Na cemu slusate muziku koju slusate?

Started by Adonis_Vernalis, 19-10-2006, 08:07:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Lena

Koliko sam èula, Altec Lansing je vrh ¹to se kompjuterskih zvuènika tièe...jednom kad upgrade kompa stigne na red, umesto stuba æu nabaviti jaku zvuènu karticu i neke takve zvuènike...

Za sada muziku slu¹am na kompu preko nekih Panasonic slu¹alica koje me odlièno slu¾e. Skoro sam nabavila i mp3 plejer...krenula s mi¹lju da uzmem ne¹to najobiènije a zavr¹ila sa iRiverom.  :>

dyki

komp + stub + 2xJBL zvucnika :) kad nisam gajbi Nokia + slusalice :) kad mi vrate dozvolu onda i u kolima :):):)

vladimir

Quote from: dyki on 22-10-2006, 12:01:50
komp + stub + 2xJBL zvucnika :) kad nisam gajbi Nokia + slusalice :) kad mi vrate dozvolu onda i u kolima :):):)

Mali  :OFF , ali ne mogu da odolim:@dyki-buraz, izvadi duplikat dozvole pa vozi na duplikat i moci ces ponovo da slusas muziku u kolima.
(za detaljnija uputstva, javi mi se na pm  :ninja: )


Adonis_Vernalis

Sanjam o "Bradach" zvucnicima, koji su se pravili prema prostoru u kojem slusate muziku... Matori Viktor Bradac, savremenik Edija Marantza i ostalih pionira hi-fi zvuka, Slovenac rodom, ziveo u Beogradu, usavrsio je umetnost pravljenja zvucnika koji pristaju samo prostoru za koji su pravljeni... Viktor je umro. Njegov naslednik (sin) je firmu zatvorio (pisao sam vec o tome u okviru teme "Otici ili ostati u zemlji Srbiji").

Samim tim, cena ovim zvucnicima raste. Do neprihvatljivosti...

Inace, cuo sam ove zvucnike na delu... Cuje se sve... Cuje se kada violinisti padne kap znoja na violinu...

zoe

А шта радите када се преселите? :>

Adonis_Vernalis

Eh, Zoe...

Onaj ko ima para da kupi te zvucnike, verovatno nema razloga da se preseli iz svoje promajne vile na Neimaru, zar ne? Soba za bilijar, soba za slusanje muzike... Luksuz olenji coveka...

sandric

muziku uglavnom slusam na mp3 player-u,dok putujem do faxa

Dread Lord


Alnus Glutinosa

Uglavnom u kolima, na nekom bezveznom cd plejeru...mama mi za neki tamo rodjendan kupila najjeftiniji!  :F  Ipak, hvala joj!  :Bog

Smrda


Vampire 666


Dread Lord


Fodi

Kod kuæe na Marantz-u ili kompu, u kolima Sony, dok hodam MP3 player ne znam koji ili Aiwa diskmen, a na poslu na jednom hand-made CD-u upakovanom u kutiji za mikroskop i Mars mini liniji. Evo slike.


Ima i daljinac. :wink:

mullala


Fodi

Ocu i ja nesto sto svetli u mraku, kao Manhattan.
BTW ako neko ima lampe (elekrtonske lampe ili cevi) iz starih radio uredjaja a ima nameru da ih baci, nek ih baci ovde na Institut za botaniku.