Ko se krije iza avatara i nicka??

Started by zoe, 13-10-2006, 22:00:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

sandric

pa moze postojati virtuelno prijateljstvo...ali jednog trenutka ipak pozelis da upoznas tu osobu i da proveris da li je zaista takva kakvom si je zamisljao...

zoe

Е, а мени се десила обрнута ситуација... особу коју познајем од раније (очигледно не баш добро), после овог форума доживљавам потпуно другачије! А да ли је моје мишљење сада боље или лошије, препустићу Кулг-у да докучи :> :> :> :K :cvet

Darker

M avirtuelno prijateljstvo je glupost, ja radim obrnuto, prijetelje iz normalnog ¾ivota dovlaèim na forum :> :> :> :>
Te¹ko mo¾e samo preko postova da se provali ¹ta neko zaista misli, gestovi, mimika, sve je to potrebno za komunikaciju... BTW, LB sam jedinu provalio preko postova, ali to i nije bilo toliko te¹ko, em je Bosanka, em je MB, a moje godi¹te, nema vas mnogo :K :K :K
A za par ljudi za koje sam mislio da su opasni smaraèi se ispostavilo potpuno drugaèije :wink: :wink:

stef

 A ko da je bitno ko je ko. Ja sam stavio svoj nadimak, pa ko me zna u privatnom, zna me i ovde.A ako se ljudi posebno zgotive na forumu, nacice se sigurno i ovako.Mada sam ja generalno opusteniji u realnom zivotu nego ovde.

Coolgemini

QuoteЕ, а мени се десила обрнута ситуација... особу коју познајем од раније (очигледно не баш добро), после овог форума доживљавам потпуно другачије! А да ли је моје мишљење сада боље или лошије, препустићу Кулг-у да докучи

Hahahahah...vilenjak Kulg je sa uspehom usao u razmisljanja male i slatke princeze Zoe i zakljucio da ona ipak zeli da on malo vise poraste i uozbilji se :K :K....jer to nije vishe onaj stari vilenjak koji je delovao nepoznato,nego novi macanos sa magicnim naocarama :> :>...mada je i ona postala Liv Tajler.... :cvet

Bred

Quote from: stef on 17-10-2006, 01:29:40
Mada sam ja generalno opusteniji u realnom zivotu nego ovde.
E, mene zanima zasto? Kad si ovde anoniman...Mozda bas zbog toga?

kulg-ne se*i :K

stef

Quote from: Bred on 17-10-2006, 09:53:34
Quote from: stef on 17-10-2006, 01:29:40
Mada sam ja generalno opusteniji u realnom zivotu nego ovde.
E, mene zanima zasto? Kad si ovde anoniman...Mozda bas zbog toga?

kulg-ne se*i :K
Pa da sam sebi nadenuo nick Bred verovatno bih bio anoniman.:-)) Ovako nisam.A i posto sam prvenstveno poceo da se kacim na forum zbog reformi, organizacija...nisam osetio protrebu da budem anoniman.

Alnus Glutinosa

Nekako mi se cini da cela ova prica ne moze da se podvede pod ovaj nas forum, zato sto je manje-vise zatvoren krug ljudi. Mene ovde jako mnogo ljudi privatno zna, kao, sigurno, i vecinu od vas, tako da je tesko ovde pretvarati se,  glumiti nesto i kriti se...
i na kraju ostati - anoniman  :hm

Maslacak

Mene ne zna mnogo ljudi, tako da bas opusteno mogu da se pretvaram... :K
Ali sto bih... komplikovano... nema niko koga volim vise od sebe, da bi izigravala nesto drugo! :> :> :>

Smrda

ni mene ne znaju ljudi ovde,tako da.... :> :> :>
opet,mislim da se ovaj forum ne moze uzeti kao parametar,upravo jer se manje vise poznaju clanovi,tako da pretvaranje ne bi dovelo ni do cega...

Maslacak

A sto se virtuelnog prijateljstva tice... pa, moguce je, ja sam imala super virtuelnog drugara nekih pola godine... dok mi nije postao i ostao decko...hehe... :>

Bred

Quote from: Alnus Glutinosa on 17-10-2006, 10:11:13
Nekako mi se cini da cela ova prica ne moze da se podvede pod ovaj nas forum, zato sto je manje-vise zatvoren krug ljudi. Mene ovde jako mnogo ljudi privatno zna, kao, sigurno, i vecinu od vas, tako da je tesko ovde pretvarati se,  glumiti nesto i kriti se...
i na kraju ostati - anoniman  :hm
Pa nece bas uvek biti zatvoren krug ljudi-siri ce se i rasti pogotovo posle markgetingskih poteza koji su nam u planu :>
Maslacak, ja te znam :wink:

Alnus Glutinosa

Bred, ogradila sam se, rekla sam, manje-vise zatvoren krug ljudi... ali baza uvek ostaje ista-farmaceuti!  :ohwell:

Maslacak

Ne, ne... Bred planira zestok napad na sve moguce uzraste i zanimanja... :K

Quote from: Bred on 17-10-2006, 12:40:43
Maslacak, ja te znam :wink:

Hm...a znam li ja tebe? :>

AquArius

Kako to ja vidim.
Relativno uzak krug. Forum farmaceuta.
Uvek te neko zna iz ovog/onog izvora.
I sta sad da se pretvaram.
Nema potrebe.
Osim ako nisi i privatno takav.
A to ce vec neko znati.