevina....Ne mozes da generalizujesh umetnicke tvorevine samo na nivou knjige...i jedan post ti moze reci puno toga,a sve zavisi od tebe i tvoje volje kako ces protumaciti neki post...On ti moze puno znaciti,moze te prosvetliti, moze te i nasmejati...a moze te i naljutiti... :roll:...subjektivan pristup je bitan..jer ako i nastupash sa umetnickom konotacijom,tako ce biti i shvacen tvoj post :wink:

Darker

 :OFF :OFF
Upropastiæete i ovu temu :F :F(ti se odnosi na Zoe i Willie-a)

Ne krijem se, ali je forum idealno mesto za nekog ko mo¾da nije ve¹t u verbalnoj komunikaciji, nego mu pisanije vi¹e le¾i...
Lak¹e iska¾em svoj stav u pismenoj formi, nikad politièar od mene biti neæe, ¾ali bo¾e silnog pisanija u Politici i razglabanja dva  sata sinoæ sa Pop-om o istoj, umesto da smo cirkali :K :K :K
kao i svaka tekovina dru¹tva, koliko internet ima dobrih strana, toliko ima i moguænosti za zloupotrebu... :confused: :ohwell: .grins.

Al-Jasmina

Hej Vamp,Vladimire, Nasty...sam ja licila na ono kakva sam na netu?

cisto da uporedim... :)



Masha

Ja sam na osnovu postova ,onih koji aktivno uticu na ovom forumu, stekla izvesno misljenje o njima i jako me zanima da li sam u pravu  :`? :! Ja sam vec izrazila zelju da upoznam neke clanove foruma, a oni ce se vec prepoznati, a neke sam i upoznala i moje misljenje se potvrdilo (bilo je i ostalo pozitivno).