Usmeni ispit

Started by CicaBg, 19-10-2006, 08:27:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jecapereca

Polozila  :~ Polozila!  :~  Polozila  :~
Moja kombinacija 86,122,138,193,232

bocca

 Polozila   :plez ! Joj koje olaksanje! Moja kombinacxija je 209, 175, 3, 131 i 52 ! Srtexcno svima!

milenica

  dragi, zna li neko kakav je raspored za mart i da li e uopste izasao?

Hana

istaknut je na oglasnoj tabli po profesorkama. uglavnom pitaju sredinom marta

surovi

pogledaj na opciji potvrĂ°ivanje ispita neko je sve fino napisao ko, kada, sve imas.
ja u martu izlazim na usmeni, a nemam odgovore iz dela o homeopatskim lekovima, tj. nista o homeopatiji. da li bi neko mogao da mi taj deo baci na mail [email protected]
unapred hvala

Bred

imas u ovoj (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,9022.0.html) temi to postavljeno, pretrazi.
:wink:

Enea

da, ima na toj temi... skenirano iz arhiva za farmaciju..

surovi

hej bred i enea puno vam hvala, mnogo ste mi pomogli.
super ste

spavalica

evo jedne kombinacije ko prof.Primorac
11-bez metoda izrada
76
131-vrste i primena (ne osobine)
141
164

jdjeka

Polozila sam kod prof Parojcic!  :~
Ona je fenomenalna!!! Pitanja koja postavlja su sasvim normalna, ako nesto pogresno kazes navodi te da se ispravis... Ispitivanje je opusteno, meni je prosto proletelo i ne znam koliko je vremena proslo od pocetka odgovaranja.
kombinacija: 164, 182, 15, 91, 76
Nadam se da ce biti nekome od koristi!
:wave:

Jeca

Ajde sad neko da mi kaze kakva je prof Primorac? Na sta da se obrati paznja i tako to...  :cvet

Enea

sve one vole malo i industrijsku da pitaju npr kako se izradjuju masti? ti prichash tarionik i pistil, ali obavezno nauchi (ima u praktikumu) da se industrijski rade u duplikatoru..
nema pravila kakva pitanja cje ti kod te prof zapasti, ali znam da je ona predavala: ekstraktivne, sirupe, homeopatiju, aerosole, modifikovano oslobadjanje.. mozda i sterilne.. generalno sve su ok..

Gocca

Kod prof. Primorac moras da imas spremne opsirne odgovore na pitanja u smislu da za svako pitanje imas odgovor koji ima uvod, razradu i zakljucak. Znaci, ako imas pitanje npr. ispitivanje eferv. tableta, prvo joj reci definiciju i podelu tableta, pa koje sve vrste pom. supstanci se koriste, koje se koriste kod efer. tbl , pa tek onda ispitivanja koja su za njih bitna.

biki

Prof. Primorac je toliko fina zena da ja nisam videla prijatnijeg ispitivaca!
Cinjenica je da postavlja puno podpitanja ali skoro da uopste ne moras da odgovoris na njih,kao da te pita da bi caskala sa tobom!Koliko god da znas o svih 5 pitanja obavezno izadji pred nju,velike su ti sanse!

Jeca

U sad mi je lakse.....trudicu se da naucim, jer izgleda da ne treba propustati sansu kod profesorke...

Ako neko zna jos neke kombinacije kod profesorke Primorac, molim vas da okacite...  :cvet