Na cemu slusate muziku koju slusate?

Started by Adonis_Vernalis, 19-10-2006, 08:07:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Adonis_Vernalis

Uvek moze bolje, zar ne?

Ja imam Samsung uredjaj, a sanjam o... Ma, Bang & Olufsen (imaju prodavnicu u BG-u) su cista komercijala spram onoga o cemu sanjam...

Nedostaje mi samo godisnja plata na raspolaganju... i soba za slusanje...

hulio_salinas

slusam na kompu... nikad nisam imao dovoljno kesa za neki stub ili liniju... uvek mi je nesto prece....

ali slusam i u kolima... tamo mi je Sony uredjaj, ali bez pojacala i tako tih vibratora za koren dlake kose...

aziraphale

diskmen.
dobro, imam stub i komp koji sam povezao iz cistog hedonizma, ali za pravi uzitak koristim sonyjevo mp3-diskman cedo. sa kvalitetnim slusalicama (sve je u dobrom basu) koje dobro stoje, tj. ne ispadaju, cuje se mnogo vise i bolje nego na zvucnicima (blize usima, nema raznoraznih smetnji i sl.) zahvalno za bendove poput darkwood dub-a , block out-a ili dave hollanda koji zavise od basa.

Coolgemini

Kompjuter u sobnom ambijentu(i kad mi je puna kuca) :K
u solo varijanti>DVD player koji stvarno ume da probudi ceo komsiluk(a to se naravno radi iz svrhe :>)
i u prevozu i dok se ceka san>mp3 player ''Live'' ....sasvim solidan sa velikim izborom mogucnosti menjanja zvuka i radio opcija

zoe

Дискмен, супер слушалице (уствари бубице) и директно у мозак...! :Bog

Smrda

stub...panasonic,mp3....
i discman..mada me nervira da stalno nosam ,jer je glomazan..

Korisnicko Ime

Sony linija povezana sa racunarom + Ipod Shuffle

nasty girl

Muziku slusam na kompu kada sam kod kuce, a kada nisam tu je diskmen(ali retko kad mrzi me da ga nosim) i naravno mp3.... :a :a

Vampire 666

kinyo zvucnici u kutijama od pravog drveta...30 w punog, lepo obojenog zvuka zadovoljavajuce glasnoce...u kombinaciji sa zvukom CD kvaliteta prilicno prijatno za usi...

Adonis_Vernalis

E, ovo je vec vredno podizanja desne obrve....

Darker


vladimir

Na svim moguæim uredjajima, poèev od kompa, preko stuba do diskmena pa i tranzistora... :shock

willie the scot

trenutno surround 3.0...ha,ha...prizeljkujem surround 7.0...
diskman izbegavam,zvucnici koje imam su mi mnogo podigli standarde sto se tice cistoce zvuka...

avgogh

Quote from: smrda on 19-10-2006, 12:16:16
stub...panasonic,mp3....
i discman..mada me nervira da stalno nosam ,jer je glomazan..

moj covek... dakle isto... samo sto bih dodala i comp... comp u sobi, a linija u dnevnoj... nekada je sve to bilo u mojoj sobi, ali sam se solidarisala sa mamom i tatom, pa sam im pruzila priliku da cuju nesto sa moje linije  :a a, sad se skupljaju pare i za neki plejercic...

mullala

#14
Sva moja muzika nalazi se u mp3 formatu na mom kompu i odatle je i slusam. Uspela sam pre oko 3 godine da kupim sebi, za relativno male pare, kompjuterske zvucnike koji potpuno zadovoljavaju zvukom. U pitanju je sistem Altec Lansing 621.
Nije to da samo zadovoljavaju... mislim da su ekstra :)

A za poneti je neki mp3 player ne znam ni koje marke, sa nekim bzvznim zvucnicima (zar je bitno pored sve buke u gradu... meni je vazno da ja dobijam ideje za pevushenje), koji iz miloshte zovem iPod :)