Bonton i/ili romantika

Started by Nadja, 14-10-2006, 21:41:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zoe

Али мени је то стварно одвратно!!!! Једноставно неке ствари неким људима не стоје! Макар сад коментарисали да мени не стоји да ми неко љуби руку...
Можда се једног дана предомислим ако налетим на неког врелог латино љубавника...али и то постоји само на филму...

vladimir


zoe

Како у којој смени! :> :> :> :lol:

Darker

Quote from: zoe on 22-10-2006, 09:15:56
Једино ако Д ортаке доживљава као даме! :K
Pa veæe su dame od onih koji se ¹atro zala¾u za tradiciju(æirilica), a ovamo im je kao bljak da im neko poljubi ruku :F :F :F
:K :K :K :K :K
Elem, da prekinem zazezanciju, kao i obièno dolazimo do zakljuèka da je sve ok ako se ne preteruje u tome... Dakle, bonton i sva ta prièa su ok dok god ti to u tebi oseæa¹ da tako treba... Ako to nije sluèaj, naravno da neæe¹ sebe forsirati... Hoæu reæi, bonton treba praktikovati samo ako JESI  romantièan...

AquArius

Uuuu Pane, kak'a mis'o.
Slazem se naravski.
:happy:

Recimo da bonton koji dolazi od mog oca (on to podvodi pod biti kavaljer, sto mu ga dodje isto) je vrhunski.
To mi nikada i nikako nece biti gadno ili suvisno!
8)


willie the scot

starijim ljudima se moze oprostiti bonton... :wink:
bonton je postao toliko stran da devojke misle da je svako ko ga praktikuje totalni kreten ili folirant.
sto se ljubljenja ruku tice to je i istina.bljutavo i predvidljivo.


zoe

Quote from: Darker on 22-10-2006, 10:27:59
Quote from: zoe on 22-10-2006, 09:15:56
Једино ако Д ортаке доживљава као даме! :K
Pa veæe su dame od onih koji se ¹atro zala¾u za tradiciju(æirilica), a ovamo im je kao bljak da im neko poljubi ruku :F :F :F
:K :K :K :K :K
Elem, da prekinem zazezanciju, kao i obièno dolazimo do zakljuèka da je sve ok ako se ne preteruje u tome... Dakle, bonton i sva ta prièa su ok dok god ti to u tebi oseæa¹ da tako treba... Ako to nije sluèaj, naravno da neæe¹ sebe forsirati... Hoæu reæi, bonton treba praktikovati samo ako JESI romantièan...

Зашто бонтон треба практиковати само ако си романтичан? Зашто романтика мора бити по бонтону? Какве везе љубљење руке има и са романтиком и са бонтоном? Шта је то бонтон? Калуп? Културни образац?

Ценим природност изнад свега!

willie the scot

romantika nema veze sa bontonom.bonton ne predvidja prelazenje granica bontona.
sto rece neko:"ja,nju poshtujem..."...-"aha,koliko puta?"

Darker

Quote from: zoe on 22-10-2006, 12:23:38
Зашто бонтон треба практиковати само ако си романтичан? Зашто романтика мора бити по бонтону? Какве везе љубљење руке има и са романтиком и са бонтоном? Шта је то бонтон? Калуп? Културни образац?

Ценим природност изнад свега!
Apsolutno!! Ni¹ta se ne mora!! Sla¾emo se skroz. Samo, to znaèi da nisi romantièna :wink:
©to je danas apsolutno i skroz normalno, u skladu sa naèinom ¾ivota...

Al-Jasmina

Ja jesam romanticna,
i ne smeta mi rukoljub...
i volim neke lepe momente tradicije,bar one koje dozivljavam kao lepe jer nismo svi isti... :happy:

i drzim se one toliko puta ponovljene:

"bila su to vremena kad su muskarci bili muskarci,
zene bile zene,
a mala plava dlakava stvorenja sa Alfa Kentaure
bila mala plava dlakava stvorenja sa Alfa Kentaure"  :happy:

zoe

Quote from: Darker on 22-10-2006, 17:19:08
Quote from: zoe on 22-10-2006, 12:23:38
Зашто бонтон треба практиковати само ако си романтичан? Зашто романтика мора бити по бонтону? Какве везе љубљење руке има и са романтиком и са бонтоном? Шта је то бонтон? Калуп? Културни образац?

Ценим природност изнад свега!
Apsolutno!! Ni¹ta se ne mora!! Sla¾emo se skroz. Samo, to znaèi da nisi romantièna :wink:
©to je danas apsolutno i skroz normalno, u skladu sa naèinom ¾ivota...

Не, не, драги Д! Рецимо да имам мало другачије захтеве у погледу романтичности! :wink:

AquArius

@ willie
Da li je straiji covek onaj koji ima 56 godina?
Sta ja znam, moze biti, ali ja ga ne dozivljavam tako, a ima vise razloga  :a

Bonton ne podrazumevam, cak ga ni ne ocekujem.
Ali me prijatno iznenadi.
Hocu reci, ne moze da skodi.
Nekako, to ukazuje na postovanje.
Tesko da bi ti neko odmicao stolicu (u vremenu sadasnjem) ko te ne postuje.
Tako nekako.

Darker

Quote from: zoe on 22-10-2006, 20:56:19
Не, не, драги Д! Рецимо да имам мало другачије захтеве у погледу романтичности! :wink:
©to znaèi... ©ta??
Kapiram da je degutantno ljubiti ruku da bi impresionirao nekog... Ali ako to uradi¹ ¹mekerski, sa stilom, a pritom i zato ¹to TAKO OSEÆA©, samo napred!
Zna¹, postoji razlika izmeðu d¾ibera i romantika... :hm

zoe

Изгарам од жеље да упознам неког осећајног романтика који ће ми шмекерски пољубити руку... до тада сам неверни Тома...

Smrda

Quote from: Darker on 22-10-2006, 21:35:40
Quote from: zoe on 22-10-2006, 20:56:19
Не, не, драги Д! Рецимо да имам мало другачије захтеве у погледу романтичности! :wink:
©to znaèi... ©ta??
Kapiram da je degutantno ljubiti ruku da bi impresionirao nekog... Ali ako to uradi¹ ¹mekerski, sa stilom, a pritom i zato ¹to TAKO OSEÆA©, samo napred!
Zna¹, postoji razlika izmeðu d¾ibera i romantika... :hm
ja vas oboje kapiram...ali mislim da se danas sve svelo da je neko romantican zato da bi imresionirao...pa posle...nista,bilo,proslo...
retki su ljudi kojima je to urodjeno i koji to rade jer tako osecaju..takvima ja skidam kapu..i takva paznja,naravno da prija...
ali nazalost vise je tih dzibera....bar na osnovu licnog iskustva.... :roll: