Naj avatar

Started by marer_86, 12-05-2006, 09:51:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

marer_86

Ljudi a sta kazete da se organizuje takmicenje za to ko ima najludju slicicu kao svoj logo??????? Recimo prijavi se 10 ili 20 kandidata i napravi se anketa pa ljudi nek glasaju?? sta kazete na ovo??? :wink: :wink:

Bred-ja promenih naslov

Bred

Mislis na avatare?

Darker

Da, misli na avatare, i njegov nije zanimljiv, on ispada :> :> :> :> :> :> :> >:D >:D >:D >:D >:D

vladimir


marer_86

pa i jesi u pravu da znas? jer sam nakon sto sam nakacio ovo procitao za Bolonju i strava je!! samo vladimire nikako da zaposlis neku konobaricu!! je li to darker nesto inhibira ili...... :> :D :> :D

vladimir

Ma jok, jo¹ biramo.©to vi¹e ribica dodje na konkurs, bolje za ¾iri ( tj. nas O0 ).

Darker

E, e, odosmo offtopic...
Vladimire, ¹ta bi sa tvojim avatarom??? Do¹la cenzura, a? Mislim, nelani :> :> O0
Meni je super avatar, onaj Tarantino za kamerom(mislim, ne mogu za sebe da glasam?? :>)

vladimir

Ма јок.То је у знак поштовања према Чича-Дражи и у част јучерашњег дана!Враћам се на старо, ако Бог да, већ данас! :>

lijepa bosanka

Ево имам и ја тај неки аватар..... :wink:
Јел могу да се такмичим???

Bred

Moj je najlepsi, nja nja :>

Darker

Pa vala, ako ti je lep¹e detence koje se vrti u krug od sisiæa, onda vala ba¹ :roll: :roll:Ili od onog Vladimirovog edukativnog...

Bred

Ja sam finooo dete :>

vladimir

Тако фино дете, а тако меша...Пали ти, Админ, неког другог-сви знамо да си ти стари порнићар!!! >:D

lijepa bosanka

vladimire....Ja glasam za ¾uto pile....jo¹ ako je Cecino?! :wink:

vladimir

E, zaludeo sam se da tra¾im novi avatar! Ima mnogo ludih na netu! :loptica