Trudnoca, porodjaj i roditeljske (slatke) muke

Started by Al-Jasmina, 30-09-2006, 23:16:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

H5N1

Dobro je da sada sve buduce mame znaju da zapravo ocevi odgajaju decu....uvek kada imaju vremena

Ksenija

Ja sam cula da jedna od posledica loseg davanja epidurala oduzetost...ono da ne mozes da hodas,invaliditet..nije valjda???

Smrda

i ja sam cula za to...ali to je samo upozorenje...ne znam kakvi su statisticki podaci.....??
a sto se tata tice....i ja mislim isto,ali tako mu dodje u stvarnom zivotu...H5N1,nastojacemo da im obezbedimo sto vise vremena za cuvanje bebirona..... :> :>

Al-Jasmina

Profesore, nemojte me sa trecim carskim, ja ni do knezevskog reza nisam dosla... :)

Ksenija, ima jos jedna mogucnost, a to je da umrtvis nerve prepona nakon epiduralne,
pa da izvesni, inace nervima bogati regioni otupe na nadrazaje svih vrsta  :shock

Darker

Pa ¹ta te briga, ¾ene  u muslimanskom svetu ionako ne treba da oseæaju nikakvo za dovoljstvo :> :> :> :twisted: :twisted: :twisted:

AquArius

Carski rez i kravata na plazi dozivotno   :happy:
Salim se.

Elem, moja mama se poradjala 12h prirodno (iako je mogla da umre 16 puta i imala 20 papira da tako ne sme zbog sirine karlice/polozaja bebe/ociju (da imalo je neke veze) dok nije dosla II smena (cekali su drugu smenu!?  :box ).
Hvala ti mama!

Poroditi se u Srbiji (svi znamo bar po jednu horor pricu iz blize, da ne pominjem dalju okolinu) i respektivno odgajati dete ovde je vrhunska hrabrost.  :Bog
I to nam vise manje svima ne gine!

vladimir

Quote from: AquArius on 15-10-2006, 01:58:41
Carski rez i kravata na plazi dozivotno   :happy:
Salim se.


Sad se carski rez radi popreèno, nema potrebe za "kravatom na pla¾i"... :wink:

Vampire 666

a otkud ti znas takve detalje? iskustvo ili nesto drugo.. :K

avgogh

najbolje onda da se u salu uvede ono staklo sto se sa jedne strane providi, a sa druge, je ogledalo...zena ima osecaj da je muz tu, vidi ga kroz prozor, a muskarac bezbedan, stoji sa druge strane - nit' sta vidi, nit' sta cuje, ili oseca...  :wink:

AquArius

avgogh, sta ce ti onda?  :wink:
ili je tu ili nije. Izmedju se ne priznaje.

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 15-10-2006, 10:19:49
a otkud ti znas takve detalje? iskustvo ili nesto drugo.. :K

Dve sestre su mi se porodile poprecnim carskim rezom. :>
I kazu da se nista ne vidi.

Al-Jasmina

Quote from: Darker on 15-10-2006, 00:42:06
Pa ¹ta te briga, ¾ene u muslimanskom svetu ionako ne treba da oseæaju nikakvo za dovoljstvo :> :> :> :twisted: :twisted: :twisted:

he he, ali batice OVDE se jos uvek misli na zensko zadovoljstvo, ili gresim? :)

Jos nismo "Pasaluk"...a i ne zuri nam se, mmm?

Darker


Al-Jasmina

Cicos macanos...Danas Bog odmara a Alah de¾ura... :cvet
u ime ¹ale koja je za¾ivela, ¾ali se Bredu..on je odgovoran za AL-...  :>

Adonis_Vernalis

Carski rez se radi poprecno, tako da oziljak biva skriven nekim uobicajenim kupacim kostimom... Medjutim, znajte da postoje i pravi umetnici medju akuserima... znajte da taj posao rade i profesori Medicinskog fakulteta... nisu to samo mesari...

A sto se tice odgajanja dece i ucesca oceva u tom teskom poslu... pa, ima nas raznih... Ja sam ZELEO da ucestvujem u svakom minutu zivota moga malog sina... Izdrzao sam godinu dana, a onda sam se raspolutio... Moram da radim... i niko me ne pita da li je moje dete zdravo ili bolesno. Niko me ne pita da li sam nocas spavao, ili nisam. Svi traze nekakve rezultate, inace ukidaju pare (kao da je rec o milionima dolara, a ne stotinama dinara), jer bitan je princip... Pretvaramo se da smo Amerika, a u stvari nismo nista bolji od Zimbabvea... oni bar imaju lezista dijamanata, pa iskopaju koji kilogram kad god im zatreba...

Da li sam bio dobar ili los otac, reci ce mi za koju godinu moje dete... Svaki njegov gest bice moja optuzba, ili odbrana.