Ko se krije iza avatara i nicka??

Started by zoe, 13-10-2006, 22:00:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

Quote from: Al-Jasmina on 15-10-2006, 00:13:10
Hej Vamp,Vladimire, Nasty...sam ja licila na ono kakva sam na netu?

cisto da uporedim... :)

Kao sto sam vec rekao...nikad tebe ne bih povezao sa postovima na forumu(sto vazi i a nasty), ali tice se iskljucivo fizickog izgleda...

Mene ovaj forum gusi...u direktnoj diskusiji bih mogao da kazem mnogo vise nego sto ovde napisem...

hulio_salinas

***sandric, pogesno si razumela:

nije CAR nego  ÈAR

nista licno protiv tebe...

samo sam napisao:

"U èemi je ÈAR skrivanja identiteta..."

poz!!!

:loptica

vladimir

Quote from: Al-Jasmina on 15-10-2006, 00:13:10
Hej Vamp,Vladimire, Nasty...sam ja licila na ono kakva sam na netu?

cisto da uporedim... :)




Pa, kad sam te prvi put video, nisi imala zelenu gumenu ¾abu oko glave. :K

Pa naravno da si ista, seæa¹ se reèenice koju sam ti napisao svojevremeno na chatu i koju sam ti i rekao u¾ivo kad smo se upoznali? :> :cvet

Coolgemini

QuoteJa sam na osnovu postova ,onih koji aktivno uticu na ovom forumu, stekla izvesno misljenje o njima i jako me zanima da li sam u pravu    Ja sam vec izrazila zelju da upoznam neke clanove foruma, a oni ce se vec prepoznati, a neke sam i upoznala i moje misljenje se potvrdilo (bilo je i ostalo pozitivno).
Potpuno si u pravu Masho...i moje misljenje se takodje potvrdjuje. :wink:..malo ih je pruzilo rucicu...ali i toliko koliko ih je bilo,potvrdilo je moju stecenu sliku o njima u okviru postova,s tim sto stvarno neke nisam fizicki mogao da pojmim...To je bio blah definitivno :K

pereca

Tek da razjasnimo, ja nisam zirafa.

Sad ko ce mi verovati, a ko nece...njegova stvar.

Darker

Ja ti verujem, video sam svojim oèima :shock :shock

Al-Jasmina

ja sam imala drugaciju sliku o Vladimiru..jos daavnoo
ali videla sam slike pre live vidjenja...sto mu dodje i za Vampa i Nasty - slike pre vidjenja..

:)

ima jos ljudi koje tek treba da upoznam... :cvet

AquArius


yeca

Ma sve ste vi veæ rekli, bespotrebno je da se ponavljam ali moram da citiram istomi¹ljenika
Quote from: Vampire 666 on 15-10-2006, 06:22:52
Mene ovaj forum gusi...u direktnoj diskusiji bih mogao da kazem mnogo vise nego sto ovde napisem...
:hm :hm :hm :] :] :]

p.s. I da, jako bitna stvar - upoznah jednu samo osobu sa foruma i ne da se nisam pokajala nego......  :happy:

Bred

Intresting topic.
Forume volim bas zato sto svako moze da iskaze svoje misljenje, cak da ti kaze nesto sto ne bi smeo ili mu ne bibilo prijatno da kaze uzivo.
Imam solidno iskustva sa forumima i ljudima na njima. Oni koji imaju potrebu da se lazno predstavljaju se odmah provale vec pri prvom susretu uzivo ali ja za njih imam razumevanja-to im je prirodni defekt koji oni jednostavno ne umeu, ili ne zele da isprave.
Kroz same postove se moze veoma dostaaa saznati o ljudima na forumu
I zadovoljstvo mi je sto mogu da konstatujem da takvim licemera nema na nasem forumu valjda zato sto smo uglavnom zatvoren krug ljudi, citaj studenata farmacije, ali ne mogu da garantujem da ih nece biti kada se prosirimo pa pocnu upadati i "padobranci".

Maslacak

Ljudi, a obrnuto?
Da li vam se desilo da samo na osnovu postova (i delimicno avatara i nicka, pod uslovom da nick nije pravo ime) provalite da je u pitanju neka osoba koju vec znate "uzivo"? :)

AquArius

@maslacak
nije, ali kad sam videla da su to ljudi koje poznajem, bas me je obradovalo!  :a
vladimira i mullalu (sa dva l?) sam vec znala  :happy:
a ove ostale koje sam upoznala - kao da sam vec znala  8)
sto dosta govori o nasim aktivnim forumasima (o cemu je Bred vec pisao)

Smrda

ala ste se vi raspisali na ovu temu...cccc...sta sam sve propustila... :hm
iscitala sam sve,i koliko vidim svi gledate na temu sa aspekta ovog foruma,pa me zanima...ako se uzme u obzir da se sa nekim skapiras na forumu(kao recimo na doticnom),da li mislite ima li tu osnove za prijateljstvo,ali bez upoznavanja?
je li moguce virtuelno prijateljstvo?
btw.hulo,sto me prozva...ja sam samo pisala uopsteno... :wink:

Al-Jasmina

Moguce je virtuel amistad ali uvek postoji ona ljudska radoznalost!
Kad tad te pocne kopkati - ko je to tamo..
ipak, nekada je bolje da ne saznas!  :roll:

Smrda

pa da postoji kopkanje sa jedne strane,a opet i ta sigurnost u neznanju je isto nekako slatka...
hmm??