Usmeni ispit

Started by CicaBg, 19-10-2006, 08:27:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

alfie

Da li ima jo¹ nekog nesreænika,da je bio na spisku kod,npr. Primorac,pa da je posle ove,neèuveno bolesne rokade,po treæi put upao kod...koddd... :namcor :namcor
PROF. VULETE,PO TREÆI PUT!!!!? :djavo :plez :*: :faq: :arracher: :twisted: :obreo: :igra: :namcor :djavo :*: :bljak:
Al',neka,neka,biæe sladje...

jecapereca

Ja sam posle rokade upala kod Primorac a pre sam bila kod Vulete (2.put), tako da smo se @Alfie u stvari ti i ja rotirali.
Nekom je zivot majka a nekom maceha :K, meni je do sada bio maceha -izgleda da je vreme da i ja dobijem mamu :wink:

millyy

usmeni............
hm......
ma pismeni ispiti su zakon!!!!!!!!!! :~

irena

Quote from: alfie on 01-12-2007, 21:52:22
Da li ima jo¹ nekog nesreænika,da je bio na spisku kod,npr. Primorac,pa da je posle ove,neèuveno bolesne rokade,po treæi put upao kod...koddd... :namcor :namcor
PROF. VULETE,PO TREÆI PUT!!!!? :djavo :plez :*: :faq: :arracher: :twisted: :obreo: :igra: :namcor :djavo :*: :bljak:
Al',neka,neka,biæe sladje...

Ima jos nesrecnika: rokada Djuric - Vuleta (treci put) Mislim, sta reci... ali ko zna zasto je to dobro (trenutno ne znam ni jedan razlog :-)) Ako mi i za sledeci rok bude isto, pocecu histericno da se smejem!!!

Maslacak

Gledaj to ovako: neæe¹ saznati kako æe biti u sledeæem roku jer æe¹ polo¾iti u ovom :>

Pa nije Vuleta TAKO stra¹na... valjda  :ohwell:

irena

Thanx, Maslacak  :cvet na pozitivnom razmisljanju! Vazno je biti optimista!

Bred


Bred

pa cek, jesi ti odustao ili te ona oborila?

Gocca

Oborila ga je najstrasnije!
Kao da nas nije ista zena ispitivala...

Bred

dobro, a u cemu je bio problem, ako nije indiskretno pitanje? zbog drugih?

Hana

Jel ima neko skriptu i slajdove da mi pozajmi da kopiram?  :help2:

alfie

Quote from: Bred on 11-12-2007, 16:02:45
dobro, a u cemu je bio problem, ako nije indiskretno pitanje? zbog drugih?
Pa...
Opreza radi,ne smem se upu¹tati u komentarisanje tog nemilog dogadjaja.
Izvinjavam se...
U svakom sluèaju,nisam odustao,oboren sam posle taèno sat vremena odgovaranja prvog pitanja,kao i devojka posle mene,a onda se ona teæa, preostala,upla¹ila i odustala...
Kada zavr¹im,onda æu sve reæi.

Tako je i pravednije,da ne ispadne ono- SVI ©TO GUBE SE LJUTE...

Bred

Vazi, nema frke.  :wink:

Enea

LJudi kakva su ta pitanja kada na jedno odgovarash sat vremena?  :ohwell:

Baby

Pitanja su skroz normalna i sa spiska onih ispitnih pitanja samo sto ti dzaba koncept i pitanja.Jednostavno moras sve da znas.Ti sednes ispred profesorke da odgovaras a ona krene sa pitanjima.Moras tacno da kazes ono sto ona zeli da cuje.Pa pricas malo ti,pa prica puno ona,pa skrenete sa pitanja,pa onda krene da te pita malo i industrijsku farmaciju,ono sto jos nisi ucio/la,pa ti kaze:"to morate da znate iako Vam to nece trebati" i tako.Onda se prica sa prvog pitanja oduzi na sat vremena da bi ona rekla da ti to ne znas i da moras da naucis.Srecno!!!