Usmeni ispit

Started by CicaBg, 19-10-2006, 08:27:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

malavestica

ljudi, ima li skorasjih utisaka sa ispita kod prof vulete? procitala sam ono sa kozmetologije, al' mene zanima tehnologija kako ide, ipak je 'malo' obimnija  :wacko:

zak84

ja sam odgovarao kod primorac,i super je,pusti te da ispricas svoje pa onda ona nesto upita,ali se nece zakaciti na tome ako ne znas.i kod nje se brate mozes izvlaciti,kolegica je imala pitanje uticaj hem.osobina na izbor ambalaze,sto ona nije ni procitala,medjutim pricala uopsteno o ambalazi,a profesorica joj se na kraju jos izvinila sto joj ne moze dati 10,pa eto posto je promasila zadnje pitanje onda 9,ma legenda!! vuletu nisam licno slusao,ali sad u januaru su ljudi izlazili i nisu uopste odusevljeni. prvu curu je skoro 2 sata gnjavila :wacko:,za svaku rijec joj se kacila,al ajd bar je polozila, da bi zadnje dvije cure oborila na prvom pitanju...... moja preporuka,izadjite kod primorac bez obzira kako spremili. pozdrav iz banjaluke :wave:

malavestica

ehhhh... bih ja al' sam kod vulete na rasporedu  :shock2:
pa u aprilu mozda bude primorac  :wink:

mmilica

Moja kombinacija kod prof.Ibric je bila:

meke zel.kapsule
konzervansi i antiox.u preparatima za kozu i parenteralnim preparatima
infuzije za nadoknadu elektrolita i tel.tecnosti
tecni preparati za rasprsivanje
farmac.-tehnol.faktori koji uticu na brzinu oslobadjanja l.s.iz tableta

Prof.je sasvim ok i prijatna, i najbitnije-drzala se samo ovih pitanja.  :cvet

Kamicak

Jos jedan dokaz da pravila nema, ja sam odgovarala tehnologiju kod Primorac i nimalo nisam bila zadovoljna njenim nacinom ispitivanja. Zena je u sustini dobra, ali jako konfuzna i, nastojeci da pomogne, jos vise zbuni ( za sebe ne mislim da sam lako zbunjive prirode ).
Pita dosta gluposti i po meni, buduci da smo svi prosli prakticni, previse detalja sa vezbi ( otkud znam kako sam pravila rastvor vezivnog sredstva i koliki je udeo istog aman.
Totalni opozit je profesorka Vuleta ( kod nje polozih kozmu), koja postavlja vrlo konkretna i jednostavna pitanja, stalno razgovara sa studentom i ne trazi da izbrbljate lekciju. Koleginica je odgovarala kod Vulete tehnologiju i ima slicno iskustvo kao ja na kozmetologiji.

tatamara

Pozdrav, pocinjem sa ucednjem za usmeni i interesuje me da li treba da nabavim i ph.jug.5 celu za ucenje  ili sta da radim u vezi sa njom. Zna li neko gde ima da se kupi bar kopija, sta ste vi radili???
Neko?  Kako se snalazite? :help2:

Bred

Dozvoli, a sta ce ti Ph.Jug V?  :hm

bilja_tb

Quote from: Bred on 12-04-2009, 18:00:58
Dozvoli, a sta ce ti Ph.Jug V?  :hm
i mene to interesuje?

tatamara

#203
Mislite da mi ne trebaju neki delovi za usmeni? kao sto su definicije, podele itd

leluska

Uèi iz praktikuma

tatamara

Hvala! NAdam se da je dovoljno. :wave:

Bred

Pa za usmeni i nije.

Imas jos predavanja + skriptu.

malavestica

imas jos svasta  :smekerica:
al' sve pise ovde  :wink:

malavestica

polozih kod prof parojcic, fantasticna je! prijatna, fina, nasmejana, sali se dok odgovaras, podseti te ako negde zaglibis, ma supeeeeeeeeeeeeeerrr!!!  :K2:
srecno svima
sad odmoooooooor  :ziveli

Marijanchi

Kombinacija kod prof. Milic 29, 61, 84, 125 i 176. Meni se licno profesorica uopste ne svidja, jako davi, pocev od prvog pitanja, prekida te stalno, postavlja razna pitanja, na koja jednostavno nemas odgovor. Ocekuje od tebe da cuje ono sto ona zeli da cuje, nisam stekla osecaj da zeli da pomogne studentu da polozi. Svakako srecno, nikad se ne zna!