Usmeni ispit

Started by CicaBg, 19-10-2006, 08:27:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

anchica

Ona treca je ustvari bila druga i nije se uplasila vec je realno procenila situaciju.. da su sanse da polozi ravne nuli. ;)

Enea

[off]skidam kapu toj realnoj drugoj. otvoricju temu o stresu i posledicama[/off]

srecjno svima u ovom roku,

vraticju se sa nekim pitanjima kada se malo zdruzim sa materijom.

jecapereca

Quote from: Enea on 13-12-2007, 17:08:10

srecjno svima u ovom roku,

Tnx, sreca nam je preko potrebna   :>

Hana

Da li je moguce da niko nema da mi pozajmi skriptu da kopiram??? :roll:

Bred

Nije moguce. S kim se ti to druzis?
Ako nista, one dole kolege u rc-u sigurno imaju pa ih kontaktiraj.  :wink:

bocca

 Nisam do sada slusala tehnologiju, pa me interesuje da li moramo da se pojavimo tamo u 9h kao i oni koji odgovaraju ili nesto kasnije?

Bred

pa oni ce pisati koncept 30-45h , sta biste vi radili za to vreme? verovatno kasnije.

pig_am_am

QuoteKiling mi softli...
:>

jedva cekam da zavrsis pa da ispricas.

philoserbiana

alfie,cestitamo.uverio si profesorku da zaista sve znas... :K

Kamicak

Profani sa tehnologije imaju obicaj da na ispitu pitaju kojestarije,koje niti postoje u predavanjima,nit je radjeno na vezbama,a iz nekog razloga drze da mi to treba da znamo.Sramota,jer isto prolaze(citaj padaju) ljudi,koji su tehnozu stvarno ucili i oni,koji su izasli sa polovicnim znanjem na blef :hmm
Na svu srecu se na forumu iznose neke od smicalica,da kolko-tolko pomognu ljudima koji tek treba da polazu.

Bred

BRAVO ALFIE!!!

Sad mozes da nam kazes u cemu je bio problem prosli put?

pig_am_am

Quote from: pig_am_am on 17-12-2007, 16:47:16
QuoteKiling mi softli...
:>

jedva cekam da zavrsis pa da ispricas.


ja sam,naravno,usvinjila...nisam videla sledecu stranu  :roll:

izvini alfie... cestitam ti i ja  :~

kumzeka

Zna li neko nesto o Svetlani Ibric

BK

Ja sam polagala kod nje kozmetologiju, a drugarica tehnologiju i obe nosimo divne utiske sa ispita, drzala nam je i vezbe iz kozmetologije, a vodila nas i u Galeniku...stvarno sve reci hvale i za ispit i ovako. Najnormalniji i najopustenije samo izlazite!Ne propustite...retko da se tako prijatno osecas na ispitu. Ispituje u vezbaonici, u kojoj joj je i kancelarija, mislim 300, tu se i pise konceept dok ona sedi u kancelariji...

anchica

Polozila kod profesorke Parojcic! Imam samo reci hvale za nju! Kombinacija: 2,24,62,175,229. Srecno!