Usmeni ispit

Started by CicaBg, 19-10-2006, 08:27:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Isto pitanje je postavila gocca, dve poruke iznad tvoje...  :police:

Pogledaj ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,1069.msg158801.html#msg158801), mada sumnjam da æe neko napisati ne¹to bitno, ipak je ovo prvi rok da ispituje  :cvet

prozac

onda da molimo boga mi koji smo kod nje,da ce biti fina i neiskusna u maltretiranju studentarije :smekerica:

alfie

Ako neko ima jo¹ neku objektivnu informaciju o prof. Vuleti
slobodno neka se javi...
Prièajte ljudi! Nema se vremena!
Hvala

Baby

Draga Gocco,Prozac i svi ostali koji se interesuju za profesorku Parojcic,
bila sam kod nje na konsultacijama.Malo je reci da je bila divna,fina,kulturna,puna strpljenja... Na svako pitanje koje sam joj postavila me je usmerila.Bas mi je pomogla.Volela bih da sam blize pa da opet mogu da odem kod nje...E sad kakva ce nam biti na ispitu,ne znam,nadam se kao na konsultacijama.Inace,mlada,lepa,nasmejana,prijatna...da su svi profesori na nasem faksu kao ona... E pa srecno nam!!! A glavna stvar koju sam zaboravila da je pitam je gde ispituje studente. Ako se neko bude seckao po fakultetu ovih dana mogao bi da nam se raspita ili da cekamo Goccu da zavrsi sa kozmetologijom pa nam prenese utiske i kaze gde da idemo.

Gocca

Vazi!
Hvala za info!  :wave:

BK

99% pita gde i prof Ibric ( 3 sprat mislim da je lab 302 ili tako nesto - ona sa asepticnom komorom) jer njih koliko ja znam sede u istoj kancelariji, pa onda izadju i pitaju vas i na mestu gde ste pisali koncept

alfie

Kakve su ©anse da se pomeri ispit kod Prof Vulete za koji dan?
ja Valjda to imam 16. Novembra... Ali mi nije ba¹ dobro...
Kako sad stvari stoje,velike su mi ¹anse da odem na ispit i da mi 'odlo¾i' za DECEMBAR!!! :obreo:

Baby

Polozih i ja kod prof.Parojcic! Da vam ukratko prenesem deo te atmosfere. Izaslo nas je troje na tehnologiju i dvoje ne kozmetologiju.Stvarno je bila divna,tako opustena.Uopste ne daje povoda za tremu.Lepo prica sa studentima,drzi se pitanja,ako ne mozes da se setis navede te na odgovor.Stvarno je greota ne otici na taj ispit kod nje.Moja kombinacija je bila br.2
1.Izrada i ispitivanje tvrdih zelatinskih kapsula
2.Upotreba i zahtevi za kvalitet preciscene vode
3.Injekcije: definicija,vrste i zahtevi za kvalitet po Ph.Jug.V
4.Formulacija gela sa tesko rastvorljivom lekovitom supstancom
5.Osobine proizvoda znacajne za izbor ambalaze

prozac

e i ja da se pohvalim i ja sam tog dana kada i baby polozio tehnologiju kod parojcicke...utisci su isti vezano za profesorku..pitanja koja sam imao su bila po meni laka..a u skladu sa tim i lepa ocena :~
pitanja:
1.formulacija lek.preparata tipa suspenzija
2.izotonizacija kapi za oci i losiona za oci
3.osobine i ispitivanja efervescentih tableta
4.opsti principi izrade/prozivodnje injekcija
5.biofarmaceutski sistem klasifikacije

Danijela_H

Bas lepo sto si i ti polozio. Koja je bila tvoja kombinacija?

Baby

Posto sam polozila tehnologiju i hocu da odlozim materijal iz kog sam ucila pronasla sam jos dve kombinacije koje su bile u septembru kod prof.Primorac pa da vam ih napisem.
1.Masti kao farmaceutski preparati za primenu na kozi
2.Zahtevi za kvalitet vode koja se koristi za izradu parenteralnih preparata
3.Ekstrakti-vrste,izrada i ispitivanje
4.Osobine i ispitivanja efervescentnih tableta
5.Uticaj velièine èestica, rastvorljivosti i brzine rastvaranja na oslobaðanje lekovite supstance iz lekovitih preparata

1.Vrste i osobine podloga za masti
2.Upotreba ¹eæera u izradi farmaceutskih preparata
3.Imunobiolo¹ki preparati, definicija, zahtevi za kvalitet i podela
4.Farmaceutsko tehnolo¹ki faktori koji utièu na oslobaðanje lekovite supstance iz lekovitih preparata tipa rastvora, emulzija i suspenzija
5.Homeopatski preparati (nisam zapisala koje tacno pitanje 38 ili 39 po onome sto sam zapisala da je prof.pitala i devojka pricala)
Srecno svima!

prozac

Quote from: Danijela_H on 24-11-2007, 19:58:36
Bas lepo sto si i ti polozio. Koja je bila tvoja kombinacija?
pise ti u postu:)

avgogh

Je li zna neko kad krece sa usmenim ispitivanjem u decembru profesorka Primorac?

Baby

Prof.dr.Zorica Djuric pita tehnologiju 14.12.u 9h
                        kozmetologiju 13.12. u 9h
Prof.dr.Gordana Vuleta tehnologiju 17.12.u 9h(za apsolovente)
                       kozmetologiju 11.12.u 9h
Prof.dr.Jela Milic tehnologiju 17.12.u 9h
                   kozmetologiju 10.12.u 9h
Prof.dr.Marija Primorac tehnologiju 17.12.u 9h
                        kozmetologiju 18.12.u 9h
Doc.dr.Svetlana Ibric tehnologiju 21.12.u 9h
                      kozmetologiju 14.12.u 9h
Doc.dr.Jelena Parojcic tehnologiju 20.12.u 9h
                       kozmetologiju 13.12.u 9h

Profesorica Vuleta pita tehnologiju one koji nisu apsoloventi neki drugi termin,ali to nisam zapisala.U svakom slucaju,secam se da je pre 17.Ili je jedan dan pre kozmetologije ili jedan dan posle.Znaci ili 10. ili 12.

spavalica

       proverite kod koje ste profesorke jer je doslo do ponovnog zrebanja zbog naknadnog prijavljivanja!!