Omiljeni kolaèi, torte, slatki¹i...

Started by Darker, 15-10-2006, 21:55:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rokenrol

Jednom sam u zivotu jeo Belgijsku cokoladu i tvrdim da je to najbolja cokolada koju sam ikada probao! Belgijanci su majstori za cokoladu.

Zrenjaninac


stef


pereca

Rucno pravljena belgijaska cokolada iz poslasticarnice Koki (ili Kuki  :hm ) na Slaviji....mmmmm..njam  :T

stef

 Inace najbolja cokolada na svetu vam je "Leonidas".Ne zelite da znate cenu.

Ariel

Sve one slatke male èokoladne kremaste kuglice razlièitih ukusa i boja koje mi donosi mama od mog druga, koja inaèe ¾ivi u Nemaèkoj. I naravno svi slatki¹i sa ¹umskim voæem, ju¾nim voæem, voæem voæem  :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog   

Daca

NO 1 je ubedljivo Kinder Bueno(ma,perverzija jedna od cokoladice) :happy: Sto se tortica tice-ne biram bas mnogo po nazivima,vazno mi je da je ukus dobar i da torta izgleda uredno i lepo kad se presece i da nije preslatka.
A kolaci....mmmmm moje ceske stanglice! :~

Al-Jasmina

Ima nas koji smo mazohisti...pucaj!

stef

100g = 100 eura...i to nije najskuplji paket.Inace ja ne volim mnogo da jedem slatko (tezak mi zivot), ali stvarno je bruka coks.Ima vise vrsta paketa, ja sam uzeo sa nekom belom cokoladom (u obliku velike drazeje), punjena ne znam sve cime, prepozano sam samo badem, ali imas utisak da ti je zurka u ustima koliko je dobro...a i jos nesto dobro, 100g dovoljno je za dvoje, tesko ce da pojedu vise.

darusaz

Од малена волЕм Милку са кексом, а од пре 2-3 године највише једем црну чоколаду, јер ем је здравија, а ем је заиста чоколада. Из те категорије конзумирам: Најлепше жеље црну, Hachez Bremen чиста црна или црна са наранџом.  :loptica:

За Stef-a - Имадох једном кутију Леонидас-а из Белгије донели нам неки пријатељи........ непоновљиво.  8)

Al-Jasmina


besno pile

@ Alnuse :cvet, u trenutku sam ih pojela!
mmmmmmmmmmmmmmmmmm.........
kao da sam ih ja birala....ferrero......savrseno!

Alnus Glutinosa

#72
Quote from: besno pile on 27-10-2006, 11:30:18
@ Alnuse :cvet, u trenutku sam ih pojela!
mmmmmmmmmmmmmmmmmm.........
kao da sam ih ja birala....ferrero......savrseno!

Procitala sam pre neki dan da su ti omiljene?  :wink:

sandric

ja volim i krasove bombonjerice i dorinu

Al-Jasmina

Da se pohvalim,
dobila sam Swiss thins... bombonjerica sta li je...
setkam se oko nje
i ustezem da posegnem i probam..
tu nikad nisam
..
.
mogla bi biti izvrsna!
:happy: